Skocz do zawartości
lesin

tanie pady

Rekomendowane odpowiedzi

witam, pojutrze bede miał konsolke i od razu by sie przydały 2 padziki, a że nie mam póki co kasy na drugiego sixaxisa chce kupić coś taniego, trwałego do paru miesięcy :D

http://www.allegro.pl/item258442458__b_dob...ep_robson_.html

http://www.allegro.pl/item263106770_najtan...ystation_3.html

używa ktoś dodatkowego pada w postaci takiego czegoś ? działają w ogóle na tym gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam takich padów. Jakość jest adekwatna do ceny, często nie działają od nowości itp. Kiedyś też kupiłem takiego drugiego pada na różne okazje - 3 przyciski i gałki analogowe nie działały, wykonanie było żenujące - ogólnie kicha. Stracisz tylko kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PepeK

tez odradzam sam sie przejechalem kiedys, nawet tego pademnie mozna nazwac  w dotyku strasznie dziwny ten plastik analogi nie dzialaja, twoj wybor <tak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba uzbieram na sixaxisa, albo kupie chill streama Logitecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tego pada Dragon Plusa mam. Tylko, ze model 2 i podpiety przejsciowka do pc bo w pesa gralem na pc z racji braku konsoli :)

Spisuje sie bardzo dobrze, w ogole nie byl uszkodzony ani nadal nie jest a mam go ponad rok wiec nie siejcie takich zlych opinii. Wiadomo, ze to nie to samo co oryginal ale Dragon Plusy sprawuja sie bardzo dobrze (mimo parunastu "spadniec" z wysokosci) :)

Ja polecam jesli nie stac Cie na cos drozszego a chcesz pograc na 2.

Co do tego, ze nie dziala od nowosci- taki sprzet sie reklamuje- co my w jamims Kongo mieszkamy (nie obrazajac juz sam kraj) ? Bez przesady... jest XXI wiek i jestesmy w Unii...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie polecam raz ze o siaxie mozemy zapomniec 2 ze musza takie pady byc wadliwe jak barszcz a zreszta w ogóle nie lubię podlaczac do soniacza czegokolwiek co jest tanie i ma kabel ;p

warnban.gif Ani w tym gramatyki, ani ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam niepolecam raz ze o siaxie mozemy zapomniec 2 ze musza takie pady byc wadliwe jak barszcz a zreszta wogle nielubie podlaczac do soniacza czego kolwiek co jest tanie i ma kabel ;p

ale chyba ladujesz swojego sixaxisa? to w koncu kabel :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ładuję :) jak mu się wyczerpie to kupuje nowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szajbz

tanie pady są dobre bo są tanie i dobre

ale szczerze lepiej do zbieraj chociaż do logitecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tanie pady są dobre bo są tanie i dobre

ale szczerze lepiej do zbieraj chociaż do logitecha

no. Chillstream jest bardzo fajny, no i jeszcze chłodzi dłonie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja nie polecam, pamiętam podróbki do PSX, sam kupiłem (z braku kasy) kiedyś MONY, powiem szczerze że odleciał w niepamięć a pada od PSXa z 1995r (nie dualshocka tylko standarda) mam do dziś i działa bez problemowo a katowałem go na Tekken 1,2,3 Final fantasy 7,8,9 itd... a to jest kilka/set godzin grania...

Na Allegro kupiłem ostatnio oryginalny pad do PS2 DualShock2... przyszedł MONY... gość nie chciał negatywa wię powiedział że zwróci mi część kasy i dośle jeszcze jeden pad... dostałem paczkę z dwoma padami... i to nie było MONY tylko coś z napisem made in china!...

Powiem tak, MONY to lipa ale toto to było gorsze od padów z pegazusa, po wyjęciu z opakowania wyleciala gałka analoga, figury krzywo namalowane na guzikach, start wcisnąłem i do dziś nie może się oderwać ...

Jak już kupić to coś co będzie działać kilka lat a nie dni!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci sprzedam bardzo dobrej firmy jak i jakosci pad ale jest on nistety przewodowy ale sprawdza sie swietnie.

Jest to appolo GP-3070 Elite z Wibracjami. Ma gume raczki. Jest superr. Zagadaj na gg 6204872

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj Dragonplus 3 za całe 24,99 i jakość wykonania jest ok, zobaczymy ile wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ok 2 lata temu pad do kompa media-tech Praetorian MT1500 i sprawuję się idealnie A i kosztował 50 złociszy w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nigdy wiecej nie kupiej taniego pada kupilempada Logic3 do ps3 i pochodzil tydzien i sie zepsul cal;y czas byly wsisniete przyciski i analogi ;/ po prostu odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też odradzam. Miałem jednego takiego pada do PS2 i bardzo szybko sie zepsul A jeżeli chodzi o PS3, to tym bardziej watpie aby podziałał rozsądnie przez jakiś miesiąc lub dwa Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś takiego duo shocka, czy działa wibra?

jeśli jest oparty o DS2 i na PS2 działają wibrację to na PS3 też powinny pójść...oczywiście dla tych gier w których są one obsługiwane przez software

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, odwoluje - dzis po tygodniowej przerwie chcialem pograc z ojcem podlaczam a on niezywy - gowno panowie ! kupuje sixaxisa drugiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanimi padami jest jak z tanim państwem nie opłaca sie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziesiecioletniego DS2 Sony w domu od PSXa. Upadal juz mi dziesiatki razy, raz nawet na beton. Jak bylem maly to go gryzlem XD Przegryzlem mu tez kabel xD I dziala do dzisiaj. Bez najmniejszego zarzutu. Starzy tez mi wtedy dokupili drugiego pada, podrobke jakas. Godnie dzialal 2 miesiace. Upadl raz i juz sie nie podniosl. Do PS3 mam dwa Sixaxisy i oba dzialaja swietnie. Dokupilem sobie te podrobke, co wlasnie byly pokazywane zdjecia wyzej. Kupilem tylko tak na "zaś", gdyby ktos przyszedl, zeby sobie we troje okazjonalnie pograc. Podlaczylem go tylko i sprawdzilem czy dziala. I dziala ^^ Ale widac, ze to gowno. Analogi sztywne, przyciski sztywne. Nie ma to jak oryginal, to trzeba przyznac. Ale tez jak jest taka sytuacja jak u mnie, kiedy wiecie, ze i tak nie bedziecie z niego korzystac, to nie oplaca sie wydawac tyle siana na sixaxisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziesiecioletniego DS2 Sony w domu od PSXa. Upadal juz mi dziesiatki razy, raz nawet na beton. Jak bylem maly to go gryzlem XD Przegryzlem mu tez kabel xD I dziala do dzisiaj. Bez najmniejszego zarzutu. Starzy tez mi wtedy dokupili drugiego pada, podrobke jakas. Godnie dzialal 2 miesiace. Upadl raz i juz sie nie podniosl. Do PS3 mam dwa Sixaxisy i oba dzialaja swietnie. Dokupilem sobie te podrobke, co wlasnie byly pokazywane zdjecia wyzej. Kupilem tylko tak na "zaś", gdyby ktos przyszedl, zeby sobie we troje okazjonalnie pograc. Podlaczylem go tylko i sprawdzilem czy dziala. I dziala ^^ Ale widac, ze to gowno. Analogi sztywne, przyciski sztywne. Nie ma to jak oryginal, to trzeba przyznac. Ale tez jak jest taka sytuacja jak u mnie, kiedy wiecie, ze i tak nie bedziecie z niego korzystac, to nie oplaca sie wydawac tyle siana na sixaxisa.

a w PSXie były DS2 czy DS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×