Skocz do zawartości
Minidusia

Upscaling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógłby mi ktos powiedziec, co dokładnie zmienia ta funkcja podczas odpalania filmów dvd?, i jak ją najefektywniej ustawić ?

Bo ja szczerze mówiac nie widze żadnej różnicy , ale to moze kwestia ustawienia, dodam ze mam tv hdready i w menu ps3 rozdzielczosc 1080i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez upscallingu obraz wyświetla się w rozdzielczości takiej w jakiej został nagrany, czyli 576p. Upsacling podwyższa rozdzielczość do 1080i albo 720p przez co obraz jest obrabiany przez konsolę, a nie rozszerzany przez telewizor. Dzięki temu jakość jest lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo ja szczeże mówiac nie widze żadnej różnicy , ale to moze kwestia ustawienia, dodam ze mam tv hdrady i w menu ps3 rozdzielczosc 1080i

Przełączaj sobie w trakcie odtwarzania to zobaczysz różnice. Nie jest to HD oczywiście, ale sporo lepszy obraz niż "gołe" DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przełączałam i nie widziałam ,zadnej różnicy, np. między normaln i full tez nie :/ . Jakie jest najlepsze ustawienie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bez wygładzania i chyba w 720p testowałem na Ataku Klonów i lekka poprawa jakości była zauważalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też niedawno zacząłem zabawę z chlebaczkiem i mam pytanie w settings opcja PS Upscalling i PS Smotthing standardowo mam Off - co to da jak zmienie na on (noraml - full przy upscaling)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też niedawno zacząłem zabawę z chlebaczkiem i mam pytanie w settings opcja PS Upscalling i PS Smotthing standardowo mam Off - co to da jak zmienie na on (noraml - full przy upscaling)?

najlepiej odpal gry i sam zobacz w jakich ustawieniach gry wyglądają lepiej dla Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze przeczytac wątek zanim zaczniesz sie silic na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×