Skocz do zawartości
Matro

Dziwne Syczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziś pierwszy raz ściągnąłem Folding@Home. Wszystko pięknie ale podczas gdy konsola liczy wydobywa sie z niej dziwne syczenie.. Nigdy wcześniej nie słyszałem takich dźwięków ani przy grach ani przy filmach. Folding pracował do 18% aż w końcu nie wytrzymałem ponieważ dźwięk jest dosyć nieprzyjemny.. jak słucham muzyki to nie słyszę ale jak tylko wyłączę czy tez przyłożę głowę do Konsoli to straszne..  Nie mam pojęcia co jest grane prosiłbym o podpowiedz, nie chciałbym żeby mojemu chlebakowi cos sie stało. Pozdrawiam Matro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Witam! Dziś pierwszy raz ściągnąłem Folding@Home. Wszystko pięknie ale podczas gdy konsola liczy wydobywa sie z niej dziwne syczenie.. Nigdy wcześniej nie słyszałem takich dźwięków ani przy grach ani przy filmach. Folding pracował do 18% aż w końcu nie wytrzymałem ponieważ dźwięk jest dosyć nieprzyjemny.. jak słucham muzyki to nie słyszę ale jak tylko wyłączę czy tez przyłożę głowę do Konsoli to straszne..  Nie mam pojęcia co jest grane prosiłbym o podpowiedz, nie chciałbym żeby mojemu chlebakowi cos sie stało. Pozdrawiam Matro

Proponuje wywalić folding, zainstalować jeszcze raz i sprawdzić, więcej nie wiem, może ktoś wie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam...dzwieku nie potrafie opisac ale doprowadza mnie do szalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to jakas wada i tzeba do serwisu :P ja takiego problemu nie mam :P a jaka wersje ps3 macie?

Ja mam 60GB z pierwszego rzutu (premiera konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam od Czerwca, wersje 60gb. Sprobuje przeinstalowac folding@home...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 gb, eu, tez z 1 rzutu, poza tym konsola chodzi idealnie, nic sie nie wiesza itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie nic nie wiesza... Tylko słyszę dziwne syczenie..  Przeinstalowałem.. nadal to samo.. dziwne jest to ze tylko kiedy pracuje tzn. liczy.. jak tylko wejdę w opcje folding tzn. ze wchodzi na jaka stronę i przerywa liczenie syczenie milknie.. jak tylko wrócę znowu.. jak wyłączę nic sie nie dzieje... Albo mi sie zdaje albo trochę ucichło po przeinstalowaniu jednak nadal słychać... Najlepiej przyłożyć ucho do konsoli tzn. obok.. i włączyć folding.. słychać wyraźna różnice.. nie jakieś wentylatory.. tylko syczenie.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Nie wiem czy to jakieś Deja vu czy prawda, ale jestem prawie pewny, ze był podobny temat na forum, więc, może się ktoś potem pojawi, kto będzie coś o tym więcej wiedział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemon

Mam głupie wrażenie że chodzi wam o wiatraczki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo ... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×