Skocz do zawartości
Xiem

PSN - frekwencja

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ok 15 friendow i czesto jak sie loguje to nikogo nie ma...

Jesli juz ktos jest to gdy wysylam invita zeby pograc w resi to zwyczajnie go nie akceptuja...

Wstyd sie przyznac ale od kiedy mam PS3 jeszcze nie gralem w cos z jakims polakiem... mam nadzieje ze kiedys to sie ruszy...

Ja czesto w Resistanca gram ostatnio, wiec jak chcesz to bedziemy mogli zagrac sobie razem ((;

Na razie jest mniej posiadaczy PS3 niz Xboxa co idzie za tym ze na Livie jest wiecej osob..

Za jakis czas pewnie PSN poprawi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ... x360 jest tani i ma go więcej młodych ludzi. Jeszcze za czasów technikum czy studiów grałęm po kilka godzin dziennie. Teraz ja i moi znajomi gramy maksymalnie po godzince, dwie, bo mamy rodziny, ciężką pracę na głowie, budowę itd ...

Mam na liście około 15 osób, z tego większość w wieku 25-35l i online zazwyczaj jest 1-3 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi juz za pare dni stuknie 22 lata, tez ciezko pracuje ale granie to moje hobby i tyle, w kazdym razie po napisaniu tego tematu moja lista nie dosc ze sie powiekszyla to i zawsze ktos jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuvix

ja mam od 1-4 osób online (ci z CoD'a 4) i nie narzekam nigdy bo zawszę ktoś do pogaduszek sie znajdzie ^^

jeśli ktoś chce to śmiało dodawać mnie do listy ;> Fuviks ;P są jeszcze wolne miejsca ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×