Skocz do zawartości
timetoshake

Czy Warto Kupić Ds?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić DS-a :D No wiecie... Wszyscy to teraz mają :D Ja mam psp ale zabawa z touch screenem musi być przednia ^^ Grafika oczywiście w porównaniu z psp to marna zabawa ale do grafiki przywiązuję tylko 1/3 fun-u, który czerpię z rozgrywki :D Czy ktoś kto ma tą konsole mógłby wymienić jej wady i zalety? Wiem, że google nie boli ale wolę sprawdzić w większym gronie osób a nie dzieci piszących "kóp, kóp bo to dobra konsola"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA China Town Wars jest podobno świetne :) Na razie się na DS-a nie decyduję więc proszę nie przysyłać ofert sprzedaży :) No chyba, że do 500 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje GTA CW na iphona,te dotykowe fragmenty gry są świetne,jak kradniesz samochód itd - bajka :) Ale dla 1 gry,nie ma sensu kupować konsolki ;p Imo oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto,i kup sobie R4 to będziesz mógł filmy ogladać

Edytowane przez danio97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu kupiłem DS i sprzedałem go po miesiącu. Skończyłem kilka fajnych tytułów, sprawdziłem kilka gorszych i ogólnie w moim odczuciu gry na DS są na 15-30 min. Musisz sam ocenić czy Ci to odpowiada, najlepiej gdybyś pożyczył DS'a od jakiegoś kumpla i sprawdził czy Ci się nie znudzi po tygodniu lub dwóch. Ja wolę rozbudowaną fabułę (nie mówię tu o ówczesnych jRPG'ach bo dla mnie ten gatunek się skończył za ery szaraka - lub może to ja wyrosłem hehe), a takich gier na NDS jest za mało żeby mi się opłacało trzymać tego handhelda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

timetoshake

Chciałbym kupić DS-a :D No wiecie... Wszyscy to teraz mają ???????????????????

dziwny argument :) jak na kupno DS hmm , ja też bym chciał DS ale nie stać mnie ;) głównie dla FF III ,IV,New Super Mario Bros. i kilku innych jak wario (zabawy z windom) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSa oczywiście warto kupić, ale imo tylko jak ktoś lubi RPGi.

sam kupiłem DSa dla Zeldy (teraz już dwóch Zeld), a oprócz tego doszły

Final Fantasy 3, 12RW i CC, Dragon Quest i Chrono Trigger (o tak! :)

jedyna ciekawa gra nie-RPG jaką znalazłem to Bomberman 2,

ale i tam są elementy RPG - rozwój i customizacja postaci :P

no jest jeszcze GTA:CW (ale to mam akurat na PSP - większy ekran

nadrabia brak sterowania dotykiem), oraz standardowe dla Nintendo 'Mariany'.

więc wady: mało dobrych gier, konsola nie odtwarza mp3/filmów jak PSP (ale to w końcu konsola),

zalety: dwa ekrany - gry potrafią to fajnie wykorzystywać, bateria trzyma dłużej niż w psp,

obsługuje gry z GameBoy Advance (DSi już nie), no i Zelda jest na DSa... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×