Skocz do zawartości
Mati_05

Ustawienia Pada

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jakią Wy macie ustawioną częstotliwość gałek na padzie w MW2. Ja mam na medium i wydaje mi się że to jest jednak troszeczkę za wolno. Zbyt wolne odwracanie się mojego żołnierza to jeden z wielu problemów, ale dla mnie istotny. Zauważyłem że śledzenie w "Free for all" to chleb powszedni i zanim zdążę się odwrócić to kosa już jest we mnie. Z drugiej strony gdy ustawię wyższą częstotliwość, to za cholerę nie mogę trafić celownikiem w cel :/

Prosił bym o podanie waszych ustawień, wtedy wybiorę sobie jakiś punkt odniesienia. Mam konsole od nie dawna i nie mam pojęcia od czego zacząć.

Po drugie, macie jakieś wskazówki które pomogły by mi szybko opanować pada? Chodzi mi o celowanie, sposób poruszania itp. Za wszelką pomoc dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram na sredniej ,uwazam zejest to dla mnie za wolno ale na wielkiej to juz za duza czulość proponuje ci wybrac własną czułosc pomiedzy srednia a wysoka choc to duzo nie poprawi twojej gry najlepszy rozwiazaniem jest fragnstein,fragfx,sfx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia pogrania i przyzwyczajenia się, ja tam jakiś pro nie jestem dlatego kupiłem a następnie sprzedałem dualsfxpro.

Muszę przyznać na padzie się najlepiej gra. Ustawienia mam takie jak były, jeżeli chcesz być pro najpierw musisz trochę "podedać" niestety;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na o jeden stopień więcej niż Wysoka czułość i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czułość ręczną na 10 (full). Na początku kamerka latała,ale po kilku godzinach dobrze ograne i nie wyobrażam sobie gry na mniejsze czułości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czulosc Custom - ustawiona na 10, we wczesniejszych CoDach gralem na mniejszej i mnie to satysfakcjonowalo lecz pomyslalem, ze pora na zmiany. Do tej czulosc przyzwyczailem sie w zaledwie 2 godziny, dobry sposob zeby ogarnac to zaprosic kolege do lobby i grac 1vs1 do skutku, az sie zalapie o co chodzi, a potem mozna smigac w Ranked Matchach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 (Insane) - bez tego nie wyobrazam sobie gry. Ja polecam stopniowo zwiekszac czulosc a nie od razu ze standardowych ustawic na 10 i sie "uczyc" gry przez 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 ftw, zaczynalem od 4 i skonczylem na 6, nie za szybko, nie za wolno, idealnie jak sie czlowiek przyzwyczai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza czułośc jeśli chodzi o snajperki to Wysoka oczywiście z połączeniem Intervison + zwinę ręce + zimnokrwistośc + pewne celowanie , gra się wtedy wyśmienicie a no i także polecam

do tego Desert Eagle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×