Skocz do zawartości
Kenet

Przerost Formy Nad Treścią...

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Postanowiłem zacząć ten wątek z jednego i tylko jednego powodu jestem wnerwiony.. trochę... bo trochę ale zawsze

Gra całkiem sporo Online... również z wami "forumowa braci"

Zastanawia mnie jedno. Niektórzy mają niesamowicie wykręcone PSNID i moje pytanie.. jak na nie wpadliście i czy pomyśleliście o tym, że podczas rozgrywki online ktoś może chcieć was zawołać... a za cholerę nie będzie potrafił poprawnie wypowiedzieć waszego PSNID.

Rozumiem nicki

Reflect

ProroK

arabek

newbie

ace

kora

nawet DUPA

ale jak mam do cholery wymówić w ferworze walki

4nalp4in666 mam wołać 4nal czy p4in (przepraszam jeśli trafiłem w czyjś PSNID,... nic do ciebie nie mam, po prostu był pod ręką)

quiyibo

psychokillerpsmaster

itp. celowo nie wybrałem żadnych PSNID z forum żeby nie było że kogoś atakuje

podczas gry nie ma czasu na wykrzyczenie 15 sylabowego Nicka... bo zanim skoczysz go wymawiać może być już po sprawie.

Nie zrozumcie mnie źle każdy ma prawo do swojego nicka.. ale jeśli decydujecie się na coś fikuśnego to nie oczekujcie że podczas gry lub na Chacie ktoś będzie wołał do was pełnym nickiem i to poprawnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam TheMichal, ludzie na teamspeaku mówią do mnie Michał i nie ma problemu. Ale niektóre nicki ciężko wymówić i jest to dosyć denerwujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moim uzywanym od ponad 10 lat nie bylo jeszcze problemu ;], takie zakrecone nicki jak podales.. uzywaja nobki i taka jest prawda. Btw. moj wymawia sie Ksjem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Zgadzam się z Kenetem, jeśli ktoś ma nick 1337prohardcoremaster997policja69 ciężko się jest z nim porozumieć... głupie pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Gerath myślę, że nikomu problemu nie sprawia , natomiast Warhawkowy DWNLUK - to czysty przypadek . Jest to konto do ściągania (Download - DWNL), z angielskiego (UK) sklepu i tak powstała ta nieszczęśliwa hybryda

Dobrze, że część osób już kojarzy DWNLUK = Gerath, ale jak ktoś krzyknie do mnie Down (Dałn ) to naprawdę może się od razu czuć rozgrzeszony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I like confusing people...

Wystarczy jak krzykniesz na mnie "kapeć", chociaż część osób woli nie wysilać mózgownicy i krzyczą "kaczterypetrzyce"... Nick każdego człowieka jest jego indywidualną sprawą, zazwyczaj posiadą jakąś historię. Nie trzeba chyba wszytkiego aż tak upraszczać, prawda? No chyba, że to kogoś przerasta... Może nadamy każdemu numerek? Będzie o wiele łatwiej go zawołać!

Co powiecie na 377 zamiast Gerath? VAMET? po co sie wysilac z sziftem, gdy starczy 669 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
I like confusing people...

Wystarczy jak krzykniesz na mnie "kapeć", chociaż część osób woli nie wysilać mózgownicy i krzyczą "kaczterypetrzyce"... Nick każdego człowieka jest jego indywidualną sprawą, zazwyczaj posiadą jakąś historię. Nie trzeba chyba wszytkiego aż tak upraszczać, prawda? No chyba, że to kogoś przerasta... Może nadamy każdemu numerek? Będzie o wiele łatwiej go zawołać!

Co powiecie na 377 zamiast Gerath? VAMET? po co sie wysilac z sziftem, gdy starczy 669 :]

Dobra jest gość który cię słabo zna, chce się porozumieć patrzy jednym okiem na k4p3c, i nie wie przez dłuższą chwile co to jest.. proste nicki bez udziwnień w NAPRAWDĘ WIELU MOMENTACH ułatwiają życie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pawlso26 i kazdy mowi do mnie pawlos i nie ma problemu chodz zdazaja sie przypadki 666da3kLorrrrrd&^sds ze Skate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam marcinpsx3, a kolega mi wali na TY czyli bez imienia najczęściej po prostu do mnie gada

weźmy np. ArieloOoPL (nie wiem czy dobrze napisałem bo pisze z pamięci) po prostu pisze Ariel...

Ale jak ktoś ma np. D4Ru73K a nie znam jego imienia to już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego takie niki ? Bo ludzie się lubią wyróżniać i do tego teraz jest taka moda Kiedys to minie, zobaczysz. Byle nie przyszło cos jeszcze głupszego ... Mój nik jest obowiązujący od 1999 roku i tak już pewnie zostanie Wcześniejszy to "y0sHi n4mUr4" (Yoshi Namura). Byłem młody i głupi kiedyś hehehe, az wstyd się przyznac do tamtego nika Przeszło mi w wieku dopiero 21 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainspirował Cię mój nick haha, więc się odezwę Mojego nie wymówisz i tak już zostanie. Historia jest długa, można poczytać w odpowiednim wątku. Nick to coś indywidualnego i każdy wymyśla sobie taki, na jakie ma ochotę. Publicznie chciałbym oświadczyć, że jeśli ktoś z Was chciałby wymówić mojego pokręconego nicka to oświadczam, że jest on tylko z pozoru bardzo trudny. Proszę się do mnie zwracać: Pan, Władca, Hrabia, Lord, Sir, Eminencja uwaga "Darud" Daa ruu ddd Dziękuję za uwagę, oczywiście proszę pamiętać z powyższymi tytułami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Heh, to nie jest tak, że mój nick mnie rajcuje, czy cóż, chcecie to mówcie jak chcecie, najlepiej Sixe, inni mówią do mnie Sixiak, Sixe, po prostu, a to, że nick taki mam to nie znaczy, że jestem noobem (pomimo mojego wieku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Heh, to nie jest tak, że mój nick mnie rajcuje, czy cóż, chcecie to mówcie jak chcecie, najlepiej Sixe, inni mówią do mnie Sixiak, Sixe, po prostu, a to, że nick taki mam to nie znaczy, że jestem noobem (pomimo mojego wieku).

Co do twojego nicku, to akurat nie ma problemu, wyraźnie na pierwszy rzut oka widać SIXE, ja mam problem jak koledzy mają nick typu

k0N111_kkk-N481egun4ch....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do twojego nicku, to akurat nie ma problemu, wyraźnie na pierwszy rzut oka widać SIXE, ja mam problem jak koledzy mają nick typu

k0N111_kkk-N481egun4ch....

A kto wtedy takowego problemu nie ma x)? Fakt, mój nick jest akurat czytelny i krótki, ale to, że zamiast literek mam cyferki to nic nie znaczy ;]. Ale już spotkałem wielu pokemonów, jak np. "kR!054HydwaMBba0L4N" na CS: Sourde, którzy mieli niezłe lagi, a po zginięciu klnęli i robili awantury, że im akurat ammo się skończył xP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick jest krótki i prosty do wymówienia. A jeżeli chodzi o nicki długie i ciężkie do wymówienia... Mi cyferki nie przeszkadzają jeżeli nick jest czytelny i w miarę krótki.

-wonx (czyt. łonks )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

Gram ostatnio sporo w CoD4 online i strasznie denerwujące są właśnie wymyślne nicki zapisane w kretyńskim l33t oraz wszelkie wariacje na ten temat, zwłaszcza mające na celu podbudowanie ego posiadacza - w rodzaju: pR0H4X00r2, n0080wn3R czy inne świadczące raczej o umysłowym upośledzeniu użytkownika niż o jego zdolnościach (bardzo często gra z takimi ludźmi kończyła się wyzwiskami z ich strony, od lżejszych, przez wariacje dot. orientacji seksualnej, aż do porównania do nazistów, po czym zwykle taki hakier wychodził z gry [bo wszyscy go równo gnoili])

Innym działającym na nerwy nawykiem jest zamykanie nicka we wszelkiego typu nawiasach: ..::>nick<::.., --=>|nick|<=--, zwykle w taki sposób że całość zajmuje pół ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część ludzi widać ma kompleksy i wyraźną potrzebę zaistnienia. Choćby poprzez debilnego nicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pomyślcie o tych,którzy rejestrując się, czy to w PS store czy zakładając maila, dziesiąty raz z rzędu próbuja podać jakis login i co? zajety, zajety, zajety... wtedy trafia ich delikatnie mówiąc szlag i w pełnej furii wpisują coś aby tylko "przeszło'. Wydaje mi się, że jest to częsta przyczyna powstawania wykreconych nicków... Uszanujmy te osoby tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Pomyślcie o tych,którzy rejestrując się, czy to w PS store czy zakładając maila, dziesiąty raz z rzędu próbuja podać jakis login i co? zajety, zajety, zajety... wtedy trafia ich delikatnie mówiąc szlag i w pełnej furii wpisują coś aby tylko "przeszło'. Wydaje mi się, że jest to częsta przyczyna powstawania wykreconych nicków... Uszanujmy te osoby tyle z mojej strony

Co za problem robić tak jak ja ? jeśli ProroK jest zajęte piszę ProroK666 jeśli ProroK666 jest zajęte piszę ProroK777.. wielkie mi rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo christian232 Jak by ktoś nie wiedział i grał w Cod'a to mój nik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w CS to starczyło po prostu mówić do mnie Woju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie mowia Zia a na mojego brata bibibibin mowia bin albo bins lub jeszcze binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... glupota... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze mój ma to 827 ale to jest jakos łatwo za pamiętać mlody827 przeczytasz i pamietasz czy wam sie nie podoba chętnie zmienie jestem otwarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taka slodka ciekawostka dla niektorych:

sa serwery na ktorych za trudnego do wymowienia/odczytania nicka dostajesz bana.

Moze to niektorych odstraszy

Ja nie wyobrazam sobie, ze gram w TF2 i nie moge sie dogadac z gosciem, bo ma glupie pomysly w glowie. (odkad voip stal sie standardem to pewna kultura juz nawet na tym poziomie obowiazuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×