Skocz do zawartości
kayjero

Sony Hd 3D Tv Nadchodzą Szybciej Niż Myślisz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dowiedziałem się od pewnego człowieka że sony przygotowuje się do kampanii wprowadzenia telewizorów hd 3d. Trochę pogrzebałem i okazało się, że są już 3 modele. Ciekawi mnie czy starsze modele z 100hz lub 200hz tez mogły by obsłużyć tą technologie. Samsung ma możliwość aktualizacji softu w tv wiec teoretycznie tv 200hz powinno się dać odpalić. Czy ktoś z was próbował odpalić tv hd na pc z wyższym odświeżaniem niż 60 ( do takiej wartości daje się zazwyczaj maksymalnie ustawić na kompie ale są programy, które pozwalają przekroczyć ten limit jednak grozi to ponoć uszkodzeniem tv)?

Oto co znalazłem w necie na temat nowej linni.

http://www.sony.pl/h...-lcd-bravia/4/5 super stylizacja. Ponieważ współpracują z samsungiem, ciekawe co on pokarze - zazwyczaj jest tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle mnie nie kręci to całe 3D, wpychane jakby na siłe gdzie się da.

Na dzień dzisiejszy wystarczy mi full HD i kino domowe do szczęścia, ta technologia (3D) jest wyraznie na krótką metę.. zaraz wprowadzą coś lepszego - dlatego nie mam zamiaru pakować kupę kasy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co lepszego wprowadza? 4d? 5d? moim zdaniem minie troche czasu zanim to 3d sie nie przyjmie (duzym minusem jest drogi sprzet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×