Skocz do zawartości
DaraS

Blue Toad Murder Files

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś grał? Jakie wrażenie? Jak wygląda gra? Czekam na odpowiedzi :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam, gralem.

W gre mozna grac max do 4 osob.

Ja gralem z Zona i nam sie podobalo. Gra polega na rozwiazwaniu mini gierek logicznych/matematycznych oraz na dobrym kojarzeniu faktow i zapamietywaniu.

Skonczylem te 2 epizody i na pewno kupie nastepne.

Ale cena osobiscie wydaje mi sie troche z kosmosu. 29 zl za jeden epizod, ktory mozna przejsc w zasadzie w godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam, gralem.

W gre mozna grac max do 4 osob.

Ja gralem z Zona i nam sie podobalo. Gra polega na rozwiazwaniu mini gierek logicznych/matematycznych oraz na dobrym kojarzeniu faktow i zapamietywaniu.

Skonczylem te 2 epizody i na pewno kupie nastepne.

Ale cena osobiscie wydaje mi sie troche z kosmosu. 29 zl za jeden epizod, ktory mozna przejsc w zasadzie w godzine.

A czy te epizody sa "powtarzalne"? Czy jak juz raz przejdziesz to potem znowu to samo i sie mija z celem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te epizody sa "powtarzalne"? Czy jak juz raz przejdziesz to potem znowu to samo i sie mija z celem?

Niestety sa powtarzalne, wiec w zasadzie przechodzi sie raz.

Chyba, ze pozniej chce sie uzbierac trofea, bo za pierwszym razem ciezko zdobyc wszystkie. Mi sie nie udalo i pewnie usiade ktoregos razu tylko po to aby je zdobyc.

Po przejsciu story mode odblokowuja sie chalange mode i cos tam jeszcze. Ale sa to po prostu te mini gierki, ktore wczesniej rozwiazywalismy podczas przechodzenia.

Tak jak pisalem wczesniej gierka jest ok, ale z cena to grubo przesadzili. Wg mnie ok 10-12 zl powinien kosztowac jeden epizod...

Jesli ktos ma "zbedne" 47zl to moze sobie kupic 2 epizody. Mi sprawilo frajde przejscie tych dwoch epizodow...

Aha i wazna informacja - trzeba znac w miare niezle angielski, gdy sa zadania gdzie trzeba sluchac i na podstawie opisu wybrac wlasciwa rzecz... itd itp

I to jest taki typowy brytyjski akcent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z ceną to trochę przesadzili a podobno mają być jeszcze 4 epizody :pardon:

Edytowane przez sebapes3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miła niespodzianka - Epizod 3 za free.

Ciekawe czy z kolejnymi będzie tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×