Skocz do zawartości
Emir

High Velocity Bowling

Rekomendowane odpowiedzi

Brązowe trofea

3 Games - Ukończ 3 gry on-line.

1 Win - Wygraj pierwszą gre on-line.

15 Spares - Osiągnij 15 pełnych zbić on-line (urzywajac 2 kul).Pierwsza kulą strącasz cześć kregli a drugą wszystko to co poostało.

10 Strikes - Osiągnij 15 strików on-line (stracenie wszystkich kręgli jedna kulą).

500 Pins - Zbij 500 kręgli grając on-line.

1600+ Rating - Osiągnij ranking on-line 1600 lub wiecej.

Score 180 - Osiągnij 180 punktów w grze on-line.

Srebne trofea

75 strikes - Zdobądż 75 strikes w on-line .

25 wins - Wygraj 25 gier on-line .

5000 Pins - Strąć 5000 kręgli grając on-line.

Score 250 - Osiągnij 250 punktów on-line

Złote trofea

150 Strikes - Osiągnij 150 strików on-line.

poniżej link do oficjalnego trailera:

Dodam od siebie, iż można graćw kregle i słuchać własnej muzyki z dysku.Co jest naprawde fajne.

Sam gram z kolegami (na 2 pady, bo więcej niemam confused.gif ) , są też rozgrywki on-line, shot tricki. i chalange

Jeśli ktokolwiek gra w kręgle to zapraszam.Dodawajcie mnie do znajomych.Pomożemy sobie jakoś namwzajem.Gra nie jest łatwa .I wydaje mi się ,że największy problem będzie z : osiągnięciem 250 pkt. on-line yucky.gif

Gra wykorzystuje SIXAXIS podczas rzutu kulą

Edytowane przez Mlecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gierke z ciekawosci i powiem szczerze, ze jest fajowa :)

Bardzo duzo robi sposob sterowania- za pomoca SIXAXIS.

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem tą gierkę, jest całkiem fajna, w szczególności jak się gra w kilka osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) Singleplayer jest do bani, ale wpadaja znajomi i jest genialnie :) Super gra na imprezy/spotkania - ale jesli ktos planuje grac sam, to odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego pada, a wpadają znajomi... idzie ustawić tak by grać po koleji jednym padem ? nie całą gre tylko kolejka za kolejką, ew jak to ustawić... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra otrzymała łatkę wprowadzającą obsługę MOVE. Grał ktoś już w nią za pomocą MOVE'a? Jakie wrażenia? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra otrzymała łatkę wprowadzającą obsługę MOVE. Grał ktoś już w nią za pomocą MOVE'a? Jakie wrażenia? :biggrin:

Tak właśnie ściągnołem łatkę waży 100mb i moje pierwsze wrażenia są takie : nie mogę zagrać meczu online bo wyskakuje jakiś błąd że nie może połączyć się z serwerem po drugie podkręcanie kuli to jest jakieś nieporozumienie może jak więcej potrenuje to będzie mi wychodziło, lepiej podkręcanie wychodzi na padzie a tak ogólnie jest ok TYLKO TO PODKRĘCANIE KULI :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie ściągnołem łatkę waży 100mb i moje pierwsze wrażenia są takie : nie mogę zagrać meczu online bo wyskakuje jakiś błąd że nie może połączyć się z serwerem po drugie podkręcanie kuli to jest jakieś nieporozumienie może jak więcej potrenuje to będzie mi wychodziło, lepiej podkręcanie wychodzi na padzie a tak ogólnie jest ok TYLKO TO PODKRĘCANIE KULI :no:

Czy możesz opisać dokładniej gdzie znalazłeś tę łatkę i jak potem uruchomiłeś obsługę Move? Jedyne co udało mi się znaleźć na PSS to " High Velocity Bowling PlayStationMove Unlock Key" który waży 100Kb a nie 100 Mb i po ściągnięciu w grze nic się nie zmieniło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz opisać dokładniej gdzie znalazłeś tę łatkę i jak potem uruchomiłeś obsługę Move? Jedyne co udało mi się znaleźć na PSS to " High Velocity Bowling PlayStationMove Unlock Key" który waży 100Kb a nie 100 Mb i po ściągnięciu w grze nic się nie zmieniło :/

Przepraszam 100KB a NIE jak napisałem MB sory po odpaleniu gry miałem włączonego mova i automatycznie gra mi wykryła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nie działa. Nawet po menu gry nie mogę poruszać się za pomocą Move:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Move tez nie dziala, wlacza sie obrazek move po uruchomieniu gry (ten co mowi nam jak mlaczyc kamere i zeby nie walic znajomka laska) ale po wejsciu do menu wogole nie reaguje na kontroler ruchu tylko na zwyklego pada. Cos dali dupki z ta latka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Udało się komuś zagrać z wykorzystaniem MOVE?

Jak wypada rozgrywka z nowym kontrolerem - warto zakupić grę?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Udało się komuś zagrać z wykorzystaniem MOVE?

Jak wypada rozgrywka z nowym kontrolerem - warto zakupić grę?

Pozdrawiam.

Po pobraniu pliku z PSN o wadze ok 100kb nastepuje aktualizacja gry ktora pobiera z neta cos kolo 140MB, po aktualizacji i odpaleniu gra sama wykrywa wlaczonego PS MOVE i po kalibracji wszystko dziala poprawnie, dodana jest tez mozliwaosc rozgrywki w 3D.

Gra przy pomocy PSM jest zdecydowanie trudniejsza (lub moze to tylko kwestia wprawy), ale i bardziej realistyczna, kule podkrecamy ruchem nadgarstka, takze padem gra sie w/g mnie o wiele latwiej.

Z polaczeniem w sieci z "friendsami" jak i z "aleja" nie mialem najmniejszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra się dobrze, gorzej z podkręcaniem :/ ale się ogarnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

powiem krótko bo o czym tu pisać ale ta gra plus move = wypas :)

kręcenie i w lewo i prawo totalna jazda ktośtam wyżej pisał że podkręcanie jest do bani, bzdura jest łatwe wymaga tylko wyczucia niczego więcej ... reasumując porównując sterowanie move'em w hvb a np hustle kings ( totalna porażka ) ta gra jest do tego stworzona :)

nara 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę zakupić tą grę ?? czy przez PSN ? jeżeli tak to jak wygląda sposób płatności ? bo nigdy tego nie robiłem niestety :(

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gra jest w pss platnosc - albo zdrapka albo placisz karta kredytowa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×