Skocz do zawartości
sloniu

Wasze Podejście Do Ps3 I Xboxa...

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich... - od razu piszę, że nie szukam żadnej zaczepki. Wiem, że są tu ludzie którzy potrafią dyskutować etc i mają mózg, nie jajówę. ( w regulaminie >21 lat więc liczę na jakąś reakcję a nie tylko wyzywanko...)

Czytam wasze tematy i skrupulatnie sobie zaznaczam co mnie interesuje i co jest warte uwagi. Teraz się narażę fanoboyom i małolatom - Mam xboxa 360. I nie widzę w tym niczego złego ALE(!!) jednak widzę że na ps3site.pl jest od groma fanbojów z naleśnikiem w głowie. Czemu nie jesteście w stanie (w dyskusji gdzie nawiązuje ktoś/coś/news etc. do M$ i jego konsoli) rzetelnie podejść do tematu? Wręcz racjonalnie? Po tym co wyczytałem w dziale Zpack Dla Ps3 to mnie po prostu rozśmieszyło. Myślę, że to jest największe forum o ps3 w polsce. Rejestracja od 21 lat... Wszystko oficjalnie powinno być caca. Ale tak nie jest. Gdzie jest np. zatwardziały fanboj który jak może ciśnie po xboxie. I porównanie, że PS3 kupuje szlachta a xboxa plebs... Nie, to na pewno nie jest 21 lat... andryush...

Spójrz tylko na sytuację z konsolą MS'u. Chamska polityka , trzeba płacić za dosłownie wszystko , nawet to , co zwyczajnie jest dostępne bezpłatnie. Darmowe DLC? Chyba oszalałeś. Dobre tytuły? Jeden na rok i to jeśli ktoś tam się zlituje w tym MS... Nie narzekaj na obecną sytuację , bo konsola Sony ma naprawdę sporo dobrych tytułów ekskluzywnych. jeśli piractwo dotknęło by tej konsoli , to skończyła by się era robienia gier dla satysfakcji.

Darmowe DLC - do assassins creed 2 darmowe DLC? Za 4 $ dlc będzie... Jak masz ps3 to chyba masz pieniądze? Tak napisałeś. Dodatek do GTA4. Masz na ps3 ten dodatek? Oooops, nadepnąłem na odcisk? ... Myślisz że poza kilkoma wyjątkami ktoś robi grę dla satysfakcji? Nie wydaje mi się. Pewne jest, że każdy teraz pomyśli - na pewno napisze, że dla pieniędzy. Jasne, kasa się liczy ale liczy się studio. Żeby się utrzymało... To chyba najważniejszy aspekt. Zrobią grę i plajtują?;) Nie no wybacz...

Dobre tytuły? Hmm... Każda konsola ma swoje eX'y i średniaki... Fanbojstwo do kwadratu. Jeden na rok powiadasz? A na ps3 ile wychodzi? 1012487324? Na xboxa 1? ;) Proszę Cię kolego, pokory. Na każdej wyliczysz eX i nie ma tak, że ps3 lub xbox są lepsze.

Oczywiście - ps3 ma BR, xbox nie ma. Ps3 jest droższe, xbox tańszy i nadrabia brak BR (do czasu...) Jestem obiektywny i uważam że takie forum też powinno być. Dorośli ludzie, DOROŚLI.

tak więc. Droga moderacjo, mógłbym jeszcze duuużo pisać... Lecz nie po to tu piszę. Chciałbym, żebyście, jako moderatorzy zwracali uwagę na takie teksty bo później jest mnóstwo nieprzyjemnych sytuacji i przekłamań.

http://www.ps3site.p...ch/page__st__60

http://www.ps3site.p...ch/page__st__40

Przeczytaj te dwie strony i odpowiedz sobie na pytanie - czy to jest racjonalne podejście? Nie jest to fanbojstwo?

Ja wiem, że lubicie swoje konsole ale błagam - bez przesady...

cheerz, sloniu

I jeżeli chcesz mnie zbluzgać, zachować się jak małolat to proszę bardzo - pisz pw, nie tutaj...

Edytowane przez sloniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jezu no i co z tego... na pocieszenie dodam tylko, ze nowe PS3 jest w/g mnie prawie tak samo paskudne jak Xbox... ale ciszej dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do eX'ów to ps3 ma teraz dużo więcej, dodatek do GTA? GTA jest nudne jak flaki z olejem, Uncharteda przeszedłem raz, przejdę drugi raz a GTA się męcze i nie mogę przejść bo takie nudne :]

Co do ceny ps3 nie jest dużo większa a może służyć jako odtwarzacz BR (koszt 300zł), gier- jest podobna ilość, przynajmniej tych nowszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pozytywne zaskoczenie po 2 postach. Jak chceta to umia. Da się? To jest apel (a) społeczny żeby nie było fanbojstwa. Tak jak u "nas" xboxforum, nie tolerujemy fanbojstwa. Johhny to fajnie że masz ps3 i podjąłeś taką a nie inną decyzję :), tylko, że zwolenicy a fanboje...

Edytowane przez sloniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale nIe wiem co chcesz osiagnac tym postem? zrobic wojne?

Jest to forum ps3 i są tutaj zwolenicy ps3, są fora xbox 360 i tam napewno jeżdżą na ps3 - norma teog już nie zmienisz.

Ja tydzień temu miałem dylemat kupić xbox czy ps3, każda z tych konsol ma swoje + i - ja wybrałem ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ty nie napisałeś na PW do osób których wypowiedzi Ci nie przypadły do gustu tylko założyłeś temat wkładając wszystkich do jednej szuflady ....

"Każda sroka swój ogon chwali" a ten topic nic nie zmieni tylko spowoduje kolejną falę obraźliwych wypowiedzi.

Wystosuje więc w tym apelu własny apel do Modów/Adminów o zaknięcie go w cholere bo nie wiem czemu ma służyć ...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że mam wysłać PM do ludzi, którzy są chorymi fanbojami? I jeszcze mi wmówisz, że to coś da? Chcę, żeby moderacja to przeczytała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadałem w tamtym temacie, ale nie kupiłbym nigdy x-a po tym jak ktoś podłączył się do neta i dostał bana a nie miał go przerobionego.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że mam wysłać PM do ludzi, którzy są chorymi fanbojami? I jeszcze mi wmówisz, że to coś da? Chcę, żeby moderacja to przeczytała.

W jakim celu ... ? Liczysz ze zbanują wszystkich fanbojów ?? Jak dla mnie forum jest doskonale moderowane

Są ostrzeżenia ... dla "wytrwałych" bany - sprzątane są durne posty i zamykane te nie prowadzące do niczego konstruktywnego ...

Czego chcieć więcej ... ? Nie można karać ludzi za przekonania - wolna wola to coś co trzeba szanować. Jeżeli ktoś piszę że woli PS3 bo nie zostało spiracone i nie trzeba płacić za granie w sieci to co w tym złego - to jego zdanie, jeżeli Ty masz inne to nie przekonuj innych do niego na siłę ...

Edytowane przez Tomo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po n-te, są fanboje-trolle z podstawówki i są fanboye, którzy po prostu kupują sprzęt danej marki, bo jest dla nich sprawdzona, porządna. Ktoś też po prostu bardzo lubi swoje ps3/xboxa i będzie je chwalić, niezależnie od tego czy ta osoba grała na konkurencyjnej konsoli czy nie. Każdy swoje chwali, taka prawda,. Powiedzmy, że ktoś kupił sobie ps3 zamiast wymarzonego xboxa i co wtedy? Jeżeli ps3 sie spodoba, to będzie je chwalić, a xboxa oleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zpack - tam nic nie było czyszczone... Tak jak połowa tematów. Rozumiem, że ktoś jest przywiązany do sprzętu. Ale bez przesady żeby oczerniać inny sprzęt jakimiś bajkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie odpowiedziałeś konkretnie ... na co liczysz i co chcesz osiągnąć ?

Zbawicieli świata było wielu - wszystich matka ziemia strawiła wraz z ich przeciwnikami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze, że nie mam nic przeciwko konsoli MS, chociaż jestem użytkownikiem PS3 od przeszło roku. W Xboxie bardzo podoba mi się pad, jest lepszy od tego z PS3. Jest to tańsza konsola, stąd też nie posiada takich 'bajerów' jak PS3, mowa tu chociażby o napędzie BD. W Xboxie nie podoba mi się jedynie możliwość przerobienia konsoli i oszustwa, ale to jak wiadomo temat rzeka. A co to wszystkich fan-boyów to absolutnie ich nie rozumiem, bo równie dobrze ktoś na ulicy jadący Audi mógłby mnie wyśmiać lub obrażać za to, że jadę Mazdą. Uważam, że każdy ma prawo kupić to, co uważa za lepsze i nikt nie powinien się wtrącać do tego.

A swoją drogą temat nie ma większego sensu - zawsze znajdzie się zagorzały fan-boy. Niech każdy ma taką konsolę, jaką uważa za lepszą i po prostu na niej gra, a nie szuka dziury w całym.

Edytowane przez bartek_0505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.. Wielu juz probowalo, wielu wyjasnialo ze "nie chce zadnej wojny zaczynac"...

To jest forum o PS3 i jedna z jego zalet (tak zalet) jest to ze o xboxie tu nie dyskutujemy. Temat o zpacku sie trafil akurat, poszlo troche miesa na M$ i piracenie, ale to wystarczy. Na pewno nie bedzie tematu z kontrargumentami.. :)

Zamykamy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×