Skocz do zawartości
Drewas

Platyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zaciekawiło mnie masterowanie gier i ogólne zdobywanie 'platynek'.

Lubię statystyki więc mógł by mi ktoś powiedzieć w jakich grach tych platynek jest najwięcej a w jakich najmniej<albo i wcale jeśli są takie gry>

z tego co wiem to najwięcej pewnie w u1/u2/terminatorze lub coś w tym stylu ale to tylko takie domysły, jeśli jest gdzieś pełna lista to był bym wdzięczny.

2gie pytanie czy są gry w których z różnych powodów nie da się już zrobić platyny<np sytuacja, że tylko w jakimś okresie czasowym można było ją zdobyć>

z góry dzięki, zapraszam do dyskusji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra ma po jednej platynie. Najłatwiejsze platyny oczywiście są w grach dla dzieci.

Niektóre mini gry (z PSS) nie mają platyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Platyny"? Platyna w każdej grze jest tylko jedna.

Jeśli chodzi Ci o listę gier wspierających Trophies to masz ją na portalu...

Powinieneś też wiedzieć, że platyna platynie nie równa... Tzn. Platyna we wspomnianym przez Ciebie Terminatorze na wielu nie robi wrażenia...

W ogóle (albo "wogóle" ;P) te pucharki należy traktować jako dodatek do gry... A nie jako główny powód do tego, żeby kupić dany tytuł. Jest wiele starszych gier które wyszyły przed wprowadzeniem Trophies a nie zaliczenie ich to grzech ;P

Jeśli już bardzo chcesz się w to bawić, to pamiętaj że liczy się JAKOŚĆ a nie ILOŚĆ o czym niektórzy zapominają ;)

EDIT:

Wspomniana lista gier z Trophies jest dokładnie TUTAJ

EDIT 2:

Moje gry: Little Big Planet - platyna - brak płyty

To tak jakbyś jej nie miał... ;P

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnaturkę zrób sobie tutaj:

http://ps3trophycard.com/

Coś takiego:

card.png

A pucharki zbieraj dla własnej satysfakcji, rywalizacja jest bez sensu z kilku powodów których nie wymienię.

Miłego kolekcjonowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×