Skocz do zawartości
TakahiroM

Potrzebna Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam wielki problem i szukam pomocy. Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos kto poratuje przelewem(ktory pokrywam 100 a nawet 200 % tach) mastercard badz visa.

Mianowicie 13 marca lece do korei poludniowej...mieszkac mialem u swojego penpala i jego rodziny, ale mu cos wypadlo i przez trzy dni go nie bedzie , dlatego musze sobie zalatwic hostel, a rezerwacje sa tylko i wylacznie za pomoca master card albo visa. Kwota jaka musze przelac to okolo 7 dolcow za rezerwacje. Jesli ktos bylby w stanie mi pomoc to moge oddac podwojnie kase czyli tyle co trzeba przelac plus cos za fatyge(albo dac gre do ps3 devil may cry 4). Wiadomo nie ma nic za darmo. Dzieki z gory za odpowiedz i ewentualna pomoc.

PS jak zly dzial to prosze o przeniesienie do innego. Nie moglem znalezc dzialu dotyczacego zwyklej pomocy(nie dotyczacej psp czu ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos ci sie znajdzie z korei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos ci sie znajdzie z korei

Nie nie... mi nikt z korei nie potrzebny. Hostele koreanskie maja strony in english, wiec nie ma problemu z rezerwacja. Ja poprostu nie mam takowej karty kredytowej, ktora przyjmuja hostele. Uzywam od lat paypala, i nigdy mi nie byla potrzebna wiec nie prosilem swojego banku o credit card.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bankach są dostępne karty internetowe, których wyrobienie zwykle nie kosztuje wiele a możesz na taką kartę przelać tyle pieniędzy ile chcesz. Może to Ci pomoże. Poczytaj na stronie ING o karcie przedpłaconej albo WBK o karcie internetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bankach są dostępne karty internetowe, których wyrobienie zwykle nie kosztuje wiele a możesz na taką kartę przelać tyle pieniędzy ile chcesz. Może to Ci pomoże. Poczytaj na stronie ING o karcie przedpłaconej albo WBK o karcie internetowej.

Wiem, ale ja mam bilety kupione na 13 marca wiec do tej pory nie dostane karty. Madry polak po szkodzie, bo moglem wczesniej skladac wniosek o karte, ale nie byla mi potrzebna. W korei poludniowej nie oplaca sie placic ani visa ani mastercardem, wiec mam w portfelu euro i tam sobie w banku wymienie na wony koreanskie.

Jestem w stanie zaplacic 10 - 20 zl albo jakas gre na ps3 dac zeby ktos mi pomog, bo w ciemno, na daleki kontynent sie nie mam zamiaru wybrac. Oczywiscie ja nie widze danych osoby ktora mi pomaga, bo osoba moze sama wypelnic dane do zaplaty, a poda tylko moje dane jako rezerwujacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale ja mam bilety kupione na 13 marca wiec do tej pory nie dostane karty. Madry polak po szkodzie, bo moglem wczesniej skladac wniosek o karte, ale nie byla mi potrzebna. W korei poludniowej nie oplaca sie placic ani visa ani mastercardem, wiec mam w portfelu euro i tam sobie w banku wymienie na wony koreanskie.

Ale taką kartę o jakiej mówię powinieneś dostać od ręki, w banku. Przelewasz na nią 7 euro i płacisz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taką kartę o jakiej mówię powinieneś dostać od ręki, w banku. Przelewasz na nią 7 euro i płacisz. :D

Dokladniej, to chodzi o karty Visa/Master Card typu prepaid - czasami nazywane upominkowymi. Zależy od banku. Spróbuj w ING bo z tego co wiem, mają takowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×