Skocz do zawartości
KiLoS

Jakiś Chip Do Czarnulki

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra znalazłeś mod chipa, ale weż znajdz do tego jakies kwity. gdzie to wlutowac? położe sobie pod obudową i już? schemat jakis wyszperaj.

znalazłem schemat, i opis, moja opinia jest taka. useless dla przeciętnego uzytkownika.

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal,nie ma czipów do ps3.Na razie jedynie wiadomo ze GeoHot mógł złamać!W takie coś nie można zainwestować widać że,jakiś kit to jest :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie wiem bo wygląda podobnie jak we wcześniejszych wersjach konsolki, tylko że ma więcej ścieżek na płytce.

Ps. Jak dam rade zebrać trochę kasy to postaram się zakupić tego Chipa(lecz to potrwa) a odnośnie konsoli to postaram się załatwić sobie drugą na testy( z ######)

Edytowane przez KiLoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłą by możliwość dodania mod chipa do chlebaka,to byśmy o tym wiedzieli nie?.Ale zauważ ze ten jeden chip może wejść do X360,PS3,PS2,WII a każdy system jest inny :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłą by możliwość dodania mod chipa do chlebaka,to byśmy o tym wiedzieli nie?.Ale zauważ ze ten jeden chip może wejść do X360,PS3,PS2,WII a każdy system jest inny :P.

Tak to prawda ale PS3 wykorzystuje wszystkie ścieżki takie same co inne konsole, IMHO sądzę że po to aby mogła czarnulka emulować gry z innych konsol(uważam że to by było super rozwiązanie i możliwe gdyż to PS3 ma wystarczające możliwości sprzętowe by pociągnąć emulacje z innych konsol.

Mam przykład z Gackiem (GameCube) po wlutowaniu Chip'u mogłem wrzucać na płytki gry z innych konsol i normalnie odpalało(z N64, PSX,SEGA,SNES)

Edytowane przez KiLoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz PS3 to inna maszyna niż GC,to że na GC tak się dało wcale nie oznacza ze z PS3 też to działa :P.Już dawno w takim razie były by filmiki na yt ze to działa.Pewnie zwykłe oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×