Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

splitfish FragFX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ProroK
No tak, za 2400zl kupisz sprzet na ktorym pojdzie kazda gra... przez rok. A potem co? "A to sobie zmiejsze rozdzialke"

Cooo ty bredzisz bracie ^^ za 2400? chyba jedno zero zgubiłeś... myślę, że 5-6k to jest teraz komp na którym przez może rok pójdzie wszystko, takie marketowe gówienka za 1k-3k to nie udźwigną połowy gier które mamy już teraz..

A co do tej całej sprawy z płaczem o FRAG FX... Jezu czy wy myślicie, że to jest jak gryzoń od pc ? TO ROZWIEJE WASZE WĄTPLIWOŚCI... Nie, nie jest, to coś na dole "kulka" jest oparte o ruchy naszych małych Stick'ów, kto gra na tym w RESA np znaczy, że na padzie sobie nie radzi co automatycznie znaczy, że na tym sobie też nie poradzi, z ludźmi którzy na padzie grają średnio-dobrze, ka-ka-kapiszi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytasz to Kenet?

LOL

Wydało się!

ps: jak z Kenetem gramy na jednej konsolce- ja na padzie a on na tym "cudeńku" to ma tajną broń- może mnie oślepić diodką spod myszki! I robi to Niby przez przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oto sprzęt dla graczy za 2499zł:

Infinity Cybersport

Co do kwestii, że za rok będzie problem na tym pograć - ja dzisiaj gram w CoD4 na Laptopie sprzed 2 lat.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale sam napisałeś że to nie poziom wykonania PS3...

A zresztą wali mnie to... Grajta se jak chcecie i w co chcecie ale nie płaczcie że ten to gra tym i mnie wymiata... To jest smieszne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalaj

Witam wszystkich!

Co prawda bardziej obserwuje to forum, niż uczestniczę w zajemnych dyskusjach, ale jeżeli chodzi FRAG FX to chciałbym się wypowiedzieć, ponieważ sam od jakiegoś czasu używam tego urządzenia, a i także parę osób z moich sieciowych znajomych tego wynalazku używa np. przy WARHAWK itp.

Co do ceny tegoż cuda to cena poszła w dół i to pikująco. Mi udało się na giełdzie dorwać ten sprzęt za 173 zecisze po poprzednim utargowaniem ceny u sprzedawcy. Także w necie można Splitfisha frag fx dostać za około 59$. Tak więc podaną cenę producenta (około 300 zł) można sobie darować.

Co do moich odczuć dotyczących w/w urządzenia to mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że się sprawuje na plus. Wcześniej nigdy nie miałem doczynienia z takimi wynalazkami i zawsze korzystałem z pada, ale, że PS3 umożliwia w pełni zabawę w sieci tak więc zdecydowałem się na dodatkowe koszta. Poza tym jestem w jakimś stopniu maniakiem FPS-ów tak więc chciałem sobie uprzyjemnić zabawę, a i także osignięcia sieciowe. No i co? I to, że urządzenie sprwdza się w 100% bo tak można nazwać moje osiągnięcia po przestawieniu się z pada. Także moi kumple (także poniekąd maniakalni FPS-owcy) zaliczają znaczną poprawę wyników korzystając z tego dodatku - poprosu jak dla mnie gra się o wiele wygodniej. Chce także zauważyć, że czołowi gracze - "zawodowcy - wymiatacze" także korzystaja z tej przystawki jaką jest FX. Jeżeli chce się osiągać jakieś pozytywne wyniki to albo trzeba się urodzić z padem w ręku, lub sobie pomóc przez takie akcesoria. Co prawda nie wszystkie listy (czołowe osiągniecia - chodzi o polską scenę) onlilne są zapełnione FRAGOWCAMI, ale to chyba dla tego, że u Nas ten sprzęcik jest jeszcze mało popularny, ale wydaje się, że jeżeli producenci gier nie zainplantują w FPS-ach możliwości grania na K&M to szybko się to zmieni na korzyść SPLITA. Ja po prostu zainwestowałe swą kasę by mieć więcej przyjemności z grania i co za tym idzie mieć lepsze wyniki. No i trafiłem w dziesiątkę.

Co do wykonania, to faktycznie daleko temu urządzeniu do doskonałości, ale dla mnie liczy się praktyka, a w praktyce jest wszysko OK, i jakieś tam minusy jeżeli chodzi o wygląd mnie nie interesują, bo nie kupowałem sobie czegoś na co będę patrzył tylko grał.

Podsumowując:

1. Jeżeli nie urodziłeś się z padem w łapsku, a bardzo lubisz gry typu FPS ---> to kupuj

2. Jeżeli chcesz się liczyć w rozgrywce on line ----> to kupuj

3. Jeżeli jesteś wzrokowcem i nie lubisz bubli ---> to sobie daruj

4. Jeżeli jesteś przekonany, że po UTIII producenci będą nam dawali możliwość szpilania na K&M ---> to sobie daruj

5. Jeżeli jesteś zatwardziałym padowcem to itak nikt Ciebie nie przekona do zakupu FRAGA --> tak więc daruj sobie nawet testy

6. Jeżeli jesteś realistą i podchodzisz otwarty do takich wynazków i chcesz wszystkiego spróbować ---> to bez obaw

7. Jeżeli grasz sobie od tak w FPS-y i przywiązujesz wiekszej wagi do wyników ---> to sobie daruj

8. To nie jest urządzenie dla osób, które tylko kolekcjonuja gry i odstawiają grę na półkę (FPS).

9. To jest urządzenie dla osób, które kochają FPS-y (tak jak ja) i chcą wymiatać na serwerach, a ich bogiem nie jest pad (nie są konserwatystami)

Tak na koniec to używam tego urządzonka od około mieszka i na razie nic nie odpadło, ani się nie zacięło (odpukać), chociaż gram ostro, nawet po 5-7 h dziennie.

Już dzisiaj mogę odróżnić osoby grające po sieci, które używają "myszkopada". Jest to aż nadto zauważalne (WARHAWK) - płynność i efektywność eliminacji przeciwnika w ruchu. Raz się pomyliłem na kolesiu, który wymiatał mistrzowsko na padzie, ale to wyjątki, o których wcześniej wspominałem.

Pozdrawiam wszystkich.

- wykonanie (możliwe, że komuś coś tam odpadło:) ---> żeby kontroler co gier z ceną oficjalną około 300 zł tak badziewiarsko zrobić, ale to chyba chodzi o to, że nie konkurencji w tej dziedzinie, a jak nie ma konkurencji to każde złoto co się świeci.

+praktyczność w FPS-ach. Dla mnie jest to plus decydujący!!!

pozdrawiam wszystkich i myślę, że w jakimś stopniu zapaliłem światło niezdecydowanym, bo to nie jest kontroler dla każdego. O to to, to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdecydowanie musze poprzec mojego przedmowce "Dalej".

Tez od jakiegos czasu uzywam tego urzadzonka i zaczely mnie denerwowac wypowiedzi pewnych forumowiczow ktorzy nie mieli z tym stycznosci a wydaje im sie ze pozjadali wszystkie rozumy.

Chociaz wyglad tego nie kazdemu sie musi podobac,ale to urzadzenie ma jeden plus "SWIETNIE SPELNIA SWOJE ZADANIE", w COD4 gra sie super,calkiem zmienilo to oblicze tej gry.

Do zakupu tego zmusila mnie sytuacja ,gram w usa a tu w COD4 70% kolesi uzywa tego,niestety padowcy dostaja baty.

Co do wykonania to widze ze kazdy trafia inaczej,moj egzemplarz akurat dziala bezproblemowo,nic nie trzeszczy ani sie nie zacina i oczywiscie nie odpada .

W jednej rzeczy tylko moge poprzec krzyczacych tu forumowiczow "cena w polsce" ,w usa teraz to kosztuje okolo 45 dolarow,a w polsce wolaja za to rownowartosc 100 dolarow ,to troszke chore.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pomóżcie. Kupiłem sobie dzisiaj i mam problem, nie pali mi się optyka. Ta część do lewej ręki chodzi ok, w myszce działąją wszystkie przyciski, jedynie od spodu cisza. Czy trzeba coś ustawiać na początku czy po prostu mi się trafiła lewa sztuka? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze trafiles lewa sztuke,urzsdzenie wlaczasz przyciskiem na czesci ktora trzymasz w lewej dloni,jezeli nie zadziala to odsylaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscu gdzie kupowałem też tak uznali. Czekam do przyszłego tygodnia na wymianę. Doczekać się nie mogę, chociaż prawda, że jakość wyraźnie gorsza niż oryginalne pady Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W miejscu gdzie kupowałem też tak uznali. Czekam do przyszłego tygodnia na wymianę. Doczekać się nie mogę, chociaż prawda, że jakość wyraźnie gorsza niż oryginalne pady Sony.

No wiadomo, pady wydaja sie takie 'solidniejsze'

Ale fun z grania raczej wiekszy na FF (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa,chętnie bym to kupił.Tylko ja jestem leworęczny wiec nie bardzo mi to pomoże....trudno mi celowac prawą reką,brakuje automatyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi wymienili i rozpracowuję tą zabawkę. Na początek cięzko jest się przyzwyczaić, mi się jeszcze nie udało ale mam dopiero pół godziny doświadczenia:-). Tylko to wykonanie i fakt, że moja przygota zaczęła się od fabrycznie wadliwej myszki (martwa optyka) jakoś mnie nastraszyły i trochę ukierunkowały na sceptycyzm odnosnie długotrwałości tego urządzenia. Mam nadzieję, że się mylę. A tak ogólnie to fajna zabawka, napiszę więcej jak się rozegram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mozna to jakos taniej w necie kupic bo 300zeta to troszke szkoda mi na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ze jakos niby mozna zaktualizowac soft do tego..

Ktos mi powie jak?

Bo tak dziadowo mi sie gra na tym, ze jezeli ten firmware nic nie pomoze to pieniadze wydane w bloto ://

Znalazlem juz sam..

Ale teraz, moze mi ktos powiedziec krok po kroku jak sie to instaluje? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlanczasz pod kompa i instalujesz nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podlanczasz pod kompa i instalujesz nic trudnego

No niby tak,

Ale nie chce sie zainstalowac bo wyskakuja errory albo instalator w ogole sie nie uruchamia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podlanczasz pod kompa i instalujesz nic trudnego

Nie do końca takie proste. Godzine rozkminiałem jak to dziadostwo włączyć.

Do tego doszedłem:

1. Podłącz fraga pod pc (musi być XP), powinien na dole po prawej wyskoczyć komunikat znalezienia nowego sprzętu (HID)

2. Odpal kolejno PANEL STEROWANIA, SYSTEM, MENADŻER URZĄDZEŃ, [chyba kontroler hid (human interface device) czy jakos tak],WŁAŚCIOWOŚCI, AKTUALIZUJ STEROWNIKI, NIE TYM RAZEM, ZAINSTALUJ Z LISTY LUB OKREŚLONEJ LOKALIZACJI, NIE WYSZUKUJ WYBIORE STEROWNIK DO ZAINSTALOWANIA, i w końcu wybierz FragFX

3. Odłącz fraga od kompa

4. Zainstaluj oprogramowanie ze strony splitfisha (łatwo dostępne), przy instalacji oprogramowania frag musi być odłączony

5. Odpal program

6. Wciśnij przycisk SELECT na fragu i na wciśnietym przycisku podłacz go spowrotem pod port usb.

7. Powinno samo zacząć instalować sterowniki na fraga (net musi być odpalony - chyba:)), możesz puścić przycisk SELECT jak tylko znajdzie fraga w programie

A tak ogónie oceniając tą zabawkę: gówno, chłam, nie kupujcie!!! hehe

Mniejsza konkurencja w COD'a

taki żarcik, nie żałuję tych 270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ico72

kenet kupilem to cacuszko i po godzinie mialem ochote wyrzucic je do smieci.Lecz odczekalem jedn dzien i dalem mu ostatnia szanse.Od tamtej pory z dnia na dzien gra mi sie coraz lepiej, celnosc poprawia w stopniu znacznym i jedynym problemem jest dla mnie szybki nawrót.Wada tego urzadzonka jest nie kabel jaki odchodzi od gruchy i podlaczamy go do konsoli lecz kabelek od myszki.czasami powoduje ze mysz nie zareaguje tak szybko jak powinna gdyz jest za sztywny i mogłby byc jakies 10centow dluzszy.osobiscie po tygodniu uzytkowania chwale sobie to urzadzonko i raczej nie czuje checi powrotu do pada, gdy tylko bojawi sie wersja bezprzewodowa to kupuje bez zastanowienia.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MLJ

Ja kupiłem PS3..... bo zobaczyłem w sieci FragFX. Wcześniej próbowałem grać u kolegi na padzie - i było strasznie..... więc stwierdziłem "po co mi to - wydam kolejne 2k na kompa i będzie super zabawa z myszką i klawiaturą". Jednak niedługo potem znalazłem wzmianki o FragFX. I stało się. Kupiłem konsolkę i do niej szybko dokupiłem Frag-a. Jakie było moje rozczarowanie gdy wreszcie go podłączyłem i uruchomiłem. Dramat - drewniany w wykonaniu użytkowaniu. Daleko mu do myszki komputerowej, ale..... jest lepiej niż z padem - tor przeszkód na początku COD4 na padzie zajmował mi 50-60 sek, po pierwszym włączeniu Frag-a - 34sek. Jednak dalej kwalifikował się jako rozczarowanie. Później zmieniłem ustawienia czułości w grze, zmieniłem ustawienie klawiszy we Frag-u, i grałem. Już po dwóch - trzech godzinach było nieźle. A jest coraz lepiej!!! Tak więc polecam - choć na początku powoduje frustrację (bo nie jest tani) - to jednak FragFX daje z czasem baaaaardzo dużo radości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca takie proste. Godzine rozkminiałem jak to dziadostwo włączyć.

Do tego doszedłem:

1. Podłącz fraga pod pc (musi być XP), powinien na dole po prawej wyskoczyć komunikat znalezienia nowego sprzętu (HID)

2. Odpal kolejno PANEL STEROWANIA, SYSTEM, MENADŻER URZĄDZEŃ, [chyba kontroler hid (human interface device) czy jakos tak],WŁAŚCIOWOŚCI, AKTUALIZUJ STEROWNIKI, NIE TYM RAZEM, ZAINSTALUJ Z LISTY LUB OKREŚLONEJ LOKALIZACJI, NIE WYSZUKUJ WYBIORE STEROWNIK DO ZAINSTALOWANIA, i w końcu wybierz FragFX

3. Odłącz fraga od kompa

4. Zainstaluj oprogramowanie ze strony splitfisha (łatwo dostępne), przy instalacji oprogramowania frag musi być odłączony

5. Odpal program

6. Wciśnij przycisk SELECT na fragu i na wciśnietym przycisku podłacz go spowrotem pod port usb.

7. Powinno samo zacząć instalować sterowniki na fraga (net musi być odpalony - chyba:)), możesz puścić przycisk SELECT jak tylko znajdzie fraga w programie

A tak ogónie oceniając tą zabawkę: gówno, chłam, nie kupujcie!!! hehe

Mniejsza konkurencja w COD'a

taki żarcik, nie żałuję tych 270

Wszystko ok ale do 6 pkt :/

Na koncu gdy powinno instalowac na pasku pojawia sie ze urzadzenie jest nieznane. Nie wiem dlaczego, wsyzstkie sterowniki instalowalem a na fragu pali sie zielona dioda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najżałośniejszy gadżet jaki kiedykolwiek sie pojawił... jak wogóle z tego mozna kozystac, paranoja jakas

najgorsze jest to ze traca na tym gracze ktorzy od zawsze grali na padzie... ehhh...szkoda gadac...

to wszystko za sprawa przezucajacych sie dzieci neo z PC na konsole...

-"bo ja nie umiem grac w FPS na padzie "

to sie kur*a naucz !

takie moje skromne zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najżałośniejszy gadżet jaki kiedykolwiek sie pojawił... jak wogóle z tego mozna kozystac, paranoja jakas

najgorsze jest to ze traca na tym gracze ktorzy od zawsze grali na padzie... ehhh...szkoda gadac...

to wszystko za sprawa przezucajacych sie dzieci neo z PC na konsole...

-"bo ja nie umiem grac w FPS na padzie "

to sie kur*a naucz !

takie moje skromne zdanie...

Po to ludzie to wymyslaja, zeby graczom bylo lepiej (no, i zeby zarobic troche grosza). Nie podoba Ci sie FragFX - graj na padzie. Nie podoba Ci sie pad do FPSow - wybierz FragFXa. No czy to jest takie trudne do zrozumienia? Sam swiadomie wybrales pada, ktory do FPSow jest trudniejszy (nie mowie, ze gorszy, bo sam wole pada). Takie zarzucanie, ze traca na tym gracze, ktorzy graja na padzie jest beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba sie mi to ze musze grac przeciwko ludziom ktorzy kozystaja z Frag'a ...

trudo to im zrozumiec ze niszcza całaą zabawe...bo jak ktos juz wczesniej napisał

"chcesz sie liczyc w grze online, kup FragFX" ...ze co niby? pomysl sam, tu nie ma o czym wogole dyskutowac...spalony gadżet na scenie konsolowej... ten kto swoja przygode z konsola rozpoczął z current-gen'em nie ma pojecia o czym tutaj prawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowisz, fragFX wogole nie powinien sie pojawic, lub ok niech sobie bedzie ale niech konsola lub serwer wykrywa jakim uzadzeniem gramy i daje nas na server padowcow albo fragowcow, ja po prostu jak widze na killcamie w COD4 ze ktos gra fragiem to od razu mi sie odechciewa grac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×