Skocz do zawartości
Gość Frankes

A Xbox to ma "dobże"...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ProroK
Więc nie mamy o czym rozmawiać.

Mamy, wytłumacz mi to twoje przesłanie - bo po przeczytaniu tego 5 razy dalej sądzę, że to totalny bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze niuniuś, sam gówno wiesz, gdzie poszerzam swe horyzonty. Po drugie, mam prawo wyrazić zdanie na temat sprzętu którego nie mam, zrobić sobie rozpiskę wad oraz zalet każdego z nich i na podstawie wyników rozważyć kupno danego sprzętu. Nie kupię czegoś na ślepo, tylko dlatego, że ma napis Playstation. Może Ty tak robisz, ale ja nie.

Po pierwsze nie powiedziałem, że mogę wypowiedzieć się obiektywnie o PS3 i Xbox'sie 360. Po drugie, czy ktoś powiedział że nie możesz wyrazić swojego zdania? Nie, ale Ty wyraziłeś swoje zdanie poprzez skrytykowanie zdania innych, więc my możemy skrytykować Twoje, bo przecież od tego jest forum. I po trzecie, czego spodziewałeś się wchodząc na forum PS3 i wypowiadając się nieobiektywnie na temat PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I po trzecie, czego spodziewałeś się wchodząc na forum PS3 i wypowiadając się nieobiektywnie na temat PS3?

ja bym sie spodziewal tylko skrytykowania, warna/bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaterKiller
Mamy, wytłumacz mi to twoje przesłanie - bo po przeczytaniu tego 5 razy dalej sądzę, że to totalny bełkot.

Napisałeś mi, że trzeba być najpierw w posiadaniu czegoś, a nie szpanować wiedzą(?). Zinterpretowałem to tak, że nie mogę ocenić czegoś nie mając tego. Więc odpowiedziałem na to możliwie odpowiednio. Czym jest lepiej szpanować, wiedzą czy ślepotą?

Po pierwsze nie powiedziałem, że mogę wypowiedzieć się obiektywnie o PS3 i Xbox'sie 360. Po drugie, czy ktoś powiedział że nie możesz wyrazić swojego zdania? Nie, ale Ty wyraziłeś swoje zdanie poprzez skrytykowanie zdania innych, więc my możemy skrytykować Twoje, bo przecież od tego jest forum. I po trzecie, czego spodziewałeś się wchodząc na forum PS3 i wypowiadając się nieobiektywnie na temat PS3?

Owszem, możecie skrytykować moje zdanie, tego nawet oczekiwałem pisząc mego posta. Tylko czy Ty sam nie uważasz, że argumenty podane przez cytowane przeze mnie osoby są żałosne? Rozumiem, paja się do czegoś antypatią, jednak wypada podać WARTOŚCIOWE argumenty, a nie bzdury.

Zresztą pewnie źle odebraliście mój post jako atak na Playstation. To był jedynie atak na kilkoro ludzi, nie sprzęt. Sprzęt jest bardzo fajny tylko na chwilę obecną nie ma dla mnie nic do zaoferowania, czego nie miałaby konkurencyjna konsola. Wolę poczekać aż sytuacja będzie klarowna. Czyż nie jest to najlepszym rozwiązaniem?

ja bym sie spodziewal tylko skrytykowania, warna/bana

Najlepiej wlepić komuś bana i żyć w swoim własnym matrixie, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

ehhh it's soooo troublesome... meeehhh ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast szczekac, moze w cos pograjmy - kolega moze na swoim Dreamcast-ie, my na swoich PS3 co wy na to? ;-)

Co do samej konsoli sony vs xbox - konstrukcje podobne, gry takze (owszem, sa roznice ale tylko dla tych co licza piksele, przeswietalaja tekstury... jednym slowem nie graja a jedynie filozofuja). I jedna i druga ma swoje exclusiwe, cala reszta - porty. Oczywiscie nikt nie zakazuje wyrazania swych opinni (o ile mieszcza sie w ramach kulturalnych... a te powoli widze wychodza poza pewne przyjete ramy) masz ochote na x-a super, na Ps3 jeszcze lepiej ;-)

Kazda z konsol ma swoje exclusiwe. Sony ma BD na pokladzie, darmowy net, mozliwosc zainstalowania alternatywnego systemu operacyjnego (Linux), wszystkie uzadzenia USB/Bluetooth dzialaja bez problemowo - calosc dziala stabilnie. X-box wszystkie dodatki ma extra platne (wszelkie pady bez przewodowe, dostep wifi itp), nie mozna podlaczac nie dedykowanych urzadzen (zapomnij np o dobrej kierownicy Logitecha) - calosc nie dziala stabilnie (ile to % tej konsoli na calym swiecie jest wadliwych? ile to pozarow juz wzniecila?) oraz nie mozna zainstalowac alternatywnego systemu operacyjnego.

pozdrawiam

P.S.

HaterKiller, mala prosba - czy moglbys skracac cytowane posty... na poprzedniej stronie, to jeden wyglada, jak wszystkie razem wziete w tym topicu. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Zamiast szczekac, moze w cos pograjmy - kolega moze na swoim Dreamcast-ie, my na swoich PS3 co wy na to? ;-)

Co do samej konsoli sony vs xbox - konstrukcje podobne, gry takze (owszem, sa roznice ale tylko dla tych co licza piksele, przeswietalaja tekstury... jednym slowem nie graja a jedynie filozofuja). Oczywiscie nikt nie bedzie zakazywal tutaj wyrazania swych opinni (o ile mieszcza sie w ramach kulturalnych... a te powoli widze wychodza poza pewne przyjete ramy)...........................................................................

............

No muszę przyznać, że udało ci się podsumować temat całkiem nieźle, imo do zamknięcia bo roznieciliśmy ognisko - a ognika często przeistaczają się w pożary (musiałem sobie dziś coś mądrego powiedzieć... musiałem.. >,<)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem, możecie skrytykować moje zdanie, tego nawet oczekiwałem pisząc mego posta. Tylko czy Ty sam nie uważasz, że argumenty podane przez cytowane przeze mnie osoby są żałosne? Rozumiem, paja się do czegoś antypatią, jednak wypada podać WARTOŚCIOWE argumenty, a nie bzdury.

To co ja uważam na temat ich zdania zachowam dla siebie, bo jest to w ogóle nie istotne. Chodziło mi o to, że jak niby możesz coś oceniać nie mając tego. Jedno czy dwa zagrania na konsoli nie dadzą Ci pełnego jej obrazu, wiadomo możesz wyrazić swoje zdanie na temat tego ale napisałeś że jesteś obiektywny, a to jest zupełnie nie na miejscu.

Popieram Reflecta ale ten temat został skazany na wojnę i pewnie po to był założony. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaterKiller
Zamiast szczekac, moze w cos pograjmy - kolega moze na swoim Dreamcast-ie, my na swoich PS3 co wy na to? ;-)

Mogę pograć na PS2 bo DC padł. Grać w co też mam, jak z Wami?

Kazda z konsol ma swoje exclusiwe. Sony ma BD na pokladzie, darmowy net, mozliwosc zainstalowania alternatywnego systemu operacyjnego (Linux), wszystkie uzadzenia USB/Bluetooth dzialaja bez problemowo - calosc dziala stabilnie. X-box wszystkie dodatki ma extra platne (wszelkie pady bez przewodowe, dostep wifi itp), nie mozna podlaczac nie dedykowanych urzadzen (zapomnij np o dobrej kierownicy Logitecha) - calosc nie dziala stabilnie (ile to % tej konsoli na calym swiecie jest wadliwych? ile to pozarow juz wzniecila?) oraz nie mozna zainstalowac alternatywnego systemu operacyjnego.

Leciem

Piszesz o możliwości zainstalowania systemu operacyjnego na konsoli co jest świetnym patentem. Szkoda tylko, że fanboje Sony xboxa uważają za PC. Skąd tak głupi argument i w przypadku starszego klocka i w przypadku obecnego? Może nie do końca na temat, jednak nasunęło mi się takie pytanie...

Kontynuując, muszę zgodzić się z Tobą w sprawie dopłacania za wifi czy pada bezprzewodowego, chociaż przynajmniej nie trzeba było czekać ponad rok na wibracje. Przesadzili, Elite za obecną cenę powinien posiadać te rzeczy + HD-DVD. W sumie ja tych dodatków nie potrzebuję, ale dla wielu ludzi są przydatne. Kwestia dedykowanych urządzeń też leży w konsoli MS chociaż ja preferuję oryginalne dodatki.

AksoN,

Jak już mówiłem:

Więc jakim prawem Ty wyrażasz zdanie na różne zupełnie inne tematy?

Na jakiej podstawie obierasz stanowisko powiedzmy w sprawie aborcji nie będąc w ciąży, jakim prawem będziesz brał udział w dyskusji o eutanazji nie będąc śmiertelnie chorym, jakim prawem będziesz pomagał komuś wybrać jeden telewizor z dwóch na podstawie ich opinii na forach lub patrząc na parametry? Pierwsze dwa argumenty zupełnie z kosmosu, jednak pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Mogę pograć na PS2 bo DC padł. Grać w co też mam, jak z Wami?

Leciem

Piszesz o możliwości zainstalowania systemu operacyjnego na konsoli co jest świetnym patentem. Szkoda tylko, że fanboje Sony xboxa uważają za PC.

Hmmm(1), ja mam w co grać uwierz mi, na PC wyszło już ok 50 gier i 30 z nich daje mi przyjemność której oczekuje od konsoli.

Hmm(2), fanboye sony uważają xboxa360 za PC ? ale skąd ty to wyciągnąłeś ?

bhggghmmm soooooo troublesome....

Co wy tak nienawiścią zioniecie? Co to za bzdurne rozpisywanie wad/zalet konsol i gier?
Ja z góry pałam nienawiścią do wszystkiego ^^ i to lubie =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaterKiller

Wyciągnąłem to z kretyńskich komentarzy na gameonly i bodajże jeszcze na gierach. Wiem że gameonly jest wylęgarnią trolli, ale patrząc na fanów Sony przez pryzmat wypowiedzi tychże typów wypadacie komicznie. Uśmiałem się po przeczytaniu tego i myślałem że może u źródła czyli tutaj ktoś mi wyjaśni na czym polega pc'towość gier na x0 i pc'towość całej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc jakim prawem Ty wyrażasz zdanie na różne zupełnie inne tematy?

Na jakiej podstawie obierasz stanowisko powiedzmy w sprawie aborcji nie będąc w ciąży, jakim prawem będziesz brał udział w dyskusji o eutanazji nie będąc śmiertelnie chorym, jakim prawem będziesz pomagał komuś wybrać jeden telewizor z dwóch na podstawie ich opinii na forach lub patrząc na parametry? Pierwsze dwa argumenty zupełnie z kosmosu, jednak pasują

A ja się nie zgodzę, bo z przykładami które podałeś,a konsolami jest trochę inaczej. Powiedziałeś, że wypowiedziałeś się obiektywnie, a nie poznałeś obu konsol, nie przetestowałeś ich obu, masz już pewnie wyrobione zdanie na ich temat. Jak już powiedział wcześniej, trzeba dobra znać obydwie konsole, żeby móc wypowiedzieć się obiektywnie, a w Twoim przypadku to nie możliwe...Poznaj dobrze obydwie konsole i dopiero wypowiedz się obiektywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post zawieral proste pytanie : "Chcielibyście by jakieś tytuły z Xboxa przeszły na jasną stronę mocy?"

Cala dyskusja to dluuugie pasmo off-topow... Wiec reasumujac: my wolimy PS3, kolega HaterKiller wyraznie zmierza w strone X-a - zapobiegajac szerzeniu dalszej nienawisci ku sobie oraz pisaniu bzdur/offow = temat zamykam.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×