Skocz do zawartości
szyjka

Gta Vc I Sa Na Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wlasnie przeszedlem fabule w gta IV, teraz robie 100%, ale jakby to powiedziec:) Brakuje tam tego klimatu, ktory byl w dwoch poprzednich tytulach. Bardzo chetnie zagralbym w VC i SA na platformie ps3, jeszcze jakby dorzucili pucharki - byloby super:) Czy myslicie, ze cos takiego jest w ogole realne? Moze sa jakies plany itp?:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby wyjątkowo miło, ale nie sądzę, aby były jakiekolwiek szansę na taką reedycję. A nawet jakby w Rockstar oszaleli i się na to zdecydowali, to...hmm...nie wiem czy na next-genach pozostałby ten klimat, który towarzyszył grze na silniku z PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimaty GTA VC i SA były super i myślę że gdyby rockstar zdecydowało się na takie coś, to pograłbym z chęcią :) Jednak myślę że to mało prawdopodobne. Czekam na jakieś oficjalne info o GTA V :) Myślę że w nowej odsłonie serii powinien być klimat i powrót do możliwości oraz rozszerzenie tych które były w SA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za VC szczególnie nie przepadałem ale to co się działo w SA przechodzi do mojej historii ;d. Naprawdę nie chciałbym aby wyszła ponownie na PS3 ponieważ ta grafika na PS2 jaka towarzyszyła jeździe po lesie wychudzonym CJ sprawiała naprawdę radość ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzą plotki, oraz sami autorzy bawili się w zagadki, które jasno dają do zrozumienia, że GTA V ma być właśnie w Vice City, a to jest to na co czekałem od momentu ukończenia GTA IV. Zresztą rzymska 5 "V" wygląda jak litera "V", czyli kolejny powód do sądzenia jakoby GTA V było właśnie w VC.

Vice City ma dla mnie najlepszy klimat, muzykę i w ogóle otoczka lat 80tych jest dla mnie po prostu majstersztykiem. Rockstar w tworzeniu klimatu są mistrzami.

Także myślę, że do klimatów VC jeszcze sobie powrócimy i bardzo się z tego cieszę. A tym bardziej, że silnik mają już przecież zrobiony, to może to nastąpi dużo szybciej niż nam się wydaje.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie chciałbym aby wyszła ponownie na PS3 ponieważ ta grafika na PS2 jaka towarzyszyła jeździe po lesie wychudzonym CJ sprawiała naprawdę radość ;D

ale grafika jak z wersji PC (engine ten sam, tylko z przyzwoitą jakością tekstur) już by nie wadziła. Jakby wypuścili SA na PSS z trofeami sądzę, że nie byłoby gracza który by się w taką grę nie zaopatrzył :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by na prawdę ciekawie, jeszcze do tego trofea :) Pamiętam jak dziś normalnie sikałem kiedy dorwałem San Andreas :P Te wszystkie możliwości, chodzenie do fryzjera, kupowanie ubrań itp. no po prostu robiłem kupkę na rzadko :P. Myślę, że inne firmy powinny pójść za ciosem God Of War Collection i wypuścić re-edycje swoich największych hitów w trochę poprawionej formie a gracze pewnie by się na takie coś połasili. Tylko może to być taki swoisty odgrzewany kotlet, weźmy stary hit, podciągnijmy rozdziałke, dodajmy trofea i znowu będzie się sprzedawało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pójdą za ciosem i wydadzą GTA San Andreas Stories ? Do tego podciągnięta grafika, nowe misje no i oczywiście platforma - PS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak GTA V bedzie w Vice City to pojde ja kupic w dzien premiery za 250 zl ! VC to byla najlepsza gra z seri GTA, moim zdaniem oczywiscie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta VC to jedyna część tej serii, która wywołała u mnie większe emocje. To były czasy... wszyscy w to grali ale każdy dostrzegał tam coś innego, co go przyciągało. W moim przypadku był to super klimat, postacii, historia i miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czy może ktoś w tym dziale słyszał o kompatybilności wstecznej? Oczywiście tylko z wersją 60 gb ^^ Z tego co pamiętam na ps2 było san andreas i vice city stories(które przeszedłem na psp) Oczywiście rozmawiamy o tym czy może R* wyda sa i vc na ps3 ;) Nie sądzę ale można mieć nadzieję(nadzieję zawsze warto mieć) A co do GTA V. Obstawiam, że nie wrócimy lecz R* może połączy sa z vc :D Wtedy wszyscy byli by zadowoleni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czy może ktoś w tym dziale słyszał o kompatybilności wstecznej?

zapewne wszyscy słyszeli, ale gry z serii GTA wydane na PS2 zupełnie nie nadają się do gry na telewizorze innym, niż 21-29" CRT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam CRT 29'.:confused: Boli no ale muszę czekać na lepszy :D. A na razie mogę pocieszyć się GTA VC na PS3 bo mam kompatybilność wsteczną :D. Szczerze to częściej gram w VC niż w Shifta czy ACII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×