Skocz do zawartości
Emir

Greed Corp

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawa i zabawna strategia turowa , która polega na wyeliminowania przeciwnika i pozostaniu na planszy . Plansze podzielone są na heksy i są to slupy ułożone na rożnej wysokości , które mogą po użyciu harvestera lub artylerii się zapadać , aż do całkowitej destrukcji

Każdy z graczy , ma w każdej turze 60 sekund na podjecie decyzji co zrobić a może :

Zbudować harvestera – 5 złota koszt - Rozpoczynając turę każdorazowo się zapada i generuje na polu co stoi i sąsiednich 2 złota za pole

Self destruct - zniszczyć wybudowanego harvestera a co za tym idzie wszystkie pola w zasięgu jego działania

Wybudować Cannon koszt 25 złota- armatka o ograniczonym zasięgu

Załadować amunicje do armatki koszt 20 złota -amunicje wykorzystujesz w następnej turze

Zbudować armory koszt 10 złota - budynek dzięki któremu budujemy jednostki Walker .Możemy zbudować do 8 jednostek na turę na danym polu . Najwięcej co może być na jednym polu jednostek to 16

Walker -koszt 2 złota

Carrier- koszt 50 złota -przewozimy dana grupę Walker na wskazane pole

Co każdą turę dostajemy 10 złota ,plus to co wygeneruje nam harvester , i jak zniszczyliśmy coś przeciwnikowi . Za zniszczenie przeciwnika dostajemy jego kasę co posiadał , i przelot samolotem jak miał aktywny

1-4 graczy lokalnie i online

24 mapy w trybie kampanii

36 map dla 2 3 lub 4 graczy

3 poziomy trudności

koszt 36 zł

na tym filmiku jest bardzo fajnie pokaźny kawałek rozgrywki

http://www.youtube.c...h?v=GB3ybVxNii8

Napisane przez: j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle wkleiles linka.

swoja droga wlasnie sie zastanawiam czy warto kupiuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze zakupie ... a multi fajne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi w tej grze jest wypas  ,rozegrałem parę meczy rankingowych i parę z przyjaciółmi , i wygrane potyczki i przegrane to były , wszystko zależy od tego czy gracze w 4 osobowych mapach kooperują ze sobą,czy każdy gra na własny rozrachunek

na mecz się czeka poniżej 5 minut , jeśli ma się jakiś znajomych co graja to można wysłać zaproszenie do meczu i bardzo szybko wtedy meczyk jest za jednym naciśnięciem klawisza , dodatkowo w grze jest czat głosowy 

mój PSNid  j3acek wiec zapraszać mnie do znajomych to się zrobi jakiś meczyk

jest tez opcja grania lokalnie w domu  ,do 4 graczy 

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kupilem ... i faktycznie warto moze te 36 pln to nie malo ale gra warta tej kasy ...

ps

j3acek -> chetnie pogram napisz do mnie ... no i reszte posiadaczy tez zapraszam :D do gry oraz do zakupu tych jeszcze nie zdecydowanych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniież zakupiłem i dodaję Was do frendsów. Zgadamy sie jakoś. Gierka i ładna i wciągająca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×