Skocz do zawartości
kremulek

Chat - Zaglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu zdarza mi się wejść na czat na forum. A tam w 99% przypadków jest pusto.

Zaglądacie w ogóle tam? Czy chat funkcjonował kiedyś do rozmów `life`?

Czasem jak się siedzi na forum i nie ma gdzie odpowiedzieć to miło by było pogadać z innymi użytkownikami forum. Można by na gorąco rozważać jakiś temat lub pomóc osobie w potrzebie.

Tak więc jeśli ktoś ma ochotę pogadać, lub potrzebuje rady/pomocy to piszcie do mnie na PW, wtedy gdy jestem online na forum, to wejdę na chat i się rozmówimy :P (zazwyczaj jestem na forum do 16 a potem to późnym wieczorem).

Miło by było gdybyście dali tutaj znać, że również możecie wejść na chat jakby co. A tak w ogóle to wchodźcie i bez powodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na Forum jest Chat ?? :wacko: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na czat nie zaglądam, ponieważ przy próbie zalogowanie ciągle mam "B!egan Erroneous Nickname".

Zapewne to przez ten "!"...

BTW. Da się coś z tym zrobić?

EDIT:

Tak, jest czat.

Powstał po tym, jak popularne stały się rozmowy poprzez "Statusy użytkowników" na stronie głównej forum...

Ale jak widać nie cieszy się on popularnością.

Edytowane przez B!egan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zaglądam ... co prawda kiedyś miał swoje dni gdzie siedziało dużo ludzi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to było w Psach Pasikowskiego "a kto umarł ten nie żyje". Kiedyś się działo, teraz klapa. Dużą rolę w upadku chata mieli użytkownicy z PSX szerząc chamstwo i niedojrzałość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami co do chamstwa i niedojrzałości, dlatego powstał Ruch Ochrony Zdrowego Rozsądku, w skrócie Loża Szyderców, yyy. Było nie było jeśli powstanie czat stricte dla użytkowników PS3site to na pewno znajdzie się wielu chętnych, jednak póki mam dzielić 'łoże' z melepetami z PSX forum to wolę zaglądać do elitarnych klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×