Skocz do zawartości
Rizo

Dzwięk Z Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Posiadam Fata 80GB. Od jakis 3 miesiecy pod czas pracy konsoli wydobywa sie z niej dziwny dzwiek. Nie wystepuje on ciagle np przez caly dzien zdazy sie ze ten dzwiek nie wystapi a czasami po 10 minutach . Dzwiek wystepuje bez znaczenia co na niej robie . Konsola chodzi normalnie nie przewrocila sie nic na nia nie spadlo itd . Konsola lezy . Znajduje w miejscu przewiewnym.

To tyle informacji dzwieku nie umiem opisac wiec postanowilem ze nagram go komorka :P Udalo mi sie nagrac 2 razy ten dzwiek w czasie filmiku. Szum ktory slychac wydobywa sie z konsoli poniewaz telefon musialem bardzo blisko niej postawic by telefon nagral ten dzwiek.

O to filmik : http://www.youtube.c...h?v=xgvZT2thPyQ

ten dzwiek wystepuje w filmiku w 44 Sekundzie oraz 1:51.

Moze mi ktos powiedziec co ten dzwiek oznacza ? Czy to jakas usterka czy tak poprostu ma byc?

Edytowane przez Rizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słyszę na tym filmiku ale wydaje mi się, że jest to dźwięk z zasilacza. Nie spotkałem się z konsolą w której by zasilacz tak lekko nie brzęczał a rozkręciłem ich parę więc jest to normalne przy FAT'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słyszę na tym filmiku ale wydaje mi się, że jest to dźwięk z zasilacza. Nie spotkałem się z konsolą w której by zasilacz tak lekko nie brzęczał a rozkręciłem ich parę więc jest to normalne przy FAT'ie.

Najlepiej jakbys przesluchal to na sluchawkach :P Slychac takie piknięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, czy to ledwo słyszalne piknięcie w czymś Ci przeszkadza? Czy spowalnia działanie konsoli? Czy powoduje jakieś inne ujemne zdarzenia?

PS3 to nafaszerowane elektorniką urządzenie i wydaje z siebie wiele dźwięków zapewne takich również - to może być właściwie wszystko - począwszy od wiatraczka a na mechaniźmie obracającym płytę kończąc ...

Popadłeś myślę w jakąś konsolową Hipochondrię ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi to ale poprostu chcialem wiedziec od czego to i czy jest to usterka.. :) Mam chyba fobie ze lubie gdy wszystko chodzi jak zegarku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że zegarki też cykają :) trzeba by nagrać komórką i wrzucić na YT - posłuchamy czy aby któreś cyknięcie nie jest głośniejsze :P

A poważnie to osobiście w swoim otoczeniu najbliższym mam 3 konsole FAT ( w tym jednak 60tka) i szczerze każda buczy, huczy i dmucha inaczej - nie przejmuj się więc bo to za pewne nic istotnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×