Skocz do zawartości
kremulek

Mozna Kląć Na Całego W Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sądzicie? ->> Mozna używać wulgaryzmów

W życiu czasem zdarzy mi się zakląć, ale w internecie nie było takiego momentu i nie mam zamiaru go szukać.

Pisanie swojej wypowiedzi przy użyciu obraźliwych epitetów świadczy raczej na niekorzyść autora wypowiedzi, gdyż ma czas na sformatowanie pisanego tekstu. W `realu` czasem tego czasu nie ma i epitety lecą mimochodem, ale właśnie mówiąc można zostać ukaranym za obrazę, a pisząc nie...

Ja rozumiem, ze czasem jakieś słowo wręcz pasuje jak ulał w dane miejsce wypowiedzi, tu jeszcze się zgodzę (to jest właśnie ta forma ekspresji wypowiedzi), lecz czasem ludzie to aż przesadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kremulek masz ku%#a 100% racji :) ;) ;)

Zaniepokoił mnie jednak taki cytat "Zdaniem sądu osoba wypowiadająca się na forum internetowym musi się liczyć z faktem, że opinie dotyczące jej wypowiedzi mogą być formułowane językiem typowym dla społeczności internautów"

I tu pytanie co oznacza język typowy dla społeczności internautów? Nie pamiętam abym "wskakiwał do jakiejś szuflady" - ze zgrozą patrzę na wypowiedzi typu "kcem" "muszem" etc.

Chciałbym chętnie wdać się w polemikę słowną z osobą która powyższą wypowiedź sformułowała ... można więc interpretować że skoro ktoś udziela się na forum to pewnie wypowiada się mało składnie a do tego nadużywa wulgaryzmów i skrótów ... żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`Muszem żec, rze chocbym nie kciał to i tak muszem siem z tobom zgodzić.`

Sic, musiałem się wysilić aby to zdanie napisać :P

Też się zastanawiam nad tym typowym językiem. Coś mi się wydaje, że albo ktoś komuś się kopsło i chciał napisać społeczeństwa, które nas otacza, albo nigdy nie widział porządnego forum, takie jak to na przykład ;)

Z tej wypowiedzi i ogólnego sensu tego newsa wychodzi, że typowy język internautów jest pełen wulgaryzmów, braku jakiegokolwiek sensu itp. Gdzie tu sens? :pardon:

Zastanawiam się, czy ten wyrok przeminie bez większego echa, czy będzie się jeszcze długo odbijał czkawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super... Będzie zabawnie jak na fora wbiją całe rzesze dzieci neo. Dobrze, że admini nie śpią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×