Skocz do zawartości
Zia

Xbox 360...

Rekomendowane odpowiedzi

haha mocne...

a widzieliście w TV reklamę xboxa 360? PS3 tez powinni reklamować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ps3 rox x360 sux

Jak rok temu zobaczyłem tą reklame to odrazu pomyślałem żeby wyjść na miasto wziąść ze sto kumpli iść się tak pobawić ;] ej może zrubmy takie coś z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ;] koncowka jest najlepsza xD moment w ktorym koles przez telefon rozmawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tej reklamy zakazano, tylko nie wiem gdzie czy w UK czu w US, ze jest brutalna i promuje zabijanie. jak dla mnie MISTRZOSTWO SWIATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hahaha rzeczywiscie ta druga (pierwsza ) reklama zdecydowanie bardziej kozacka. Sony do roboty !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie reklamy wymiatają Oby sony wzięło się do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niezłe, ale jest "ale". A tak w ogóle to czemu nie ma właśnie reklam PS3 w TV? X360 jest, ale bardzo umiarkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezłe, ale jest "ale". A tak w ogóle to czemu nie ma właśnie reklam PS3 w TV? X360 jest, ale bardzo umiarkowanie.

bo mało osób taka reklama mogłaby przekonać - ci co chcieli konsolę już ją mają, a ludzie niezorientowani w temacie i tak nie kupią PS3 bo jest najdroższa, a dla laika napęd BluRay nic nie znaczy, bo DVD jest tańsze i też dobre itp. Dlatego na jakieś wielkie kampanie reklamowe w Polsce nie mamy narazie co liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo mało osób taka reklama mogłaby przekonać - ci co chcieli konsolę już ją mają, a ludzie niezorientowani w temacie i tak nie kupią PS3 bo jest najdroższa, a dla laika napęd BluRay nic nie znaczy, bo DVD jest tańsze i też dobre itp. Dlatego na jakieś wielkie kampanie reklamowe w Polsce nie mamy narazie co liczyć...

Dokładnie gdzie Polska i nowe generacje :| Jak słyszę od nielicznych że to naprawdę jest dobre (znaczy się HD i PS3).

Reszta po prostu olewa nowość, bo DVD jest dobre i basta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×