Skocz do zawartości
sk316fx

Gran Turismo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam problem z grami na psp przez multiplayer m.in. z Gran Turismo, wchodzę w Ad Hoc czy jak tam ma ta opcja i nie ma graczy w żadnym pokoju, myślę sobie ok, może to tylko z okolicy gracze czy coś, więc sobie odpuściłem, ale miałem ten problem też w PES6, GTA Chinatown Wars, WipEout Pure, oraz tekken:dr. Później kupiłem sobie Nfs Carbona i multi śmiga aż miło. Co może być z pozostałymi grami, że nie chcą przez neta chodzić ? Ustawienia konsoli, routera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam problem z grami na psp przez multiplayer m.in. z Gran Turismo, wchodzę w Ad Hoc czy jak tam ma ta opcja i nie ma graczy w żadnym pokoju, myślę sobie ok, może to tylko z okolicy gracze czy coś, więc sobie odpuściłem, ale miałem ten problem też w PES6, GTA Chinatown Wars, WipEout Pure, oraz tekken:dr. Później kupiłem sobie Nfs Carbona i multi śmiga aż miło. Co może być z pozostałymi grami, że nie chcą przez neta chodzić ? Ustawienia konsoli, routera ?

Ad Hoc dotyczy tylko gier lokalnych, coś tak jak kiedyś po LAN'ie ;) Ciebie interesuje Infrastructure mode czyli typowa gra przez internet. Niestety nie wszystkie gry wspierają ten typ rozgrywki. Jest na to rada w postaci Ad Hoc Party na ps3. Odpalasz coś takiego na ps3 i łączysz się przez to z innymi takimi samymi userami jak ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×