Skocz do zawartości
mnog

Pare Pytań Nowicjusza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Poniewaz niedawno stalem sie szcześliwym posiadaczem PS3 mam pare pytań.

Prosze napiszcie mi czy jest jakas gra o tematyce rajdowej , ale cos w stylu richard Burns rally?Wiem o colin-dirt, ale interesuje mnie cos w stylu symulacji.

Czy dobrze rozumiem ze w takie gry jak TEKKEN 6 oraz VIRTUA FIGHTER 5 mozna grac w 2 osoby miedzy sobą na jednej konsoli?

Generalnie to jakie tytulu polecacie szczególnie?

Wiem ze troche duzo pytań , ale jak na nowicjusza przystało same suną sie na język.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEKKEN 6 można grac na dwójkę , a ja bym polecal Pesa 2010 (piłka nożna)

świetna zabawa pograć z kumplem ;P i Gran turismo Prologue (wyścigi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Poniewaz niedawno stalem sie szcześliwym posiadaczem PS3 mam pare pytań.

Prosze napiszcie mi czy jest jakas gra o tematyce rajdowej , ale cos w stylu richard Burns rally?Wiem o colin-dirt, ale interesuje mnie cos w stylu symulacji.

Czy dobrze rozumiem ze w takie gry jak TEKKEN 6 oraz VIRTUA FIGHTER 5 mozna grac w 2 osoby miedzy sobą na jednej konsoli?

Generalnie to jakie tytulu polecacie szczególnie?

Wiem ze troche duzo pytań , ale jak na nowicjusza przystało same suną sie na język.

Pozdrawiam

Już teraz możesz zagrać w GT5 Prologue, albo poczekać na premierę tej gry. (Prolog, jest to wersja mocno ograniczona, ale grać się da).

Tak w takie gry jak tekken itp, można grać w więcej osób, dużo jest takich gier.

Polecam Little Big Planet, serię Resistance, serię Uncharted i serię Ratchet & Clank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×