Skocz do zawartości
Gość kuuba

Problem z internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuuba

Napisałem już o swoim problemie na innym forum, ale napiszę też na tym bo a nóż ktoś tutaj będzie wiedział jak mi pomóc.Skopiuję swoją wypowiedź stamtąd, mam nadzieję, że to nic złego :

Witam serdecznie, mam problem z internetem, a właściwie z połączeniem się z nim przez ps3.Korzystam z usług Netii, na liniach TP SA, łączę się z internetem ( na pececie ) przez modem Sagema.Na komputerze wszystko działa jak należy, internet jest dosyć szybki.Wcześniej korzystałem z Neostrady i miałem liveboxa, więc problemu z internetem w sumie nie miałem żadnego, bo łączyłem się bezprzewodowo, jednak teraz problem mam i to spory.Mam modem, dowiedziałem się, że internet podłączyć mogę do ps3 za pomocą kabelka, który w pececie podepnę do karty sieciowej.Wszystko miało być pięknie, pojechałem bo kabelek ( rj-45 skrosowany ) i skonfigurowałem wszystko w komputerze.Podłączyłem kabelek i ps3 wykryło normalnie internet, jednak przy teście połączenia wyskakuje mi błąd przy punkcie test connection, a dokładniej jest napisane, że czas na połączenie z serwerem zakończył się.Sam nie wiem co mam teraz robić, próbowałem połączyć się z siecią już kilka razy i ciągle wyskakuje mi ten błąd.Może ktoś ma podobny problem i wie co w tej sytuacji zrobić ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, bo zależy mi na internecie w ps3.Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy się masz router czy jak się łączysz ? Z modemu do kompa i z kompa do PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuba

Tak dokładnie, mam modem Netii ( jakiś tam Sagem ) podpięty do komputera, a do karty sieciowej w pececie podpięty kabelek idący do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mowisz to chyba chyba konsola nie wykryla internetu tylko ze kabel zostal podpiety...

Najlepiej to napisz co masz ustawione w konsoli i w komputerze moze tam cos masz nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Polecam zakup routera i wszystko będzie ok, a w obecnym układzie komputer musi być włączony aby net był w PS3 co zbyt wygodne nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha. Polecam zakup routera i wszystko będzie ok,

Tylko pamiętajcie! Omijajcie szeeeeerokim łukiem router'y Asmax'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za bledy ale pisze z ps3 mialem taki sam problem z xboxem. Wejdz polaczenia/twoje polaczenie internetowe/tutaj nie pamietam dokladnie (nie mam dostepu do pc) poszukaaj gdzies we wlasciwosciach albo ustawienieniach opcji ''udostepniaj polaczenie internetowe'' czy cos podobnego. I pewnie masz to zrobione ale lepiej sie upewnic spr. czy nie masz przypadkiem wylaczone karty sieciowej

napisz czy dziala

) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×