Skocz do zawartości
Gość Frankes

A Xbox to ma "dobże"...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frankes

Wiem... dość kontrowersyjny temat jak na to forum. Lecz nie martwcie się... nie mam zamiaru wychwalać Xpudło, bowiem sam twierdzę, że to gniot.

Jednakże... ostatnio, zwłaszcza jak oglądam coraz to nowsze materiały z "Mass Effect", to mnie żal bierze bowiem bardzo i to baaardzo chciałbym taki tytuł zobaczyć na ps3. Gdyby nie moja niechęć do M$ i jego produktów to na pewno bym zakupił xpudło dla tej gry...

A wy? Chcielibyście by jakieś tytuły z Xboxa przeszły na jasną stronę mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Wiem... dość kontrowersyjny temat jak na to forum. Lecz nie martwcie się... nie mam zamiaru wychwalać Xpudło, bowiem sam twierdzę, że to gniot.

Jednakże... ostatnio, zwłaszcza jak oglądam coraz to nowsze materiały z "Mass Effect", to mnie żal bierze bowiem bardzo i to baaardzo chciałbym taki tytuł zobaczyć na ps3. Gdyby nie moja niechęć do M$ i jego produktów to na pewno bym zakupił xpudło dla tej gry...

A wy? Chcielibyście by jakieś tytuły z Xboxa przeszły na jasną stronę mocy?

Mnie to tam zlewa, mam obie konsole, aczkolwiek chciałbym Halo i Ninja Gaiden 2.

/ps to "dobże" w temacie było zamierzone O_o ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech nienawiść i pogaństwo... oni maja i ja chce!:) a ja mam pegazusa i jakos mi nikt nie zazdrości...

Ale na serio to powiem tak, mam gdzieś co na XKlocka wyszło bo nie interesuje mnie to, oby tylko nie przenieśli Tekkena to będę zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProroK ty to masz dob(ż)rze Ja przed kupnem PS3 chcialem Xklocek ale pomyslalem tak : Ps3 - Home, XMB, MGS4 , free net, sluchawka bluetooth, blu ray, i tak dalej i tak dalej.

Xkloc - Halo, Fajne pady, ... ciezko mi cos wymyslec Ale chcialbym tak na 20% Halo bo podobno fajne a gralem u qmpla w 1 cz. i nawet ciekawa byla. Ale najbardziej to zdzieraja na necie ;/ niedosc ze trzeba miec swoj net to jeszcze im placic SKANDAL ! Ale ps3 ma to cos ;D ta iskierke tego czegos z takim czyms ;D

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankes
Mnie to tam zlewa, mam obie konsole, aczkolwiek chciałbym Halo i Ninja Gaiden 2.

/ps to "dobże" w temacie było zamierzone O_o ?

Tak... to było zamierzone. Jedynie zapomniałem by dodać cudzysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj...trochę jest tych tytułów na X360 w które bym zagrał - Gears of War, Halo, PGR4, Mass Effect. Ogólnie posiadacze X360 mają znacznie lepiej niż my, ale liczę że zacznie się to zmieniać, chociaż gdyby X360 miał HD-DVD to raczej bym jednak miał konsolę MS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo na początku myślałem o X Shicie ale potem pomyślałem jak mogę PS3 porównałem obie konsolki i przewaga PS3 ;P Ostatnio mój kumpel chciał kupić X360 ale mu wygarnąłem jego wady i proszę następny użytkownik PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie może ktoś wie i mi powie. czemu wszystkie gry które są na równoległe konsole i są spolszczone a na ps3 nie? Nawet taki Carbon, na ps2 jest po Polsku a na PS3 nie. Jedyna nadzieja w SCEP. Ja nie tyle co zazdroszczę a chciał bym zagrać w Forze2 oczywiście do czasu aż wyjdzie GT5

Ja tak samo na początku myślałem o X Shicie tongue.gif ale potem pomyślałem jak mogę PS3 porównałem obie konsolki i przewaga PS3 ;P Ostatnio mój kumpel chciał kupić X360 ale mu wygarnąłem jego wady i proszę następny użytkownik PS3 tongue.gif
Ja też właśnie zwerbowałem nowego usera PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak... to było zamierzone. Jedynie zapomniałem by dodać cudzysłów.

Poczekaj, aż te tytuly wyjdą na PC i po problemie. Gow już jest. PGR na pewno będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj...trochę jest tych tytułów na X360 w które bym zagrał - Gears of War, Halo, PGR4, Mass Effect. Ogólnie posiadacze X360 mają znacznie lepiej niż my, ale liczę że zacznie się to zmieniać, chociaż gdyby X360 miał HD-DVD to raczej bym jednak miał konsolę MS...

Nie zasługujesz na avatara, którego masz w profilu Żaden z Ciebie "fanboj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz Xklocka miałem kupować, ale gdy usłyszałem jak to szumi podczas grania to się szybko wyleczyłem No i ten pieroński RoD wlę mniej gier, ale lepszy sprzęt No i gram po nocach głównie, a pzry PS3 to zona może spokojnie spać Natomiast gry z X360 to już inny temat. Chciałbym miec tyle gier dostępnych. PS3 tutaj niestety nie dorasta do pięt, choć mam nadzieję, że się to zmieni niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak ktoś ma dobrego Peceta to po co kupować Iksa ? Ja tez rozważałem zakup XO kiedyś, bo wszyscy straszyli tak bardzo o ceny gier sięgające ponad 350 pln, ceną konsoli, źle pomyślanym PSN, a tu proszę, nie dość, że wszystko działa jak należy to jeszcze cały czas idzie w kierunku lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet przez myśl nie przeszło, żeby kupować Xzłomexa. Gears of War...nawet nie wiem co to za gatunek jest (wiem tyle, że łaźisz i strzelasz ), Halo mi totalnie lata , jedyne czego mi brakuje na PS3 to wyścigów.

A co do gier to cholera mi czasu ostatnio brakuje, żeby we wszystko się "nagrać" - Eye of judgment, FIFA08, COD4 (wcześniej Warhawk) - i po czasie .

Edit:

Błagam, niech ktoś poprawi nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zasługujesz na avatara, którego masz w profilu Żaden z Ciebie "fanboj".

no właśnie przez to, że jestem fanbojem to jednak postąpiłem wbrew zdrowemu rozsądkowi i kupiłem droższą konsolę na którą była tylko jedna interesująca mnie gra. Ale i tak nie narzekam i jak jest okazja uświadomić użytkownika X360 to ją zawsze wykorzystuję...

pozatym po wyjściu U:DF to Xboxwocy będą mówili "a PS3 ma dobrze..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zamiar kupić Xbox'a 360 bo ma świetne gry np. GoW, PGR4 Forza 2 i Halo 3. Później pogadałem ze znajomym że jego konsola padła przez Ring of the Death. Parę dni temu przeczytałem newsa że ponad 30% konsol jest wadliwa. Po prostu zamarłem i zacząłem się interesować PS3 które chcę nabyć w maju następnego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem zamiar kupić Xbox'a 360 bo ma świetne gry np. GoW, PGR4 Forza 2 i Halo 3. Później pogadałem ze znajomym że jego konsola padła przez Ring of the Death. Parę dni temu przeczytałem newsa że ponad 30% konsol jest wadliwa. Po prostu zamarłem i zacząłem się interesować PS3 które chcę nabyć w maju następnego roku

Nie wiem o co ludziom chodzi z tym HALO 3 - jedyne co dobre w tej grze to jej kampania reklamowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z ciekawszych tytułów X360 ma: Gearsy, Bioshock, Halo3... eee.... eee.... no i tyle Z tego w Gearsy i Bioshock pomykam na moim PC Póki co Halo 2, a na 3 na PC też przyjdzie czas. Reszta gier z X360 albo jest również na PC, albo na PS3, albo ma swoje odpowiedniki na PS3/PC (np. Forza 2 < Gran Turismo 5). A awaryjność X'a i brak przyszłości mnie zabiły (DVD w nowej generacji? Wolne żarty xD Już teraz powiedzieli, że gry będą na HD-DVD wychodzić, a użytkownicy 360 bez niego zawsze mogą go sobie dokupić xD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co Parlan? Ja grałem w Halo 3 i to nie tylko kampania reklamowa napędza tą grę, jest po prostu bardzo grywalna Nie żeby było że jestem fanbojem xboxa mówię tylko że ta gra jest warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Parlan? Ja grałem w Halo 3 i to nie tylko kampania reklamowa napędza tą grę, jest po prostu bardzo grywalna Nie żeby było że jestem fanbojem xboxa mówię tylko że ta gra jest warta świeczki.

A ja nie gralem w zadna czesc, ani pierwsza ani druga tym bardziej trzecia. Kto chce mnie dotknac? ;PP

Ogolnie, klimat a nawet grafika cos mi nie 'przypasowują' ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaterKiller

Mam zamiar wsadzić patyk w mrowisko, a co mi tam :F

Wiem... dość kontrowersyjny temat jak na to forum. Lecz nie martwcie się... nie mam zamiaru wychwalać Xpudło, bowiem sam twierdzę, że to gniot.

Jednakże... ostatnio, zwłaszcza jak oglądam coraz to nowsze materiały z "Mass Effect", to mnie żal bierze bowiem bardzo i to baaardzo chciałbym taki tytuł zobaczyć na ps3. Gdyby nie moja niechęć do M$ i jego produktów to na pewno bym zakupił xpudło dla tej gry...

A wy? Chcielibyście by jakieś tytuły z Xboxa przeszły na jasną stronę mocy?

Chciałbyś w tą grę zagrać, byłbyś skłonny kupić nawet Xboxa tylko wtedy, gdyby nie był od MS? A cóż Cię tak zniechęca do tego nieszczęsnego Microsoftu? Zupełnie nie rozumiem takiego toku myślenia.

[...] Ale najbardziej to zdzieraja na necie ;/ niedosc ze trzeba miec swoj net to jeszcze im placic SKANDAL ! Ale ps3 ma to cos ;D ta iskierke tego czegos z takim czyms ;D

Pozdrawiam

ArCzI

Za jakość się płaci - prosty rozrachunek. Dodatkowo user każdej konsoli może powiedzieć, że jego ukochany sprzęt ma to coś, ma iskierkę.

Ja tak samo na początku myślałem o X Shicie ale potem pomyślałem jak mogę PS3 porównałem obie konsolki i przewaga PS3 ;P Ostatnio mój kumpel chciał kupić X360 ale mu wygarnąłem jego wady i proszę następny użytkownik PS3

Zapodaj jakieś przykłady swoich argumentów, jestem śmiertelnie ciekaw co fanboj Sony może powiedzieć o maszynie (atfu!) MS.

Poczekaj, aż te tytuly wyjdą na PC i po problemie. Gow już jest. PGR na pewno będzie.

Gdzie kupiłeś swoją szklaną kulę?

Ja juz Xklocka miałem kupować, ale gdy usłyszałem jak to szumi podczas grania to się szybko wyleczyłem No i ten pieroński RoD wlę mniej gier, ale lepszy sprzęt No i gram po nocach głównie, a pzry PS3 to zona może spokojnie spać Natomiast gry z X360 to już inny temat. Chciałbym miec tyle gier dostępnych. PS3 tutaj niestety nie dorasta do pięt, choć mam nadzieję, że się to zmieni niebawem

Osobiście, to szypie mnie, czy konsola hałasuje czy nie. Przyzwyczaiłem się grając na Dreamcaście Zresztą nawet w nocy dźwięk gry zagłuszał mi konsolę, a gdy grałem u kumpla na x0, to również głośność konsoli nie przeszkadzała mi.

I jeszcze jedno, w nocy zamiast grać żonką się zajmij

Mi nawet przez myśl nie przeszło, żeby kupować Xzłomexa. Gears of War...nawet nie wiem co to za gatunek jest (wiem tyle, że łaźisz i strzelasz ), Halo mi totalnie lata , jedyne czego mi brakuje na PS3 to wyścigów.

Tekst z Gearsami mam rozumieć ironia, prawda?

Zresztą Halo jest świetnym tytułem, bardzo mi się podobał mimo, iż nie grałem w niego sporo. Odnoszę wrażenie, że niektórym Halo nie podoba się tylko z tego faktu, iż wyszedł na konkurencyjną platformę.

Nie wiem o co ludziom chodzi z tym HALO 3 - jedyne co dobre w tej grze to jej kampania reklamowa.

Grałeś w ogóle?

Hmm z ciekawszych tytułów X360 ma: Gearsy, Bioshock, Halo3... eee.... eee.... no i tyle Z tego w Gearsy i Bioshock pomykam na moim PC Póki co Halo 2, a na 3 na PC też przyjdzie czas. Reszta gier z X360 albo jest również na PC, albo na PS3, albo ma swoje odpowiedniki na PS3/PC (np. Forza 2 < Gran Turismo 5). A awaryjność X'a i brak przyszłości mnie zabiły (DVD w nowej generacji? Wolne żarty xD Już teraz powiedzieli, że gry będą na HD-DVD wychodzić, a użytkownicy 360 bez niego zawsze mogą go sobie dokupić xD).

Ile "wybuliłeś" na swojego pc'ta na którym owe gry płynnie działają na najwyższych detalach? Tak z ciekawości...

Hmm... jaka reszta gier? Wymień mi tą resztę. Kwestię wyższości GT5 nad Forzą2 pozostawię do premiery tej pierwszej, bo nie mam kryształowej kuli. Poproszę też o jakiekolwiek poparcie pogrubionej przeze mnie tezy jakimś linkiem, informacją, czymkolwiek.

No wiesz co Parlan? Ja grałem w Halo 3 i to nie tylko kampania reklamowa napędza tą grę, jest po prostu bardzo grywalna Nie żeby było że jestem fanbojem xboxa mówię tylko że ta gra jest warta świeczki.

Dlaczego od razu się tłumaczysz? Po prostu podoba Ci się gra, a zdanie e-kolegów z forum powinno Cię szczypać.

Koniec cytowania, czas na krótkie podsumowanie.

Nie stoję za żadnym z "obozów", jestem obiektywnym graczem(!), który odpowiada na cienką argumentację. Osobiście bardziej byłbym skłonny na zakup x0 niż PS3, ale wolę poczekać sobie trochę aż sytuacja się ustabilizuje i do tego czasu cieszyć się grami na PS2. Drugą sprawą jest to, iż obecnie nie mam kasy na żadnego z nextgenów, ale to też do czasu.

Przeglądając komentarze na tej stronie, oraz wielu innych mam wielkiego banana na gębie i czuję jednocześnie zażenowanie , bo wiele osób (głównie z obozu Sony) stawia "ekskluzywność" ponad samą grę. To gry powinny się liczyć, a nie to, czy wyszła na konkurencyjną platformę czy nawet na PC.

Zresztą może jestem inny, ale PC'towe gry stawiam na równi z konsolowymi, bo liczy się radocha przede wszystkim.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Dobra teraz HaterKiller przeczytaj dokładnie, uważnie i powoli to co napisałeś i jeszcze raz szczerze patrząc nam w oczy napisz, że jesteś obiektywnym graczem i nie faworyzujesz żadnego z obozów.

/btw by o konsolach coś wiedzieć, trzeba je najpierw posiadać, a nie szpanować wiedzą z innych serwisów która nie koniecznie błyszczy prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaterKiller
Dobra teraz HaterKiller przeczytaj dokładnie, uważnie i powoli to co napisałeś i jeszcze raz szczerze patrząc nam w oczy napisz, że jesteś obiektywnym graczem i nie faworyzujesz żadnego z obozów.

Owszem, nie faworyzuję bo bez problemów mogę podać argumenty ZA PS3, ZA Wii czy jakiejkolwiek innej konsoli. Przeciw również mogę zapodać, bo nie ma rzeczy idealnych. Tylko nie widzę w tym sensu. W tym temacie jedynie odpowiadałem na posty.

/btw by o konsolach coś wiedzieć, trzeba je najpierw posiadać, a nie szpanować wiedzą z innych serwisów która nie koniecznie błyszczy prawdą.

Btw, żeby o polityce coś wiedzieć, trzeba być posłem, a nie szpanować wiedzą zdobytą w Polityce lub Przekroju.

O aborcji też nie wypada mówić mężczyznom, bo nie zajdą w ciążę. Mam nadzieję, że rozumiesz przesłanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Btw, żeby o polityce coś wiedzieć, trzeba być posłem, a nie szpanować wiedzą zdobytą w Polityce lub Przekroju.

O aborcji też nie wypada mówić mężczyznom, bo nie zajdą w ciążę. Mam nadzieję, że rozumiesz przesłanie.

Nie mam zielonego pojęcia o czym tu mówisz, hehe argumenty za WII ? chyba tylko jeden - cena ^^ więcej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Btw, żeby o polityce coś wiedzieć, trzeba być posłem, a nie szpanować wiedzą zdobytą w Polityce lub Przekroj

Ten tekst odnosi sie do Ciebie nie do nas, bo Ty szpanujesz wiedzą zdobytą przez źródła typu fora fanboyow M$, albo jak napisałeś graniem u kolegi... Pełen obraz konsoli poznaje się wtedy gdy ma się ją na co dzień, kiedy poświęcasz jej dużo czasu poznając jej wady i zalety. Obiektywny tekst można napisać wtedy gdy posiada się obydwie konsole i spędziło się przy nich sporo czasu, więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gówno wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaterKiller
Nie mam zielonego pojęcia o czym tu mówisz, hehe argumenty za WII ? chyba tylko jeden - cena ^^ więcej nie ma.

Więc nie mamy o czym rozmawiać.

Ten tekst odnosi sie do Ciebie nie do nas, bo Ty szpanujesz wiedzą zdobytą przez źródła typu fora fanboyow M$, albo jak napisałeś graniem u kolegi... Pełen obraz konsoli poznaje się wtedy gdy ma się ją na co dzień, kiedy poświęcasz jej dużo czasu poznając jej wady i zalety. Obiektywny tekst można napisać wtedy gdy posiada się obydwie konsole i spędziło się przy nich sporo czasu, więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gówno wiesz.

Po pierwsze niuniuś, sam gówno wiesz, gdzie poszerzam swe horyzonty. Po drugie, mam prawo wyrazić zdanie na temat sprzętu którego nie mam, zrobić sobie rozpiskę wad oraz zalet każdego z nich i na podstawie wyników rozważyć kupno danego sprzętu. Nie kupię czegoś na ślepo, tylko dlatego, że ma napis Playstation. Może Ty tak robisz, ale ja nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×