Skocz do zawartości
crash5

Konsola Do Single Czy Online?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy są ludzie co kupują konsole czy to ps3 czy x360 do gry tylko przez online? Tak właśnie się nad tym zastanawiam i stwierdzam , że ja chyba sam tak mam , że gram tylko ONLINE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem głównie dla single - mało jest gier w które grałem więcej w sieci, niż w trybie dla pojedynczego gracza (może oprócz LBP, ale tam trudno stwierdzić co jest single, a co multiplayerem). Online odgrywa o wiele ważniejszą rolę niż w poprzedniej generacji konsol, gdzie go praktycznie nie było, ale przynajmniej dla mnie nie jest podstawowym elementem obecnych gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co gracz to inaczej: ja gram wyłącznie w single, gra przez net w ogóle mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tak i tak. Bez multi byłoby nudniej imo, wydłuża on znacznie żywot niektórych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi się bawię tylko w FPS, ale podstawa to single. Chyba, że się pojawi mmorpg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię zarówno single jak i multi. Zauważyłem natomiast ze osoby skupiajace się wyłącznie na singlu przywiazują większa wagę do pucharków, osoby grajace w multi wolą (zwłaszcza fps) skupiać się wyłacznie na randze/prestiżu multi. Ja lubię to i to.biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to ps3 jest bardziej do multi NIŻ xpudełko. W x'ie chyba sie wykupywuje Xbox Live ale nie jestem pewien. Ja na mojej konsolce przez neta gram tylko w FIFE, czasami w GTA. Ale dla wielu osób bardziej liczy sie gra single niż multi. Zalezy od gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to ps3 jest bardziej do multi NIŻ xpudełko.

To zes przywalil. Infrastruktura sieciowa w PS3 do niedawna byla lata swietlne za 360, a i dzisiaj denerwuje mnie prymitywnosc niektorych rozwiazan. Osobiscie raczej rzadko gram online, gdyz skill wymiataczy np. w MW2 jest daleko poza moim zasiegiem i z relaksu gra staje sie meka :P. Dlatego wole tytuly bardziej "neutralne" jak LBP. Online sam w sobie jest fajny, mozna sciagac demka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma znaczenia - single i multi

kto jak chce to będzie grał - podszlifuje się w single i próbuje sił w multi :) 

Multi przedłuża żywotność gier - bo ile razy można przechodzić to samo

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownie multi. Nie mam pojecia jak ktos moze grac w singla np. w fife. Sam pare dni netu nie mialem, sprobowalem pobawic sie menadzerem i podziekowalem. Nuda, nuda, nuda.

Oczywiscie z innymi grami chociazby fpp sytuacja wyglada troche inaczej. Jest jakis watek, historia ktora tworzymy itd.

Nie mniej jednak po paru h i tak czlowiek przesiada sie na multi, ktore stanowi 90% czasu poswieconego grze.

Ja np. do dzis nie uruchomilem trybu single w FNR4, od razu, nie znajac nawet sterowania zalogowalem sie online. Gra z zywym przeciwnikiem a nie algorytmem robi jednak swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem zwolennikiem single'a to nie wyobrażam sobie dzisiejszych konsol bez multi. Granie w taką Fife, LBP czy L4D dostarcza ogromna ilość frajdy na sieci i gdyby nie multi znudziły by mi się te gry dosyć szybko. Nie wspominając już o tym, że multi przedłuża żywotność gry, nie wyobrażam sobie CoD'a 4 bez gry na sieci, bo kto by kupił tą grę dla 5 godzin single'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami wolę pograć sobie offline (kiedy mam lagi na CoDzie xd), ale nie wyobrażam sobie grania w takie gry bez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba kwestia gry i preferencji gracza bo ja lubie grac w gry single i tylko w single gdzie inni graja online i na odwrot - reasumujac konsola sprawdza sie i  tak i tak .

dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem PS3 tak dla grania w GTA 4 przez multi, w PS3 masz darmowy internet, tylko podłączasz i konfigurujesz a w X360 trzeba płacić za możliwośc posiadania internetu, żenada :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a w X360 trzeba płacić za możliwośc posiadania internetu, żenada :|

Nie przesadzaj. Nie wiem jak to wygląda z PSNem, ale IMO jakość XBL jest wysoka i te 100zł na rok za nią mnie nie oburza. No ale EOT.

Maniakiem jednak multi nie jestem. Wolę single z faktu że kontroluję czas mojego grania (w mulit nie lubię tego że muszę grać np. do końca rundy, bo gdy wyjdę wcześniej zaraz zostanę okrzyknięty noobem itd.). Chociaż przez pewien okres czasu grałem w WoWa, a PS3 kupuje min. dla Demon's Souls.

Edytowane przez mrozik12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na multiplayera zwracam dużą uwage zresztą daje mi dużą frajdę jak gram z kimś kto jest xxx kilometrów dalej odemenie i gramy sobie na tej samej czarnej konsoli i bijemy sie ufc 2009 w pizdeczke ze tak powiem.

Ogólnie ogólem to zawsze sprawdzam najpierw multipla pozniej ide badać singiel :) tak mam co gracz to inny taa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że Xbox ma póki co lepiej dopracowany system gry sieciowej, jednak należy sobie za to udogodnienie zapłacić. Playstation ma może i gorzej to wszystko opracowane, ale warto zwrócić uwagę, iż granie przez neta na ps3 jest darmowe ;) Poza tym Xbox jest rok starszy, a Ps3 póki co dobrze się rozwija i śmiem zaryzykować, że będzie coraz lepiej :)

Co do już samych trybów gry to nie wyobrażam sobię dzisiejszych gier bez multi :) Granie z innymi ludźmi daje bardzo wielką frajdę :D

Ale nie neguje gier bez multiplayera. Przykład jakim jest np. inFamous uświadomił mi, że gra z samym singlem również może starczyć na długie godziny :)

Edytowane przez Marceliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do internetu na xBoxie 360 jest sposób, dzięki któremu mamy internet za darmo, co miesiąc się zakłada nowe darmowe konto, tak kuzyn jakoś robił. Niestety nie jestem bardziej wtajemniczony, niemniej jednak widziałem tam jak zakładał nowe darmowe konto i co miesiąc musiał kolejne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jest to ryzykowne, bo ludzie z microsoftu lubią coś banować swoje pudła, a zwłaszcza te z polskie :/

O ile pamiętam to Xboxa ogólnie trzeba było rejestrować na jakiś inny kraj, bo naszego nie było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw z darmowym internetem na xboxie obowiązuje tylko dla 3 kont, więc można mieć maksymalnie 3 miesiące za darmo, za resztę trzeba płacić. Ale czy 120 zł za 13 to dużo ? Dla mnie nie, choć i tak cieszy mnie, że sieć na PS'ie jest za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uwielbiałem online w COD4 i COD5. Niestety problemy z naliczaniem punktów "zmusiły" mnie do przesiadki na Xboxa 360. Tam wszystko działało jak trzeba. Fakt, trzeba płacić. Ale po ukazaniu sie Modern Warfare 2 wymiękłem... na PS3 ukazały się 3 patche a na X'a 0! Dostałem piany bo jak można płacić za coś co nie działa jak powinno? Dlatego sprzedałem Xa i wróciłem do Plejki :) i jestem zadowolony. Jak na razie katuję tylko single, ale myślę, że za miesiąc kupie MW2 i znowu pociupie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do PS3 obowiązkowo trza mieć neta. Nic nie tracisz podłączając go ,a zyskujesz lepszą zabawę z ulubionej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×