Skocz do zawartości
Krzycho92

Kilka Pytan O Ps3.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od miesiaca ps3 i mam kilka pytan, ktorych w google nie znlazlem. Wiec moze tu ktos odpowie.

1.Czy jesli w trakcie gry wcisne przycisk PS na padzie i zakoncze gre to czy to zaszkodzi konsoli, jesli bede tak robil zawsze ? Bo z wiekszosci gier sie tak wychodzi ale moze trzeba najpierw wyjsc do menu gry i dopiero.

2.Czy jesli gram, ogladam film, slucham muzyki, przegladam neta etc. na konsoli i wcisne PS na padzie i wylacze konsole przez wylacz system lub przyciskiem bezposrednio podczas pracy konsoli i to czesto to zaszkodze konsoli ?

3. Czy jesli bede czesto zostawial plyte w napedzie konsoli gdy bedzie ona wylaczona to moge uszkodzic naped ?

3. Jak zmienic kolor czcionki w XMB ? Sciagam sobie tapete, ktora jest na bialym tle i wtedy bardzo slabo widze menu bo jest biale. Probowalem kombinowac z kolorami, motywami itd ale to nic nie daje.

4. Kiedy wyjdzie nowy Firmware ? Bo maja w nim dodac mozliwosc jednoczesnego sluchania muzyki i pregladania www (czekam na to bardzo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od miesiaca ps3 i mam kilka pytan, ktorych w google nie znlazlem. Wiec moze tu ktos odpowie.

1.Czy jesli w trakcie gry wcisne przycisk PS na padzie i zakoncze gre to czy to zaszkodzi konsoli, jesli bede tak robil zawsze ? Bo z wiekszosci gier sie tak wychodzi ale moze trzeba najpierw wyjsc do menu gry i dopiero.

2.Czy jesli gram, ogladam film, slucham muzyki, przegladam neta etc. na konsoli i wcisne PS na padzie i wylacze konsole przez wylacz system lub przyciskiem bezposrednio podczas pracy konsoli i to czesto to zaszkodze konsoli ?

3. Czy jesli bede czesto zostawial plyte w napedzie konsoli gdy bedzie ona wylaczona to moge uszkodzic naped ?

3. Jak zmienic kolor czcionki w XMB ? Sciagam sobie tapete, ktora jest na bialym tle i wtedy bardzo slabo widze menu bo jest biale. Probowalem kombinowac z kolorami, motywami itd ale to nic nie daje.

4. Kiedy wyjdzie nowy Firmware ? Bo maja w nim dodac mozliwosc jednoczesnego sluchania muzyki i pregladania www (czekam na to bardzo).

1.Nic się nie stanie ....

2.Nic się nie stanie (jedynie wyłączenie konsoli z prądu może zaszkodzić)

3.Nic się nie stanie once agian !

4.Ask Sony DUDE !!

Twoja pytania są banalne i raczej oczywiste, ale proszę bardzo pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba można przeglądać www słuchając muzyki... przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba można przeglądać www słuchając muzyki... przynajmniej ja tak mam.

Ja też, widocznie ktoś ma nie aktualne firmware albo jeszcze coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi na te "banalne" dla Was pytania.

Co do sluchania muzyki, to nie jest to mozliwe. Wchodze w odtwarzacz muzyki i nie moge wtedy robic nic innego nawet po menu XMB sie przemieszczac, tak samo w druga strone, jak jestem w przegladarce to nie moge wlaczyc odtwarzacza. Irytuje mnie tez to, ze wchodza youtube lub wrzuta lub inny serwis gdzie mozna muzy sluchac, no i muzyka leci ale gdy otworze nowe okno to juz jest pauza, gdy sie przelacze na muzyke to wtedy leci, gdy wroce na druga karte to znowu pauza.

Mam FW 3.15, a czytalem gdzies ze w next fw ma byc to i wiele innych przydatnych rzeczy dodanych do XMb i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 3.15 i również mogę jednocześnie słuchać muzyki i korzystać z przeglądarki...

Gdzieś spotkałem się z podobnym problemem na forum... Trzeba było coś w ustawieniach przestawić, ale co dokładnie... Nie powiem Ci teraz, bo nie mam konsoli koło siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 potrafi rzeczy, o których nie śniło się filozofom. Trzeba tylko czasami zajrzeć do tej przeklętej biblii szatana, tego paskudztwa i plugastwa, tej nieczystej wiedzy. Taaaak. Instrukcja Obsługi online. Dostępna również jako jedno z opcji w XMB. Kto by pomyślał no.

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/outputfrequency.html

Przeczytać od góry do dołu!

Czcionki się nie zmieni. Można zmienić jasność tła w Theme Settings/Background.

Reszta pytań wyjaśniona więc post-4812-1265393607,5262.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×