Skocz do zawartości
bolek2

Kolejne Morderstwo Z Grami W Tle.

Rekomendowane odpowiedzi

14-latek zastrzelił rodziców; miał odrobić zadanieCzternastoletni chłopiec, John Caudle, przyznał się do zabicia swoich rodziców, wkrótce po tym jak został zmuszony do odrobienia zadania domowego, wynika z ujawnionych dokumentów ze śledztwa. Tragedia wydarzyła się w miejscowości Fairplay w Kolorado (USA) - podaje "The Sun".Gdy wybuchła awantura chłopak podszedł do oglądającej telewizję matki i strzelił do niej. Kiedy z pracy wrócił jego ojczym podszedł do niego i oddał śmiertelny strzał w tył głowy.

Następnie, podczas gdy zwłoki rodziców leżały na podłodze, czternastolatek przez całą noc grał w gry komputerowe. Następnego ranka pojechał samochodem swojego ojca do szkoły. Jak zeznali nauczyciele, chłopak w tym dniu wydawał się być szczęśliwy.

Zwłoki zastały odnalezione przez jego dziadka. Pomimo swojego młodego wieku, Caudle za popełnienie morderstw odpowie jak dorosła osoba.

http://wiadomosci.onet.pl/2119209,12,14-latek_zastrzelil_rodzicow_mial_odrobic_zadanie,item.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Meid in Juesej" - przejawiają się korzyści wynikającego z powszechnego dostępu do broni palnej ....

Nas to szokuje a tam pewnie nikogo już nie zdziwiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest ;) Ja też czasem mam ochotę zrobić coś mojemu mężowi, jak próbuje mnie odciągnąć od grywhistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest ;) Ja też czasem mam ochotę zrobić coś mojemu mężowi, jak próbuje mnie odciągnąć od grywhistling.gif

Hehehheee, a co proponuje w zamian <rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehheee, a co proponuje w zamian <rotfl>

Przykro mi bardzo, ale to nie temat na takie dyskusjetongue.gif ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×