Skocz do zawartości
hanti

Transport Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czarnulkę wozę co tydzień , jest to mniej więcej godzina jazdy w bagażniku . Czy jest ryzyko uszkodzenia konsoli ?

Dodam , że jest zapakowana w fabrycznym box"ie.

Oczywiście daje jej czasu nim uruchomię ją z racji na wahania temp :)

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja swojego ps3 woże 1 na mies. W torbie po kamerze VHS w bagażniku, gdy jak dojade to też daje czasu żeby sie ogrzała. Co do uszkodzenie czytnika to mój kolega ma dwójke od 3 lat wozi ją raz na 3 tyg z tego co ja wiem to nic mu się nie uszkodziło.

jak nikt Ci nie wjedzie w tył to nic jej nie powinno być pardon.gif

TheMichal dobrze powiedziane biggrin.gif

Edytowane przez emet96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nikt Ci nie wjedzie w tył to nic jej nie powinno być :pardon:

Konsoli nie powinno się obracać jak jest włączona, bo to może uszkodzić laser. Jak jest wyłączona, to przy zwykłym leżeniu z bagażniku nie masz się o co martwić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też kilka razy woziłem konsole i nic się nie dzieje najważniejsze aby nie było płyty w środku na czas przewozu-ale to powinieneś wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wożę w kartonie oryginalnym, wychodzę z zasady - jeśli przetrwało transport przez pół świata z fabryki, w kontenerach, tirach itd. to raczej przetrwa parę kilometrów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Te konsole latają od producentów po parę tysięcy km, a Ty się obawiasz o parę km w osobowym aucie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją konsole nie tyle co woziłem, a transportowałem w Torbie którą niosłem na plecach. Więc raczej w bagażniku nic się jej nie stanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem przywieziona konsolke z irlandii bez org. opakowania bo bylo za duze ,a konsola byla oklejona wytlaczankami od jajek + 2 gry i film przylepione do wytłaczanek. Najlepsze bylo to ze w srodku ps3 byla płyta,ktora przy wyjeciu nie miala nawet 1 zadrapania : DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak masz okulary i jesteś na dworze (zimno) to jak wejdziesz do pomieszczenia (ciepłego) to zaparują, to samo może stać się z częściami.

Ja wożę ją co tydzień, co dwa w plecaku, i działa :laugh:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuujac zmiane temperatury otoczenia, jak skropli sie para na plytkach drukowanych ps3 to automatycznie zaczyna przewodzic i moze dojsc do nieszczesliwego zwarcia i cos sie spalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja PS3 podróżowała z Miami do Amsterdamu później po całej Holandii w końcu przez Belgię i Francję trafiła do Londynu ..... A tam po roku czasu ruszyła na podroż do Polski .. i z powrotem ... NIC SIĘ NIE STALO :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×