Skocz do zawartości
Hades26

WiFi (PS3 - DLink DSL-G624T) problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem, może ktoś, coś będzie wiedział bo już odchodzę od zmysłów...

Mam liveboxa 1mb, router liveboxa zamieniłem wczoraj na router DLink DSL-G624T. Po ciężkim przejściu w konfiguracji całej sieci w domu (palmtop, laptop, PS3, komputer) myślałem że wszystko działa ale... wcześniej podczas konfiguracji routera livebox'a z PS3 w teście sieci WiFi nie wykrywało mi wogóle nic związanego z NAT'em, teraz w połączeniu PS3 z Dlinkiem poprzez WiFi wywala mi że mam NAT type3... co za tym idzie konkretna lipa w graniu Online (wywala mnie z sieci np w Tekken Online lub nie widzą mnie moi współzawodnicy).

Czy ktos może wie co zrobić aby zlikwidować NAT 3 i zejść na 2 lub 1?, czy to może wina połączenia poprzez wifi? a na kablu sieciowym by normalnie poleciało?

Wiem że temat ws NAT3 już był ale nic nie rozwiązał poza tym mam inny router.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja co prawda mam D-Linka G604T ale mi pewne roziwiązanie pomogło.

odlbokowałem porty:

(outdoor)

TCP:

9293

80

443

5223

UDP:

3478

3479

samo odblokowanie portów nie pomogło dopiero UPnP na "enable" spowodowało że mam Nat2

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę... mam nadzieję że to coś pomoże ... swoją drogą zadzwoniłęm do neostrady z pytaniem o pomoc to i powiedzieli że nie płaca im za to aby udzielać takich odpowiedzi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem taki sam roblem tylko z BT HomeHub'em zawsze mialem NAT 2 az nagle pojawil sie NAT 3 robilem mnostwo rzeczy aby wrocic, resetowalem ps3 od nowa ustawienia sieci itp. w kncu zrestartowalem Router i od razu wskoczylo na NAT 2, sproboj moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

No i rozwiązałem problem! router w/w podpiąłem z konsolą na kablu a nie WiFi i mam NAT2! Doczytałem się że tak czy siak na routerach DLinka lepiej jest podłączać konsolę kablem a nie bezprzewodowo!

Teraz lata wsio ok, dzięki za pomoc, może i ja komuś coś tym doradzę na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×