Skocz do zawartości
Zakinho88

Nasze Opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym przedstawić Wam stronę, którą prowadzimy wraz z kolegą o grach. Chcielibyśmy podzielić się opiniami z innym użytkownikami w sieci i w tym celu powstała strona [wymoderowano]

Nie jesteśmy kolejna masową strona o grach tylko swego rodzaju komentatorami gier.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Pozdrawiamy Użytkowników forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Trochę się na tym Grajowie porozglądałem i widać tzw "złe dobrego początki" kupa robota przed Wami i życzę wtrwałości. Nie bardzo jestem przekonany do samej nazwy domeny ale to już Wasza sprawa, dzielę się tylko swoimi odczuciami.

Co do samych recenzji to skupiłem się tylko na Killzone2 i rada moja jest aby iść w jakość a nie w ilość - nie chodzi mi tutaj o ilość tekstu w samej recenzji (uważam że są za krótkie) a o ilość recenzowanych tytułów - skupiłbym się na szczegółach a nie ogólnikach które większość o danym tytule zna ...

Na pewno jednak zerknę jeszcze na te stronkę - choćby w celu obadania jej rozwoju.

To tyle z mojego pierwszego wrażenia - powodzenia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tomo, potrzeba jeszcze trochę szlifu, ale jak zapał nie zniknie, to możecie spokojnie wyrobić swój styl.

Kiedyś też myślałem aby pisać recenzje itp, ale ciut mało samozaparcia mam :P

A Faith w logu mi się podoba, ale samej stronie przydałoby się więcej kolorów - szary z czarnym na białym tle troszkę nuży przy oglądaniu. A tak to jest ok.

Powodzenia i daj znać jak będą nowe wpisy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×