Skocz do zawartości
deivon

POCZĄTKI Z PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam WSZYSTKICH!!!

Jestem na etapie kupna PS3.

Myślę, że kupię wersje z dwoma grami: Residence (nie wiem jak to sie pisze) i Motorstorm

Do tego dokupie jeszcze FIFE08.

Co sadzicie o tych grach??

Jakie jeszcze polecacie??

Jakieś dobre rady na początek "znajomości" z PS3??

Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gierki zapewnią Ci duuuuuużo gry (zwłaszcza online).

Ja ze swojej strony polecam:

-jeśli jesteś fanem RPG to TES:Oblivion - gra która zapewnia setki godzin pełnych eksploracji, zabijania, czarowania, mieszania eliksirów, kombinowania, kradzieży itp

-jeśli jesteś fanem bijatyk (i jeśli miałeś kontakt z wcześniejszymi częściami!) to Virtua Fighter - kupa zabawy i rozbudowany Quest Mode. A do tego grafa przez duże "G"

-jeśli lubisz FPP online to Call of Duty 4 - świetne

-jeśli lubisz platformówki to Ratchet & Clanc Future - REWELACJA

No i Uncharted, HAZE, Hevenly Sword, Warhawk, The Orange Box, Guitar Hero 3 etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co napisał Allu. Ze swojej strony polecam PES2008 - ale dopiero jak usłyszysz że powstał już patch poprawiający multi. Albo poczekać do 7.12 i kup Uncharted: Drake Fortune który pozamiata wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam WSZYSTKICH!!!

Jestem na etapie kupna PS3.

Myślę, że kupię wersje z dwoma grami: Residence (nie wiem jak to sie pisze) i Motorstorm

Do tego dokupie jeszcze FIFE08.

Co sadzicie o tych grach??

Jakie jeszcze polecacie??

Jakieś dobre rady na początek "znajomości" z PS3??

Czekam na odpowiedzi.

No to tak; pisze się Resistance ;]. Te gry co podałeś na mnie kompletnie nie działają (no Motorstorm w sumie niezły), lecz polecę ci jedną grę, w którą grałem i przeszedłem dwa razy do końca - Heavenly Sword. Piękna gra i basta, nie wierzysz? To kup i przejdź ;]. Jeszcze co do tego roku to do Uncharted mnie ciągnie i CoD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście proponuję Ci:

Resistance Fall of Men - gra moim zdaniem świetna, czasami na easy trudno sie przebić przez hordy wrogów.

Heavenly Sword - piękna, to mało znaczące słowo aby wyrazić swój zachwyt na widok tej gry...

Fifa08... nie polecam, raczej kup PES08, na tym pobawisz się więcej czasu niż na Fifa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPG - Oblivion

Strzelanka - Resistance, do online bardziej polecam Warhawk

wyścigi - motorstorm jest tani i sporo sie przy nim nagrasz...

sportowe - PES 2008 (fifa jest zła) skate. lepsze od TH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Nie wiem co z tą FIFĄ. Na PS2 fify beły według mnie dużo lepsze niz pesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FPP: Jezeli masz kase to CALL OF DUTY 4 !!! (bez konkurencji !!!), a jak nie to RESISTANCE - bardzo ją lubię i dla mnie jest jedna z fajnieszych strzelanek w jakie gralem (pewnie przez to mze to pierwsza gra na PS3)

TPP: Poczekaj na UNCHARTED, lub w porywach zrób skok na ASSASSIN'S CREED (ale tylko wtedy gdy ta gra znaczyla dla Ciebie duzo przed premiera, inaczej mozesz sie zawiesc, nawet srogo). Lub zainwestuj we wspomniane HEAVENLY SWORD... jednak mnie osobiście ta gra nie zachwycila, jest BARDZO krótka, niewymagajaca, ale ma naprawde świetna grafike;) tyle z mojej strony na temat HS...

Sportowe: Grałem tylko w Motorstorm i jakieś demka, ale MS moge z czystym sumieniem polecic. Chociaz czasami doprowadza do szewskiej pasji (HAVOK !!! ). Podobno COLIN DIRT wymiata, ale to nie moja para kaloszy.

Zatem zestaw podstawowy:

Ekonomiczny: RESISTANCE + MOTORSTORM

KLASA I: CALL OF DUTY 4 + MOTORSTORM

BUSSINESS CLASS: COD 4 + UNCHARTED !!!

It's up to You

Tyle z mojej strony, mam nadzieje, ze choc troszke pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj PES zawsze lepszy od FIFY ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pamiętaj PES zawsze lepszy od FIFY ;x

Ewidentnie popieram !!! Zwlaszcza, że patch jest juz podono dostepny. Nie czyń błędu i zakup PRO EVO

Ze sportowych to w sumie jeszcze SKATE jest godzien uwagi wg mnie, na pewno bardziej niz słaby tegoroczny Tony Hawk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak poprzednicy polecam Heavenly Sword (krótka, ale godna uwagi) i Skate (bije na głowę wszystkie Tony Hawk).

Zastanów się także nad Folklore (na początku może trochę nudny, ale później się rozkręca )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale on jako pierwszą grę potrzebuje gry pięknej i graficznej i ogółem z silnie utożsamionymi bohaterami i wyrazistą fabułą. Naprawdę Heavenly Sword/Modern Warfare/Uncharted będzie strzałem w dychę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief

Na początek Cod4,F1,Motostorm,VF5,Oblivion wystarczy

--------------

michal21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAŻDY posiadacz PS3 powienien zagrać w Resistance:Fall of Man!!! Następnie polecam CoD4, MotorStorm i czekając na HAZE, Uncharted Drake's Fortune oraz GTA IV które nie wiadomo kiedy wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×