Skocz do zawartości
ONE

Bioshock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Master Gatherer - Gathered 600 ADAM with Little Sisters.

Musze mieć na liczniku 600 Adama od Little Sisters, czy adam jest ciągle nabijany, nawet gdy go wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy łacznie zebrac 600 Adama można wydawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa błedy w poradniku

* Master Protector - Got through a Gather with no damage and no one getting to the Little Sister.

Trophy moze sprawic maly problem. Proponuje odpalic gre na easy, ustawic szereg pulapek, miec przy sobie jakies dzialko i duzo amunicji i skutecznie bronic little sister.

Nie wspomniales ze nasz tatusiek tez nie moze zostac zraniony

* Big Brass Balls - Finished the game without using Vita-Chambers.

Przejdz gre na eady, na poczatku gry na wszelki wypadek w options wylacz Vital chambers. Nie powinienes miec wiekszego problemu. Po prostu save'uj czesto.

Na easy chyba :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zabić gil aleksander żeby wpadło savior??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zabić gil aleksander żeby wpadło savior??

Trophy - Savior

Ocal każdą Little Sister oraz Grace, Stanleya i Gila. Uwaga! Trophy możliwy do pominięcia. Po tym, jak siostrzyczka pozyska ADAM-a z dwóch ciał, będziesz ją musiał odprowadzić do dziury w ścianie. Wtedy to będziesz musiał podjąć decyzję czy ją ocalić, czy ukatrupić. MUSISZ ocalić każdą z nich. Jeśli zabijesz choćby jedną z nich, nie zdobędziesz trophy. Grace, Stanleya i Gila spotkasz podczas przechodzenia gry i nawet nie staraj się ich zabić. Osiągnięcie dostaniesz pod koniec levelu Fontaine Futuristics.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy - Savior

Ocal każdą Little Sister oraz Grace, Stanleya i Gila. Uwaga! Trophy możliwy do pominięcia. Po tym, jak siostrzyczka pozyska ADAM-a z dwóch ciał, będziesz ją musiał odprowadzić do dziury w ścianie. Wtedy to będziesz musiał podjąć decyzję czy ją ocalić, czy ukatrupić. MUSISZ ocalić każdą z nich. Jeśli zabijesz choćby jedną z nich, nie zdobędziesz trophy. Grace, Stanleya i Gila spotkasz podczas przechodzenia gry i nawet nie staraj się ich zabić. Osiągnięcie dostaniesz pod koniec levelu Fontaine Futuristics.

wpadło wraz z platyną, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest chetny na nabijanie lv online? stanowi to dla mnie straszny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest chetny na nabijanie lv online? stanowi to dla mnie straszny problem

z tym online to nie jest fajnie ale tylko na poczatku od 14 lvl dochodzi fajna pukawka i juz idzie ale owszem balans w dobieraniu ludzi do team'ow oraz do gry w dm to jest zal .... ale pamietaj byle do 14 lvl potem jest ok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą level też rośnie bardzo szybko, wbicie 10 lvlu to jakaś godzinka grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 25 levelu zaczyna się mozolny grind, zaczynają nużyć wsyzstkie neidociagnięcia multi a levele wpadają powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy, żeby się w pełni rozkoszować Bioshockiem 2 muszę najpierw przejść pierwszą część?

Nie musisz, ale są niektóre elementy, które będą znane tylko tym co grali w pierwszą część.

Ale moim ogólnym zdaniem, lepiej zagraj jedynkę najpierw. Dla mnie dużo lepsza od dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam małe pytanko czy jak przeszedłem gierkę ale niestety przeoczyłem jakiś dziennik czy mogę cofnąć się na seve i mi zaliczy z góry dziex za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze potem musisz pozbierac z tego save'a do konca pozostale ... proponuje przejsc na easy i porobic to czego brakuje ( fotki, giwery itp )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem jedynke na hardzie i po jakis 3 chapterach zmienilem poziom na medium czego troche zaluje bo akurat jak zmienialem dostalem rozne ciekawe bronie i ulepszenia i teraz jestem w polowie i ani razu nie zginalem. Jedynka jest bardziej hardcore w porownaniu z 2 wiec moim zdaniem 2 mozesz od razu na hardzie jak cos to zmienisz ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ... ale już przełączyłem wczoraj na normal :/ ale drugi raz objade wszystko i daje multi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BS2 i zacząłem od multi zanim przyjdzie komuś do głowy wyłączyć serwery :whistling:

Z pucharków online brakuje mi Mother Goose; Proving Grounds i pucharki związane z poszczególnymi lvl.

Wbije te pucharki a później przyjdzie czas na singla.

Ktoś chętny na wspólną grę online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×