Skocz do zawartości
thuglife

Max Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli już był ten wątek, poproszę o odesłanie linkiem, choc przejrzałem tu wątki i chyba tego nie było. Chodzi mi o max shooter czyli konwerter do myszki klawiatury itd do PS3.Mam już FragaFX i jestem ciekaw czy ktoś z posiadaczy może się pochwalic tą czułością na shooterze. Czy naprawdę możliwośc ustawienia czułości jest lepsza niż we fragu i rozgrywka daje tyle przyjemności co na kompie?? Chciałbym uslyszec konkretną odpowiedź od posiadacza max shootera, ponieważ, we fragu też była możliwośc ustawiania czułości i nawet tego ,że w grach jeszcze można ustawiac czułośc dodatkowo, niestety do pierwszoosobowych strzelanek się nie nadaje, jakby zbyt późno reaguje. Więc czy max shooter i inne tego typu konwertery naprawdę oferują czułośc na poziomie gry na komputerze ??? Frag mnie zawiódł jeśli chodzi o 1wszo osobowe strzelanki, natomiast do np. Drake'a jest OK. W takim razie czy ktoś posiada taki sprzęt i może konkretnie napisac o jego czułości, która pozwoliła by na naprawdę komfortową, identyczną rozgrywkę jak na komputerze w FPS'ach??? I nie zamierzam słuchac odp w stylu że konsola jest dla padów, bo mamy 21 wiek i przy możliwości zagrania na wielkim ekranie fullHD zdecydowanie wybieram tą opcję :):):) Czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×