Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

03.08.2010 Szczęśliwy wieczór zamykający zmagania z Platyną w RE5 :thumbsup:

Jeżeli ktokolwiek chciałby wsparcia w zbieraniu pieniędzy na upgrade broni to jest rozwiązanie smile.gif Dublowanie rotten eggs wypracowane glitchem zapożyczonym od graczy z x'boxa. Na konsoli microsoftu jest o tyle łatwiej że wystarczy mieć dwa Pady aby powielać inventory. Na Ps3 aby to się mogło udać potrzebna jest druga konsola - czyli jakiś inny użytkownik forum (dzięki Hoplita)

Zasada działania:

1. Zakładasz serwer INVITE ONLY i wysyłasz zaproszenie drugiej osobie,

2. Pomocnik wchodzi do gry, po pojawieniu się napisu że już jest dajesz RESTART i trafiacie do inventory,

3. Ty nie bierzesz nic (9slotów pustych), natomiast pomocnik 45 ROTTEN EGGS. Dajecie READY i odpalacie grę,*

4. Pomocnik przekazuję Ci wszystkie 45 jajek i wychodzi z gry NIE ZAPISUJĄC STANU INVENTORY,

5. Ponownie wysyłasz mu zaproszenie,

6. Po pojawieniu się napisu że dołączył ponownie dajesz RESTART i znów trafiacie do inventory,

7. W tym momencie oboje macie po 45 rotten eggs, ty sprzedajesz wszystkie swoje (90.000$) i dajecie READY,

8. Trafiacie do gry gdzie pomocnik ponownie przekazuje Ci wszystkie 45 i wychodzi z gry NIE ZAPISUJĄC STANU INVENTORY,

9. Wracacie do punktu 5 zapętlając wszystkie działania aż do uzyskania odpowiedniej na upgrade'y ilości kasy.

* jeżeli pomocnik na wejściu nie posiada 45 jajek to duplikowanie zaczynamy z mniejszą ilością, osoba przejmująca omija jednak punkt 7 (sprzedawanie rottenów) duplikując je aż do uzyskania po 5 w każdym z 9 slotów. Po uzbieraniu całości na jedną wymianę odwracają proces tak aby pomocnikowi zapełnić inventory.

Wczoraj dopakowanie wszystkich broni w RE5 zajęło mi trochę ponad 20 minut (ponownie dzięki Hoplita). Normalnie wymaga to kilkunastu godzin i kilkukrotnego przechodzenia gry lub powtarzania wiele razy levelu lub jego fragmentu gdzie są jakieś skarby. Inne glitche prezentowane na YT dają nam jednorazowo maksymalnie 12.500$. Sposób ze zgniłymi jajami to 90.000$ co 1,5 minuty smile.gif do dopakowania wszystkiego trzeba czynność powtórzyć jakieś 7-8 razy :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Na koniec jeszcze gromkie brawa dla Borsuka który podsunął mi diabelski plan na szybką kasę w Resident Evil 5

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby do Merców (zwykłych), która pomogłaby mi zdobyć rangę A (80,000 pts) na planszach : Ship Deck oraz Prison (tj. najpierw Ship Deck by zdobyć rangę A i odblokować planszę Prison). Chętnie również pogram z kimś w DLC oraz zwykłą grę. Mój login : JVolt2010  (w zaproszeniu napisać RE5 żebym wiedziała o co chodzi xD)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamowilem RE5 Gold Edition, ktos chedny na Przechodzenie gry najlepiej odrazu ktos kto ma Pro bo chcialem odrazu miec wszystkie trophy za przejscia gry a na poczatku niema poziomu Pro.

PSN: Leito_PL

GG: 2957469

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji żeby zdobyć wszystkie trofea za jednym podejściem: nawet jeśli przejdziesz od razu na pro, to jeszcze musisz zrobić rangę "S" w każdym levelu, dodatkowo jest pełno rzeczy które się zbiera. Myślisz o platynie to nastaw się na przechodzenie gry przynajmniej 3 razy :-) Co do rangi "S" to aby ją zdobyć musisz mieć bardzo dobry czas przejścia levelu, odpowiednią ilość zabitych wrogów, wskaźnik trafień bliski 100%, a do tego ani razu nie zginąć :-) trudna sztuka i chyba niemożliwa do zdobycia na pro za pierwszym podejściem, no chwyba że znajdziesz "jelenia" który w trybie co-op będzie Cię osłaniał i przejdzie Ci całą grę ;-) Mogę pomóc z kasą na broń ale zdobywanie wszystkich skarbów i emblematów to godziny latania, a są takie kamienie które zdobyć można tylko w jednym miejscu i łatwo je ominąć :-( Powodzenia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli znasz jakis sposob na szybka kase to spoko mozemy zagrac ale ja bym chcial przejsc z kims na Veteranie z Emblematami i skarbami ( mam 3-1 chapter).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli znasz jakis sposob na szybka kase ...

A czytałeś mój post odnośnie rotten eggs powyżej? To najlepszy patent na forsę w RE5, niestety na upgrade broni potrzebujesz tyle $ że bez jakiegoś niewielkiego oszustwa musiałbyś grę przechodzić pewnie z 5 razy ... Wyślij mi invite na PSN z dopiskiem RE5, dziś wracam z urlopu, jak będe on-line to chętnie pomogę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomas zapro wyslane z dopiskiem RE5 - rotteny, czekam na Akceptacje i dzieki odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komu sie chce przechodzic wspólnie gre i plansze na range s?;p czas wkońcu chyba pierwszą platynke zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże zarobić trochę kasy na jajkach? Najlepiej po godz. 21. (ewentualnie przed 19-stą). Mój PSN ID jak nick na forum. Czekam na zaproszenie i z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Tomo za pomoc z ostatnim chapterem!!! Jeszcze tylko pobawimy się jajkami ;), żeby dopakować giwery, bo veteran mnie sponiewierał i strach zaczynać professional :D

Edytowane przez Duzy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogram z kims w RE 5 gold w tej obecnej chwili. HD set sie laduje :PP PSN ID: linkin120289 czekam na zaproszenia :P jak narazie gram z kolega na 2 pady jeszcze nie przeszedlem calej gry :P Kolega spi ;P

Potrzebna pomoc z Weskerem 6-3 Hangar :(

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś przejdę kampanie.Zaznaczę że nie jestem zbyt dobry w tą grę :P

ja jak coś jestem przy chapter 6-1. Jak chcesz to moge pograc z Toba na wyższym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wspólnego pogrania. Najchętniej na przejście kampanii na poziomie profesional

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witka ;)

Jestem chętny do pogrania w RE5 + DLC,Hs-jest.

Gdy bede online wystarczy napisac i gramy :D

psn id: dsliteuser2

Edytowane przez xec3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam chętnej osoby do przejścia RE5 w co-op posiadam tez słuchawkę zainteresowane osoby proszę o pisanie na mój psn Mirek1908LKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chętnie pogram w RE5, zwłaszcza z kimś kto pomoże mi zrobić trik na szybką kase z tymi jajkami opisany wyżej, psn: bburyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Jak ktoś chętny do pogrania on-line niech da znać.Poziom obojętny.

Edytowane przez wujeksam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Ktoś chętny na przejście singla najpierw na veteranie, a później na professionalu? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czesc szukam kogos na profesionala poniewaz shiva wogole nie ogarnia;p

jesli jest ktos chetny pisac;] mam sluchawe blototka;p

RopaPL

Edytowane przez ropadh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Ktoś chętny na przejście singla najpierw na veteranie, a później na professionalu? :))

Graj od razu na PRO; wyszukaj sobie grę na tym poziomie i dołącz do niej, po przejściu jednego z chapterów będziesz później mógł grać dalej (sam lub z kimś) na profesjonalnym pomimo że nie ukończyłeś veterana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zagram z rodakami. przy czym ja dopiero zaczynam więc wyrozumiałość musi być.

Pozdrawiam.

Samurai_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×