Skocz do zawartości
Dzibada

Dual Sfx Frag Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.Jestem tu całkiem nowy . Mam pytanie dotyczące fraga z tematu. Mam konsole ps3 wersja oprogramowania 3.21. Pójdzie jakoś podłączyć tego fraga? czy to oprogramowanie z ps3 to wyklucza??Liczę na jakąś odp bo naprawdę już dużo dziś szukałem i juz mam wątpliwości czy da rade czy nie.pozdrawiam

Edytowane przez jakubqwerty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem tylko stronkę splitfisha i nic ni epodają na ten temat tylko Frag v1 nie działa na nowych softach. Napisz najlepiej do splitfisha oddział polska na pewno Ci odpowiedzą wiem bo mam taki sam i już pisałem do nich. Problemem w tych fragach jest tylko rozładowujące się akumulatory. Ja wyciągam jeden zawsze z myszy i nunchuka i mam z głowy laugh.gif

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już napisałem do nich. Ogólnie mój objaw jest taki jak by nie chciał współpracować z moim softem ps3. Były już takie przypadki że po włączeniu miga czerwona dioda zamiast niebieskiej na kontrolerze tym do lewej ręki.Nie wiem co to może być może muszę zaktualizować ps3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już napisałem do nich. Ogólnie mój objaw jest taki jak by nie chciał współpracować z moim softem ps3. Były już takie przypadki że po włączeniu miga czerwona dioda zamiast niebieskiej na kontrolerze tym do lewej ręki.Nie wiem co to może być może muszę zaktualizować ps3 ??

W FAQ piszą że najlepiej wtedy wyłaczyć nunchuka i mysz przełącznikiem ON, OFF wyjąć dongla (odbiornik) z konsoli, włożyć z powrotem najpierw włączyć nunchuka powinien raz pisnąć i mignąć diodką na czerwono potem wcisnąć przycisk PS i włączyć mysz powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nic się nie dzieje.albo mi sprzedali bubla albo jest jakiś inny sposób żeby to zrobić. Ja nawet nie mam pikniecie, po włączeniu mrugnie dioda czerwona i nic, po włączeniu wyłaczeniu mruga sobie cały czas na czerwono. Soft wgrywałem od splitfish-a który mi przysłali. już mi siły opadły, może jest jakiś całkowity reset softu?

Edytowane przez jakubqwerty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poszukam Ci bo jest tzw Repair Kit też tak kiedyś miałem i pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będę bardzo wdzięczny bo od rana od tego tak mnie głowa boli że masakra ;)mam ten sam problem co ten koleś :

z tego co piszą może byc ok ten repair kit ;) Edytowane przez jakubqwerty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic się nie dzieje.albo mi sprzedali bubla albo jest jakiś inny sposób żeby to zrobić. Ja nawet nie mam pikniecie, po włączeniu mrugnie dioda czerwona i nic, po włączeniu wyłaczeniu mruga sobie cały czas na czerwono. Soft wgrywałem od splitfish-a który mi przysłali. już mi siły opadły, może jest jakiś całkowity reset softu?

Ja mam podobny problem. Przed aktualizacją softu frag działał...no ale wiadomo jak...trochę się zacinał...na forach znalazłem info, że trzeba zaktualizować soft. No i na stronie splitfish znalazłem aktualizację

Dual SFX Frag Pro Playstation 3 / PC - 32 bit i zacząłem robić wszystko zgodnie z instrukcją. Z aktualizacją nie miałem problemów. Problem zaczął się dopiero wtedy kiedy chciałem podłączyć fraga do PS3. Gdy podłączyłem dungla świeciły się dwie diody (niebieska i zielona). Gdy przełączyłem przełącznik na fragchucku w pozycje ON usłyszałem krótki sygnał dźwiękowy (czyli na standardzie). Natomiast dioda na przycisku PS/MOUSE nie świeciła się. Po przyciśnięciu go też nie było żadnej reakcji...jakby w ogóle nie był włączony. Nie mam zielonego pojęcia co się stało...wiem tyle, że po aktualizacji nic nie działa. Może ktoś z Was miał taki problem i sobie z nim poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poszukam Ci bo jest tzw Repair Kit też tak kiedyś miałem i pomogło.

kolega corben miał racje....pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki sam problem jak kolega jakub~

Tyle, że wogle nie moge zrobic update firmware dongla ani niczego innego bo wyskakuje update error, nie wiem co jest grane. Probowałem to robić na 2 komputerach i to samo.

A w tym repair kicie to chodzi o to by kontrolel był rozpoznawany jako hid, a jesli nie jest rozpoznawany to wtedy on działa. Nawet jakbym chciał go użyć to teraz nie dam rady bo wyskakuje te update error, a od

tego zalerzy własnie działalność repair kitu :).

Prosze o jakąkolwiek pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że najpierw trzeba zaktualizować oprogramowanie wewnętrzne dongla. W repair kit jest programik fragfx.exe i plik bin który należy wgrać do dongla. Inaczej nic nie zadziała ponieważ po aktualizacji firmware zmienia się oprogramowanie wewnętrzne które blokuje dongla. Jak będzie potrzeba to pisz, przetłumaczę i wstawię instrukcję krok po krok z wgrywaniem pliku bin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się działa ten programik.....natomiast ostatnio pojawił mi się nowy problem.... a mianowicie po podłączeniu dongla frag zaczyna tracić z nim łączność na kilka sekund...przez to nie da się grać...miał ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się działa ten programik.....natomiast ostatnio pojawił mi się nowy problem.... a mianowicie po podłączeniu dongla frag zaczyna tracić z nim łączność na kilka sekund...przez to nie da się grać...miał ktoś taki problem?

Możliwe przyczyny:

-coś zakłóca odbiór

-słabe baterie

-za daleko od dongla

Najlepiej zacząć od odległości, poszukaj przedłużki USB i podłącz dongla kładąc go gdzieś dalej od konsoli. To jest 2.4 GHz czyli w paśmie WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe przyczyny:

-coś zakłóca odbiór

-słabe baterie

-za daleko od dongla

Najlepiej zacząć od odległości, poszukaj przedłużki USB i podłącz dongla kładąc go gdzieś dalej od konsoli. To jest 2.4 GHz czyli w paśmie WiFi.

Witam

Dzięki za odpowiedź...Niestety to nie była wina baterii ani odległości od Dongla...wziąłem przedłużkę USB i dalej to samo. Nawet jak Dongle było obok mnie to dalej tracił łączność...możlie że coś zakłóca odbiór ale nie wiem co. Jak zaktualizowałem Fraga to przez jakiś czas ładnie chodził a po jakimś czasie zaczął Dongle tracić łączność i od tamtej pory nie wiem co jest grane? Może ktoś z was jest magikiem w tej sprawie i da pomocne rozwiązanie. Napisałem też do Splitfisha i czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×