Skocz do zawartości
Kenet

Przerost Formy Nad Treścią...

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie chyba problemu nie ma.

A z mojej listu znajomych to najtrudniej mi bylo wymawiac DWNLUK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fajny nick a W sumie kswyke od malego od nazwiska "Krawiec" i wszystko jasne haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja.. kultura musi być.. NICK powinien być prosty i łatwy do zapamiętania .. no i nie za długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jeszcze dziwaczne nicki są do przełknięcia, ale w grach to jest już prawie skandal. Zmorą są nicki w Lineage 2 składające się z samych cyferek prawie, stu przedrostków i innych ,,bajerków''. Jak ja mam napisać do takiego PM ?

I racją jest co powiedział estro_pajo pewna kultura już nawet na tym poziomie obowiązuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bolek- śmiszne, proste, innowacyjne

psn id: szymonmajewski - od mojego imienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SonnyTRK i każdy mówi do mnie po prostu Sonny... Nie trzeba się zastanawiać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Kenet czepiasz się trudnych w wymawianiu nicków, a 99% społeczności PS3Forum nie potrafi poprawnie napisać mojego nicka, już bardziej prostego nie ma

Pozdrawiam serdecznie!

Trochę za bardzo pojechałeś z tymi procentami, albo masz problemy z poprawnym ocenieniem sytuacji, albo z przewartościowaniem. Ręczę Ci, że 99% to zbyt wysoka wartość. Na pewno więcej niż 1% użytkowników potrafi poprawnie napisać Twojego nicka, na szczęście nie musi.

Odnośnie tematu sadzę, że wszystko co najważniejsze zostało już powiedziane. Dodam tylko od siebie potwierdzenie, że tutaj panuje pewna prawidłowość podobnie jak w tytułach gier Im dłużej tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. Postanowiłem zacząć ten wątek z jednego i tylko jednego powodu jestem wnerwiony.. trochę... bo trochę ale zawsze

Gra całkiem sporo Online... również z wami "forumowa braci"

A nie powinienes zajac sie pisaniem pracy?

Dziwne te odpowiedzi w stylu: "Moj nick jest latwy, prawda". Co oczekujecie jakiegos potwierdzenia waszego geniuszu tworzenia nicku czy cos?

Dlaczego praktycznie nie wypowiadaja sie osoby z trudnymi nickami? Tylko nawalone jest postow od posiadaczy latwych nickow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A nie powinienes zajac sie pisaniem pracy?

Dziwne te odpowiedzi w stylu: "Moj nick jest latwy, prawda". Co oczekujecie jakiegos potwierdzenia waszego geniuszu tworzenia nicku czy cos?

Dlaczego praktycznie nie wypowiadaja sie osoby z trudnymi nickami? Tylko nawalone jest postow od posiadaczy latwych nickow.

No to ja jestem wyjątkiem o.o. Jako jedyny z was mam n00bowy nick...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac, moj nick jest popie*****ny na max'a (kazdy fan pewnej gry wie skad go zaczerpnalem). Jak gram online np. BP czy Resistance to wolaja najprosciej :"iks"," iksmen" i jest gitara, gozej jak zaczynaja mnie wolac angole... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam PSN:Skr3czu (czyt. Skreczu) ;], i jakoś nie ma większych problemów (czasami ktoś przekręci nick np. na Skurcz, Skercz, Skurczu)

Nick powinien być wyjątkowy nie może być za prosty tak jak np. Piotrrek, ale nie może być za trudny np. P1oTr3Q.

I tak ten temat nic nie zmieni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicki jeszcze nie są najgorsze - niektórzy dorzucają z 3 nawiasy, pare gwiazdek, wykrzyknik i slash lub pare innych. Dodatkowo dodasz do tego clan tag i zmienisz kolor z neutralnego na oczojebny to pozamiatane.

BTW. a jak wołacie japonczyków w resistance? Tee krzaczek, go go go!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam w leb i japoniec wie o co chodzi XD Najczescie jakos po angolu sie gada, ale zazwyczaj "japaness guy" "bush-man" i wtedy u wszystkich smiech w HSach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa krutkie nicki np. jckpix, kanter, kostek, erflik itd latwo sie wymawia. Ja mysle nad zmiana mojego nicka, co myslicie np o QAXSI? Jaki byscie zlozyli np z X Q J P A S F?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moj nick wzial sie od azteckiego Boga dlugowiecznosci Quetzalcoatl'a ( wystepuje tez w kulturze Majow), ale ze wzgledu na paru moich znajomych lekko go przerobilem i brzmi Quatezcoatl (czyt. kuatezkotl), tak czy inaczej malo kto tak do mnie mowi, zazwyczaj mowia Quat lub zwyczajnie ,,Q''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj jest prosty i latwy do wymowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj nick wzial sie od azteckiego Boga dlugowiecznosci Quetzalcoatl'a ( wystepuje tez w kulturze Majow), ale ze wzgledu na paru moich znajomych lekko go przerobilem i brzmi Quatezcoatl (czyt. kuatezkotl), tak czy inaczej malo kto tak do mnie mowi, zazwyczaj mowia Quat lub zwyczajnie ,,Q''.

Hmm o ile dobrze pamiętam to Twój nick występował w FinalFantasy 8 jako nazwa jednego z Guardian Force ale głowy se nie dam uciąć... czy to tak dokładnie brzmiało a szukac mi się nie chce, tym bardziej włączać grę po 4 latach leżenia na półce

Mój równiez jest prosty, choć chętnie bym go zmienił na M.Col taki jaki mam w PSNiD... ale chyba się nie da już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim chyba nie ma problemów przy wymowie. Chociaż jak próbują go odmieniać to wychodzą dziwne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim też nie ma problemu ;]

Najlepsze sa krutkie nicki np. jckpix, kanter, kostek, erflik itd latwo sie wymawia. Ja mysle nad zmiana mojego nicka, co myslicie np o QAXSI? Jaki byscie zlozyli np z X Q J P A S F?

Ja bym dał QAXIS i by się wołało kłaksis xP ale kłaksi też może być : O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem nad tym QAXIS ale za bardzo podobne do aleksis, bardzo ciagnie w strone damskiego nicku, prubuje nadal cos wymyslic, jakis meski nick cos godnego, niesamowitego niekoniecznie z tych liter, moze w jakas japonszczyzne sie zaciagne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×