Skocz do zawartości
Gość remal

Srebrna Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość remal

Jak jest z dostępnością Srebrnej PS3 w Polsce? Przymierzam się do zakupu konsolki w najbliższych tygodniach, resztę sprzętu mam srebrne dlatego fajnie jakby konsolka miała ten sam kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, w ogóle nie jest dostępna Srebrna wersja PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Jak jest z dostępnością Srebrnej PS3 w Polsce? Przymierzam się do zakupu konsolki w najbliższych tygodniach, resztę sprzętu mam srebrne dlatego fajnie jakby konsolka miała ten sam kolor.

Na świecie nie ma dostępnych żadnych kolorów po za czarnym, w Japonii wraz z premierą Dualshock 3, będziesz mógł nabyć białą konsole (ceramic white) jeśli jesteś bardzo zdesperowany możesz kupić konsole ze specjalnych sklepów w których je malują (nie polecam, ale możesz poszukać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remal
Jak wszyscy wiemy tańsza wersja PlayStation 3, która zaniedługo pojawi się na półkach sklepowych jest pozbawiona wstecznej kompatybilności i czytnika kart pamięci. Jednakże prócz dużo niższej ceny kolejnym plusem przy wyborze nowego PS3 będzie to, że konsola posiada kolor inny od czarnego, a mianowicie srebrny!

W dodatku wykończenie ma być matowe. A więc jest to kolejny argument dla jakiego warto przejść się do sklepu i zaopatrzyć się w "trójkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
News pochodzi z 8 października. To pojawi się w końcu czy nie?

Twoje źródła są tak wiarygodne, jak bracia kaczyńscy =] po pierwsze, jest to niewyraźne lub wyraźnie edytowane zdjęcie wersji (Ceramic White) po drugie, taka konsola jest przewidziana narazie, tylko na teren Azji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie to zdecydowanie fake. Chociaż byłoby bardzo ciekawie gdyby taka konsola trafiła do sprzedaży - o wiele ładniej by wyglądała niż odblaskowy czarny albo biały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem Wam że ostatnio spotkałem się z nowinką o srebrnej konsoli PS3, nie wiem ile w tym prawdy ale... kto wie?!

Mam pytanko, jak wstawić se 'banner' z ikonami gier w podpisie? (chodzi o ten ze stanem przejścia poszczególnych tytułów... Pytanie może banalne ale, kto płyta nie błądzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

heh.. dziś mi się śniło, że dostałem pocztą playstation3 Srebrne, ale okazało się, że to podróbka =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh.. dziś mi się śniło, że dostałem pocztą playstation3 Srebrne, ale okazało się, że to podróbka =]

to pewnie Microsoft wynajął satelitę, która stymuluje mózg podczas snu i powoduje takie traumatyczne sny o konsoli Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichael widzę, że wszędzie widzisz spisek A tak odnośnie tematu to biały i srebrny kolor PS3 na pewno się pojawi ( analogicznie do PS2 i PSP). Kwestia czasu. W końcu jeszcze duża czarnula doczekała się wersji srebrnej, po zdaję mi się 3 lata po premierze (chodzi mi o PS2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Pan Winda siedzu w domu i obmyśla plan zmniejszenia popytu na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm powiem Wam że ostatnio spotkałem się z nowinką o srebrnej konsoli PS3, nie wiem ile w tym prawdy ale... kto wie?!

Mam pytanko, jak wstawić se 'banner' z ikonami gier w podpisie? (chodzi o ten ze stanem przejścia poszczególnych tytułów... Pytanie może banalne ale, kto płyta nie błądzi:)

Dołączam się do pytania: jak w podpisie wstawić ikonki z procentem ukończenia gry? Z góry dzięki za odpowiedź na lamerskie pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowalem PS3 to tez chcialem srebrna ale byly tylko czarne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest srebne widziałem na stronie www.jp.playstation.com/hardware/ps3/ .

Ale u nas trudno będzie srebną zakupić a na allegro.pl czasami idzie znaleść białą konsole PS3 do niej tez powinny ci pasować srebne akcesoria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 jest srebne widziałem na stronie www.jp.playstation.com/hardware/ps3/ .

Ale u nas trudno będzie srebną zakupić a na allegro.pl czasami idzie znaleść białą konsole PS3 do niej tez powinny ci pasować srebne akcesoria

w Japonii powszechnie dostępne są wersje: czarna, biała, srebrna. A niedługo wyjdzie jeszcze taka piaskowa jakby ze względu na MGS4. U nas wprowadzenie tych kolorów nie zostało zapowiedziane, więc trzeba się skupiać na czarnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czarna wystarczy. Nie widze jakoś chlebaka w innych kolorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×