Skocz do zawartości
Toniak

Klany

Rekomendowane odpowiedzi

[GOT] Grown On Teamplay - rekrutacja

Z dniem 1 marca wystartowała nowa dywizja klanu Grown On Teamplay. Liczymy na to, że rozgrywki w Battlefield: Bad Company 2 przyniosą nam dużo radości oraz dobre wyniki. Do nowo formowanej ekipy przechodzi spora część zwycięskiej ekipy GOT dywizji Killzone 2. Otwieramy jednak rekrutację, by pozyskać nowych graczy.

Jeżeli jesteś zainteresowany grą w klanie, masz doświadczenie i umiejętności, które chcesz doskonalić – zapraszamy na nasze forum, do tematu Rekrutacja – Dywizja BC2, gdzie znajdziesz potrzebne informacje oraz wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy!

www.got-clan.pl

Edytowane przez adrianoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również klan NBK rekrutuje do dywizji BF: Bad Company 2. Na początek parę słów o nas. Założycielem teamu jestem ja. Klan istnieje od stycznia tego roku i powstało głównie z myślą o MW2. W związku z tym obecnie gramy w lidze MW2 na CSL, a że gramy po raz pierwszy nie idzie nam źle (wręcz powiedziałbym że zaskakująco dobrze, bo graliśmy tak na hoście przeciwnika - od niedzieli wszystkie mecze będziemy hostować my ^^). Tak więc rekrutacja do MW2 również jest otwarta (wymagania: headset i ratio minimum około 1.1). Oczywiście posiadamy swoje forum i profil.

Zespół rozwinął się bardzo szybko. W tej chwili liczymy już 18 członków (z podziałem na BC2 i MW2). Gramy klanowo w Bad Company 2 - zamierzamy uczestniczyć w rozgrywkach ligowych/ladderach/turniejach na CSL. Dysponujemy mocnym squadem, jednak znalazłoby się miejsce dla paru osób. Wymagany headset i najlepiej dodatni bilans k/d.

Kontakt:

PSN - triglav314

Skype - trigz314

www - www.nbkforum.fora.pl

Pozdro,

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP, wciąż aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, szukam klanu w BC2, chetnie dołącze do zgranych ludzi, mój nick kane0441. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój klan jest chyba najpopularniejszy w Polsce- clan tag [POL] <joke>. A tak na serio to chyba niedługo poszukam jakiegoś klanu, bo chcę zacząć rozgrywkę na trochę bardziej poważnie a nie grać w Port Valdez gdzie 3/4 to snajperzy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem przedstawicielem drużyny WIND From Poland. W swoich szeregach posiadamy 5 graczy.

Jak wiadomo Bad Company 2 oferuje grę tylko w składach 4 osobowych, dlatego zamierzamy rozpocząć klanowe mecze od trybu Squad Rush 4v4.

Następnie po zgraniu się z kompanami rozpocząć 'zabawę' 8v8 w trybie Rush. Nad całym klanem WIND From Poland pieczę sprawuję ja.

W związku z powyższymi informacjami chciałbym ogłosić, że poszukujemy - 3 graczy!

wpllog.gif

Pokrótce czego oczekujemy od tych osób

- przyzwoitego wieku

- przyzwoitego głosu

- przyzwoitego doświadczenia

- przyzwoitych umiejętności

Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie (stąd takie, a nie inne wymagania - subiektywne).

Chętnych na te posady zapraszamy na forum (dostępne po rejestracji) na naszej stronie klanowej - www.windclan.pl

--------------------------

Paweł Litwinowicz

WIND From Poland

www.windclan.pl

Edytowane przez Pablisso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trwa nabór do klanu Polish Destroyers możecie go pamiętać z Killzona 2 wszystkich chętnych którzy chcą startować w turniejach, sparingach oraz w zbliżajcej się lidze polskiej i światowej zapraszam na forum... http://polish-destroyers.pl oraz do donia mnie do frend listy moje id AdiKillerPL szczegóły na czacie pozdrawiam i DPL zaprasza

Edytowane przez AdiKillerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem grać, rozkręcam się ale mogę poświęcać na to sporo czasu wieczorami i chętnie bym pograł jakieś rozgrywki, mam 18 lat, posiadam headset. id Artoth

Edytowane przez Artoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem grać, rozkręcam się ale mogę poświęcać na to sporo czasu wieczorami i chętnie bym pograł jakieś rozgrywki, mam 18 lat, posiadam headset.

Po niewielkiej modyfikacji brzmi zachęcająco....

"Niedawno zaczęłam grać, jestem nieśmiała ale rozkręcam się, mogę poświęcić na to sporo czasu wieczorami, chętnie bym pograła w jakieś "rozgrywki", mam 18 lat, posiadam ...."

Gotowy anonsik na "Szukam sponsora.pl":laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że ratio jest wyznacznikiem umiejętności danego gracza??Ja mam słabe ale jakoś zawsze biegam po całej mapie i się udzielam gdzie trzeba aby było dobrze i w razie konieczności przyjmuję ogień przeciwnika na klatę :)Tak czy siak z pewnością zebranie takiej zgranej drużyny jest ciężkie także Panowie życzę ,,owocnych '' łowów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest ważne, szczególnie w Conquescie, który jest jedynym trybem rozgrywki dostępnym na consolegaming.eu. Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest ważne, szczególnie w Conquescie, który jest jedynym trybem rozgrywki dostępnym na consolegaming.eu. Koniec kropka.

Lepiej zanim zaczniesz następnym razem udawać oświeconego to proponuje sprawdzić o czym się prawi.Mam za sobą rozegrane już 3 mecze ligowe w Squad Rushu na consolegaming więc delikatnie ujmując bzdury piszesz.Koniec i kropka.

Edytowane przez OwlPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś stopniu ratio jest ważne świadczy to o twojej umiejętności pozbywania się wroga a co za tym idzie w tym momencie twój kompan czuje się bezpieczniej i może spokojnie pilnować swoich obowiązków a nie martwi się o swoją dupe i pilnuje twojej... lecz najważniejsze jest zajeb...e zgrana drużyna w tedy czasami jest szansa że nie martwi ich twoje ratio bo razem dadzą rade... Takie jest moje zdanie pozdro 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zanim zaczniesz następnym razem udawać oświeconego to proponuje sprawdzić o czym się prawi.Mam za sobą rozegrane już 3 mecze ligowe w Squad Rushu na consolegaming więc delikatnie ujmując bzdury piszesz.Koniec i kropka.

Kolega zapewne miał na mysli Clan Laader, który jest rozrgrywany w składzie od 8vs8 do 12vs12, tam faktycznie jedyny tryb to conquest. Wy, jesli się nie mylę, gracie w Squads Ladder a tu zasady sa troszke inne (mniejsze składy itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapewne miał na mysli Clan Laader, który jest rozrgrywany w składzie od 8vs8 do 12vs12, tam faktycznie jedyny tryb to conquest. Wy, jesli się nie mylę, gracie w Squads Ladder a tu zasady sa troszke inne (mniejsze składy itd)

Bzdura. Wystarczy spojrzeć w zasady Clan Laddera "(...)Modes: Conquest & Rush...".

No chyba, że jest błąd w zasadach, ale to graniczy z niemożliwością. Jednakże, jeśli jedynym grywalnym trybem jest Conquest, to CG musi jak najszybciej to poprawić.

Edytowane przez Pablisso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Wystarczy spojrzeć w zasady Clan Laddera "(...)Modes: Conquest & Rush...".

No chyba, że jest błąd w zasadach, ale to graniczy z niemożliwością. Jednakże, jeśli jedynym grywalnym trybem jest Conquest, to CG musi jak najszybciej to poprawić.

Rush został zbanowany juz dawno, nie jest wogóle rozgrywany, wszelkie rozgrywki w Clan Ladder są TYLKO i wyłącznie na conquest, nie pisz mi tu o bzdurach bo mój klan zagrał tam już 6 meczy a 3 następne są w tym tygodniu. Na każde zatwierdzone wyzwanie system CG generuje TYLKO tryb conquest i tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush został zbanowany juz dawno, nie jest wogóle rozgrywany, wszelkie rozgrywki w Clan Ladder są TYLKO i wyłącznie na conquest, nie pisz mi tu o bzdurach bo mój klan zagrał tam już 6 meczy a 3 następne są w tym tygodniu. Na każde zatwierdzone wyzwanie system CG generuje TYLKO tryb conquest i tyle w tym temacie.

W takim razie przyznaję rację. CG powinno to poprawić.

Swoją drogą rush został zaniechany z powodu? Atakujący grali na czas, korzystając ze strefy zabronionej dla obrońców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przyznaję rację. CG powinno to poprawić.

Swoją drogą rush został zaniechany z powodu? Atakujący grali na czas, korzystając ze strefy zabronionej dla obrońców?

Swego czasu zrobili tam ankietę i większość klanów była za zbanowaniem rusha, główny powód to możliwość rozwalenia mcoma bez ruszania się z bazy przez atakujących (UAV+C4, helikopter+C4 itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam grupe ludzi chetnych do wspolnej gry....

zamierzam zalozyc klan :)

Cele:

Zamierzam stworzyc elitarny polski klan ktory bedzie osiagal rozne mozliwe cele na miedzy swiatowej arenie e-sport. Oczywiscie pamietam ze Rzym odrazu nie zbudowano. Wierze ze na tym forum sa osoby poszukujace nie byle jakiego klanu tylko klanu ktory chce cos osiagnac badz ma juz jakas reputacje o sobie zrobiona. Ja zamierzam wlasnie stworzyc taka zbiorowosc ludzi ktora bedzie reprezentowala siebie jak i swoj klan z przyjemnoscia i checia do rozwijania swoich umiejetnosci.

Wymagania:

wiek:17+

Narazie przyjme kazdego. Po pewnym czasie wykopie najslabszych.

Na koniec:

tych ktorzy sa zainteresowani proszeni sa o kontakt na PSN(pilchoworycerz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam zalozyc klan :)

Narazie przyjme kazdego. Po pewnym czasie wykopie najslabszych.

Wg tej zasady powstawała KPZR (Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego) i inne tego typu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elitarny clan ( miałbyś dobry chwyt marketingowy) brzmi bad ass'owsko! Lecz raczej nikt na to nie pójdzie takie moje skromne zdanie. Podbić konsolowy e-sport pewnie co jeszcze ESWC?

Pilch, przestań żyć marzeniem.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elitarny clan ( miałbyś dobry chwyt marketingowy) brzmi bad ass'owsko! Lecz raczej nikt na to nie pójdzie takie moje skromne zdanie. Podbić konsolowy e-sport pewnie co jeszcze ESWC?

Pilch, przestań żyć marzeniem.

Jak chce to niech szuka chętnych do klanu, na pewno jakieś osoby będą chciały się przyłączyć i sorry Dizzy ale się nie wychylaj az tak bo jak na razie twój klan ma 2 porażki i 0 wygranych :)

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×