Skocz do zawartości
AksoN

CD-Action Konsole

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm.. według mnie te gazetki są stanowczo sa drogie

po pierwsze macie internet demka mozecie za free pościągać

po drugie tez w internecje te wszyskie artykuł i na pewno więcej mozna znaleść

nie wiem jak wy ale ja czasem takie gazetki kupuje ale są na pewno za drogie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Heh ja też przestałem kupować CDA właśnie od pory PS3 (wcześniej PSXExtreme, Neo do PSOne, PS2, Xbox, później CDA, a teraz znowu PSXExtreme i Neo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. według mnie te gazetki są stanowczo sa drogie

po pierwsze macie internet demka mozecie za free pościągać

po drugie tez w internecje te wszyskie artykuł i na pewno więcej mozna znaleść

nie wiem jak wy ale ja czasem takie gazetki kupuje ale są na pewno za drogie:(

Za drogo?

np. ostatni neo plus-koło 40 recenzji z czego 3 naprawdę duże i szczegółowe, ciekawe zapowiedzi + niektóre fajne artykuły łącznie 114 stron i to wszystko za 9zł.

Bardzo dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś kilka miesięcy HIV pisał że średnio w Extreme jest tyle znaków co w przeciętnej książce...

Przeciętna książka 25zł. Extreme 8zł...

To dużo? I dont think so

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy to kupowałem były takie gazety podajże 20zł lub 30zł z demówkami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziales pierwszy numer? Klasyk! Ale max wpadek Potem bywalo juz lepiej

Ale ja akurat mialem na mysli gazetki w stylu PSX Fan czy Player Station. One wtedy mialy juz poziom tego wydania CD Action

Stray nie tyle co widziałem a dokładnie obadałem:)

Nawet kod kreskowy był ręcznie naklejany:):)CHyba znasz tą historię prawda?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie polskie czasopisma o grach pisane sa na zenujaco niskim poziomie, ze mi az wstyd jest czytac.

w internecie niektore serwisy staraja sie trzymac poziom i tak gamespot i ign pisza calkiem konkretnie i 'po ludzku' a nie jak neandertalczycy (w przeciwienstwie do polakow).

No i sa jeszcze games tm i EDGE - jedyne pozadne gazety o grach na swiecie.

Do polskich magazynow pisuja ludzie, ktorzy nie dosc, ze po polsku pisac nie potrafia, to brak im spojnosci myslenia, operuja jesykiem poldebili i sami tak naprawde nie wiedza jak gre opisac (bo to co oni wypisuja swiadczy o ich bezdennej glupocie). Ich jedyne kwalifikacje to to, ze czasem w cos zagraja i wiedza co to konsola.

W moim zawodzie jest mnostwo osob, ktore pisza recenzje i to nie dlatego ze otrzymali stosowne wyksztalcenie w tym kierunku tylko dlatego, ze kojarza temat i potrafia pisac. Czesto sa to teksty pozbawione sensownej tresci, mimo to jednak solidnie sklejone i czyta sie je dobrze. Zeby ci ludzie z Neo i psxExtreme chociaz tyle potrafili... To co oni robia obraza kazdego inteligentnego czlowieka (nie piszac juz wyksztalconego). CDA tak samo (tych winic moze nie nalezy bo ich target to gimnazjalisci wiec musza sie dostosowywac do odbiorcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak gamespot

Gamespot to k@$@^$%%y bo wywaliły najlepszego recenzenta tylko dlatego że dał za niską ocene w recenzji :/

Kupiłem tą gazete i więcej jej nie kupie. Śmiech na sali. ProStreet dostał wyzszą ocenę niż Halo 3. Śmieszne poprostu. Albo plusy w NFS-sie- "raj dla fanów tuningu". Równie dobrze w Mass Effect można dać "raj dla fanów si-fi". Tomb Raider Legend dostało 9 i to tylko za to, że to nadzieja dla tej serii. To jest poprostu śmieszne (albo żałosne). Już pomijam ten cały bełkot w recenzjach. Szkoda kasy. Przynajmniej Uncharted i cod4 dostało dobrą ocene.

EDIT: O albo jest bioshock i cytacik- "Bioshock to najgłębszy FPS" a mimo to dostał niższą ocenę niż GoW, COD4 lub Orange Box. Oni ponad 20 razy w tym piśmie zaprzeczyli sami sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie polskie czasopisma o grach pisane sa na zenujaco niskim poziomie, ze mi az wstyd jest czytac.

w internecie niektore serwisy staraja sie trzymac poziom i tak gamespot i ign pisza calkiem konkretnie i 'po ludzku' a nie jak neandertalczycy (w przeciwienstwie do polakow).

No i sa jeszcze games tm i EDGE - jedyne pozadne gazety o grach na swiecie.

Do polskich magazynow pisuja ludzie, ktorzy nie dosc, ze po polsku pisac nie potrafia, to brak im spojnosci myslenia, operuja jesykiem poldebili i sami tak naprawde nie wiedza jak gre opisac (bo to co oni wypisuja swiadczy o ich bezdennej glupocie). Ich jedyne kwalifikacje to to, ze czasem w cos zagraja i wiedza co to konsola.

W moim zawodzie jest mnostwo osob, ktore pisza recenzje i to nie dlatego ze otrzymali stosowne wyksztalcenie w tym kierunku tylko dlatego, ze kojarza temat i potrafia pisac. Czesto sa to teksty pozbawione sensownej tresci, mimo to jednak solidnie sklejone i czyta sie je dobrze. Zeby ci ludzie z Neo i psxExtreme chociaz tyle potrafili... To co oni robia obraza kazdego inteligentnego czlowieka (nie piszac juz wyksztalconego). CDA tak samo (tych winic moze nie nalezy bo ich target to gimnazjalisci wiec musza sie dostosowywac do odbiorcy).

Żałosne tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żałosne tyle w temacie.

cieszy mnie, ze znajdujesz w/w pisma na swoim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierunku tylko dlatego, ze kojarza temat i potrafia pisac. Czesto sa to teksty pozbawione sensownej tresci, mimo to jednak solidnie sklejone i czyta sie je dobrze. Zeby ci ludzie z Neo i psxExtreme chociaz tyle potrafili... To co oni robia obraza kazdego inteligentnego czlowieka (nie piszac juz wyksztalconego). CDA tak samo (tych winic moze nie nalezy bo ich target to gimnazjalisci wiec musza sie dostosowywac do odbiorcy).

W Polsce mamy wielu zgryźliwych tetryków i tyle Kompletnie sie nie zgadzam z powyższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×