Skocz do zawartości
Gracz7MU

Rocznica Ślubu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim. Mam problem poniewaz moi rodzice za nie spelna tydzien obchodza 25-ta rocznice pozycia malzenskiego, a ja nie wiem co moglbym im dac, kupic. Prosze o pomoc. PS niestety prace manualne nie sa moja mocna strona wiec... nie piszcie zebym im kupil bilety do kina albo cos w tym stylu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź jakieś wspólne zdjęcie Rodziców (może być ze ślubu ale nie musi), kup ładną ramkę (najlepiej metalową), idź do grawera (złotnika) i wygraweruj datę ślubu i np "25 lat Razem - Na Zawsze" czy coś w tym stylu. Włóż zdjecie w ramkę i prezencik gotowy :)

Ewentualnie album na zdjęcia - również z jakimś ładnym grawerem.

Szkoda, że czasu masz tak niewiele, bo na allegro są bardzo ładne komplety pościeli, ręczków lub szlafroków, na których można zarzyczyć sobie własny nadruk (imiona, daty ślubu itp).

Jak nie to moze jakas zabawna figura...? Kiedyś moi rodzice dostali taką figurkę - był na niej aniołek i diabełek, którzy sie do siebie przytulali :) Pod postaciami napisałam imiona rodziców i datę ślubu oraz lata wspólnie spędzone jako Małzeństwo.

To nie musi być nic niesamowicie drogiego, liczy się gest i zaznaczenie tego, iż jest to Ich 25 rocznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego powyżej dopisałbym również ewentualne Twoje ulotnienie się z domu i pozostawienie rodzicom "wolnej chaty"

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim. Mam problem poniewaz moi rodzice za nie spelna tydzien obchodza 25-ta rocznice pozycia malzenskiego, a ja nie wiem co moglbym im dac, kupic. Prosze o pomoc. PS niestety prace manualne nie sa moja mocna strona wiec... nie piszcie zebym im kupil bilety do kina albo cos w tym stylu...

Zrób im wnuka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając pomysł AGArthy co do ramki ze zdjęciem - można by takie zdjęcie zeskanować, obrobić (scrapbooking) i wywołać w większym rozmiarze. Z obróbką mogłabym pomóc bo czasem się tym zajmuję. Teraz na Dzień Babci i Dziadka miałam spore zamówienie na jednym forum ;) Jak chcesz to mogę Ci pokazać kilka przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leilong chętnie coś looknę, jeśli możesz wrzuć jakiegoś linka do fotki lub fotkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając pomysł AGArthy co do ramki ze zdjęciem - można by takie zdjęcie zeskanować, obrobić (scrapbooking) i wywołać w większym rozmiarze. Z obróbką mogłabym pomóc bo czasem się tym zajmuję. Teraz na Dzień Babci i Dziadka miałam spore zamówienie na jednym forum wink.gif Jak chcesz to mogę Ci pokazać kilka przeróbek.

dzieki za pomysly;P a co to jest ten scrapbooking?;P moglabys pokazac kilka probek:) chetnie obejrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przykładowe przeróbki, na pierwszej mój zeszłoroczny synek, a na pozostałych dzieci znajomych, więc incognito ;)

46622421.th.jpg 84064941.th.jpg 61283441.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przykładowe przeróbki, na pierwszej mój zeszłoroczny synek, a na pozostałych dzieci znajomych, więc incognito wink.gif

46622421.th.jpg 84064941.th.jpg 61283441.th.jpg

rozumiem naprawde bardzo fajnie to wyglada tylko ze pozostaly tylko 4 dni:( a weekend mam caly zawalony... i na stanie nie mam skanera:(... wiec bede musial pomyslec o czyms innym:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kiepsko, mało czasu Ci zostało ;)

Na innym forum, na którym pisuję często się ten temat przewija, i najczęściej wybierane pomysły to ozdobiony scrapbookinkiem album ze zdjęciami (ale na to też trzeba dużo czasu), prezentacja ze starych zdjęć z jakąś fajną muzyką albo zamówienie kolacji dla dwojga czy wykupienie biletów do kina/teatru etc. Przy małej ilości czasu te ostatnie opcje chyba byłyby najlepsze. Albo po prostu ładna ramka z jakimś zdjęciem rodziców jak pisała AGArtha.

Ale się obudziłeś na ostatnią chwilę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×