Skocz do zawartości
arczi

Efekt nudów :]

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego dnia w szkole a dokladniej to dzisiaj Wziela mnie za łeb nuda i podrzucila mi pomysl zrobienia czegos

Oto efekt :

http://pl.youtube.com/watch?v=R4RamcQ7ED8

Kto nie moze dojrzec jest tam napis PlayStation 3 Normalnie byly tylko takie paski co lataly w gore i nadol Teraz to jest cos Komentujcie, piszcie, oceniajcie. Przepraszam za jakosc ale te SE K750i Wracajac do tematu. Kartke z napisem zrobilem na plastyce dostalem 5 niedosc ze nie realizowalem tematu to jeszcze 5 dostalem Fajnie :]

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Pewnego dnia w szkole a dokladniej to dzisiaj Wziela mnie za łeb nuda i podrzucila mi pomysl zrobienia czegos

Oto efekt :

http://pl.youtube.com/watch?v=R4RamcQ7ED8

Kto nie moze dojrzec jest tam napis PlayStation 3 Normalnie byly tylko takie paski co lataly w gore i nadol Teraz to jest cos Komentujcie, piszcie, oceniajcie. Przepraszam za jakosc ale te SE K750i Wracajac do tematu. Kartke z napisem zrobilem na plastyce dostalem 5 niedosc ze nie realizowalem tematu to jeszcze 5 dostalem Fajnie :]

Pozdrawiam

ArCzI

eeee what theee heeeeck?? ? możesz mi wytłumaczyć co to jest, proszę ^^ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie widze, ale nie spinaj sie i tak mozesz byc dumny z siebie

ps. ale LP rulezz, mimo ze MTM jest wg mnie najgorsza plytka jak do tej pory. zapodaj sobie 1stp Klosr pozdra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorok powiedz mi po co nabijasz posty ? BTW wiem znam wszystko z LP i bardzo ich lubie ;] a jak sie podobalo pozdro arczi wkoncu 5 dostalem ;> szkoda ze nie widac nakrece filmik aparatem bedzie lepiej. to nawet teraz to zrobie zaraz wrzuce

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Prorok powiedz mi po co nabijasz posty ? BTW wiem znam wszystko z LP i bardzo ich lubie ;] a jak sie podobalo pozdro arczi wkoncu 5 dostalem ;> szkoda ze nie widac nakrece filmik aparatem bedzie lepiej. to nawet teraz to zrobie zaraz wrzuce

Pozdrawiam

ArCzI

Ja nabijam ^^ ? ty mi lepiej powiedz co to jest to co ty tutaj wystawiasz =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh boze poczkaj juz wrzuca sie na youtube i daje w lepszej jakosci. A pozatym to ze ci zwrocilem uwage na temat nabijania postow to nie znaczy ze masz sie wyrzywac juz na moich ... hm ... samorobkach ;] Jestem jeszcze mlody I piekny :] ( ProroK nerwy urodze szkodza PAMIETAJ ! ) I staram sie robic wszystko sam. Mam w klasie samych bogatych leszczy co jak cos chca to placa i maja a ja chce wlasnie sam cos zrobic nawet jesli mam kase Poprostu zlapala mnie ochota na skombinowanie czegos to zrobilem. A pozatym sie niecierpliwisz powiedzialem ze zaraz wrzuce w lepszej jakosci a ty juz mowisz ze to cos. Poczekaj moze Ci sie spodobac

szybki edit/

Ja napisalem u gory co to jest ;D wiec skad pytanie co to jest ? (pytanie retoryczne :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Oh boze poczkaj juz wrzuca sie na youtube i daje w lepszej jakosci. A pozatym to ze ci zwrocilem uwage na temat nabijania postow to nie znaczy ze masz sie wyrzywac juz na moich ... hm ... samorobkach ;] Jestem jeszcze mlody I piekny :] ( ProroK nerwy urodze szkodza PAMIETAJ ! ) I staram sie robic wszystko sam. Mam w klasie samych bogatych leszczy co jak cos chca to placa i maja a ja chce wlasnie sam cos zrobic nawet jesli mam kase Poprostu zlapala mnie ochota na skombinowanie czegos to zrobilem. A pozatym sie niecierpliwisz powiedzialem ze zaraz wrzuce w lepszej jakosci a ty juz mowisz ze to cos. Poczekaj moze Ci sie spodobac

szybki edit/

Ja napisalem u gory co to jest ;D wiec skad pytanie co to jest ? (pytanie retoryczne :])

Nie wrzuca się rzeczy w takiej jakości.. tam nic nie można zobaczyć, to tyle =] czekam na lepszą wersje video, wtedy można się wypowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu post wbiles :] prorok ja to wiem poprostu zapomnialem ze youtube zmienia jakos dodatkowo na gorsza :] A tutaj macie inny efekt nudow to juz w zeszycie od polskiego ( w niecierpliwym czekaniu na najlepsza gre )

[a href=http://imageshack.us" target="_blank] Starosc nie radosc

nooo ta edycja zmienila wiele tak sie nie robi ;D <joke>

Pozdro juz wrzucam fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Znowu post wbiles :] prorok ja to wiem poprostu zapomnialem ze youtube zmienia jakos dodatkowo na gorsza :] A tutaj macie inny efekt nudow to juz w zeszycie od polskiego ( w niecierpliwym czekaniu na najlepsza gre )

[a href=http://imageshack.us" target="_blank] Starosc nie radosc

No i wbije jeszcze jeden post =] całkiem dobry pomysł wykonany średnio, ale tak jak mówię pomysłowo =]

a jak chcesz pochlebstwo: Masz 10x ładniejszy styl pisma niż ja, ja piszę jak Lekarz po 10 piwku =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nic nie powiedzieliscie o rysunkach co jest elementem 2 planowym Pozdro ArCzI i MGS 4

(offtop - najmilsze co od ProroK'a uslyszalem byl tekst - cytuje ,,No nie jest zle myslalem ze masz glos jak dziewczynka'' ;] to mnie rozebralo ale dzieki )

Zaraz zrobie edit i wrzuce link do fotki

Dzieki to juz mam 2 mile teksty Owacja na stojaco dla milego Senseja Jest gdzies wcisniecie ,,+'' ?

dscf3614vf0.th.jpg

Pozdrawiam ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie kiedys nudziłem i zacząłem rysowac ... i od 97' sie nie nudze... CAWES

dsc00526kt6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, niezłe arczi. Wcisnąłeś kartkę papieru do ekranu sprzętu grającego ??? Pomysł imponujący...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. A co do wyknania. Rozkrecalem wszystko zeby tam dojsc bo samej szybki nie dalo sie zdjac a moglem pomalamac. I odmierzylem z trudem wymiary obszaru swietlnego i wuala Nie trzeba sie nameczyc zeby bylo fajnie. Ciesze sie ze jako JEDYNY zauwazyles jakies szczegoly.

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez sie kiedys nudziłem i zacząłem rysowac ... i od 97' sie nie nudze... CAWES

dsc00526kt6.jpg

A co tam pisze..? (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAWES - to jakiś nick, czy może coś to znaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nick ale tylko w "świecie" graffiti. Wybierasz raczej po literach jakie sie lubi i jak do siebie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tam pisze..? (;

Naprawde nie chce sie czpiac ale szlak mnie trafia jak cos takiego widze pisze sie co tam jest napisane To osoba robila a nie rzecz koleszko troche szacunku :]

Bez urazy ;D

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez sie kiedys nudziłem i zacząłem rysowac ... i od 97' sie nie nudze... CAWES

dsc00526kt6.jpg

Zajebiszcze przez to, że w przeciwieństwie do życia takie kolorowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×