Skocz do zawartości
deicide

Słuchawka Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko : czy do rozmowy podczas grania on-line potrzebuję specjalnych słuchawek bluetooth czy też wystarczy zwykła słuchawka BT (taka do tel komórkowego)

jeśli tak to jak ją zsynchronizować z konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo tematu sluchawek BT. Interesuje mnie, czy przy firmowej sluchawce Sony podczas gry graczy słyszę tylko ze słuchawki, czy z telewizora i słuchawki ? Uświadomcie proszę kolegę, jak to wygląda ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż nie wiem jak to jest z ps 3 ale na xbox 360 ze słuchawki słyszysz tylko głosy graczy a resztę (tzn gra) z głośników tv bądź kina domowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko : czy do rozmowy podczas grania on-line potrzebuję specjalnych słuchawek bluetooth czy też wystarczy zwykła słuchawka BT (taka do tel komórkowego)

jeśli tak to jak ją zsynchronizować z konsolą?

Wystarczy zwykła słuchawka BT. Jeżeli chodzi o synchronizację to włączasz słuchawkę, wchodzisz Accessory Settings --> Manage Bluetooth Device --> Register new device i powinno działać.

a propo tematu sluchawek BT. Interesuje mnie, czy przy firmowej sluchawce Sony podczas gry graczy słyszę tylko ze słuchawki, czy z telewizora i słuchawki ? Uświadomcie proszę kolegę, jak to wygląda ? :)

Słychać tak jak sobie ustawisz. Albo z TV albo ze słuchawki.

Ogólnie w przyszłości proponuję użyć opcji wyszukaj na forum, bo pytania na wasze pytania są już napisane, w którymś poście albo wręcz w instrukcji PS3, która pewnie nie została otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×