Skocz do zawartości
ONE

Brütal Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie temat z BL :D Może ktoś napisać czy trofea w BL są trudne??? Dostane BL w ten weekend więc się pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgłupsze trofeum jest oczywiście na multi czyli wygrac 50 spotkań i to turniejwych czyli nie podkładanych, niestety ja wygrałem narazie 2 więcej nie grałem bo nie było chętnych a co do reszty to jeszcze cieżko jest z tym znajdywaniem wszystkiego. Poukrywali to po całym świecie i weź szukaj tych serpents porażka. W Infamous to przynajmniej było widać na mapce a tu ? Masakra no i nie zapominajmy o trofeum a nie to będzie najgłupsze trzeba zagrac w multi z gościem który ma to trofeum albo zagrac z głównym twórcą gry jeśłi dobrze to zrozumiałem. Ale tak na marginesie kilka trofiksów można machnąć na necie podkaldając się troszkę więc jak by co to pisz na priva albo na psn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mówisz że nie można się podłożyć w tym trofeum 50 gier rankingowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów BL.

Kiedy kupowałem tę grę to nie wiem czemu myślałem że to gra typu 3rd RPG, a tu się okazuje że to jakiś dziwny mutant połączony z RTS :)

No, ale klimat jest tak wyczesany, muza oraz dialogi że nie mogę przestać.

Co do gier rankingowych to pytanie czy można tworzyć własne gry? Jeśli tak to pewnie jest szansa że uda się zsynchronizować. Nie grałem do tej pory w multi bo solo też zabiera sporo czasu, szczególnie na brutal :)

W każdym bądź razie jeśli trzeba coś wspólnie poczesać to ja się pisze, rock n roll! man!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny ponabijać wygrany w BL to zapraszam do listy znajomych reszte trofeów online też można nabić bo robiłem je na xboxie to i na ps3 wiem jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące trofeum podobno jest jakieś 4 trofeum online a z innych źródeł że 15.Z tego co wiem to trofeum online to 1 zwycięstwo 10,50 i Six Degrees of Schafer.Są jeszcze podobno trofea które da się wykonać offline jak i online czyli te pozostałe 11 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×