Skocz do zawartości
mysta_net

Odnośnie Kultury Na Blogu Ps3 Site

Rekomendowane odpowiedzi

Chce poruszyć ten temat dlatego ze od kiedy powstał nowy system komentowania na blogu ps3site.pl szerzy się chamstwo i brak kultury (o fanboystwu już nie wspomnę)Apeluje do administratorów tego portalu o zareagowanie na ten problem bo to co się tam czyta przekracza ludzkie pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest naprawdę "grubo" więc ja jestem tego samego zdania co mysta_net. Ja byłbym za dodaniem opcji komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Myślę, że wtedy ten objaw nieznacznie się zmniejszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ps3site.pl jest blogiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest blogiem o PS3. Forum jest dodatkiem do tego bloga ;) Dlatego iż strona jest na wysokim poziomie chyba wszyscy traktują ją jako serwis informacyjny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :D W życiu bym nie powiedział że to jest blog. Tak samo jak Polygamia dla mnie już dawno przestała być blogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :D W życiu bym nie powiedział że to jest blog. Tak samo jak Polygamia dla mnie już dawno przestała być blogiem.

no dobrze nazywajcie to sobie jak chcecie ale wiecie o co mi chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ani blog ani serwis, raczej chaotyczny dodatek do forum, z masą różnych rzeczy do klikania, trochę to wygląda jak tablica ogłoszeń :D <---konstruktywna krytyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie burdel jest w tych komentarzach. Ludzie piszą jakieś brednie w ogóle nie związane z tematem newsów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie burdel jest w tych komentarzach. Ludzie piszą jakieś brednie w ogóle nie związane z tematem newsów ...

Wydaje mi się, że tak już chyba zostanie... Niby moderatorzy przeglądają te komentarze ale czasami są one bezsensowne i (mega) nie związane z newsem -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podjęte działania :) w imieniu wszystkich userów ps3site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×