Skocz do zawartości
ONE

Deathspank

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 gierka już się ściąga , szkoda ze coop tylko offline jest, pograłem w demko i gra jest warta 47 zł ma dużo humoru i zajebisty klimat, na przykład broń wystrzeliwująca kurczaki :)  ,gierka nawet żonce się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny tytul - taka dawka humoru to cos, czego juz dawno nie widzialem/slyszalem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz grałem. Gra jest warta 47zł, mnustwo humoru, ciekawe questy, ogólnie warto. Jedyny minus to to że w trybie na 2( mozliwe jest granie na dwa pady na jednej konsoli) Drugi player jest tylko suportem głównego bohatera i poza używaniem 4 podstawowych ataków magi nie moze robic nic więcej ale itak sie fajnie na 2 ciupie. Polecam wszystkim którzy jeszczenie grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz grałem. Gra jest warta 47zł, mnustwo humoru, ciekawe questy, ogólnie warto. Jedyny minus to to że w trybie na 2( mozliwe jest granie na dwa pady na jednej konsoli) Drugi player jest tylko suportem głównego bohatera i poza używaniem 4 podstawowych ataków magi nie moze robic nic więcej ale itak sie fajnie na 2 ciupie. Polecam wszystkim którzy jeszczenie grali.

Bo prawdziwy HIRO moze byc tylko jeden :biggrin:

btw do wszystkich trophy-whores - jaa ta gra bedzie chyba w scislej czolowce pod wzgledem latwosci wpadania trophies - rozwalilo mnie - przesun suwak w lewo, drugi w prawo - TADA!

albo - ee zgin.. TADA :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna! Nie mogę przestać w nią grać :) polecam; jeśli jesteście fanami diablo to ta gra wam się spodoba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem review w tvgry i gra wygląda super, no i jest dawka humoru ^^ A w co-opie można normalnie przejść kampanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, ale trzeba grać uważnie i mieć trochę pojęcia o języku angielskim, ponieważ (o dziwo), gra nie ułatwia nam dojścia do kolejnych questów głównych lub subquestów. Nie ma kropeczek na mapie albo casualowej zielonej strzałeczki. Można się zaciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, ale trzeba grać uważnie i mieć trochę pojęcia o języku angielskim, ponieważ (o dziwo), gra nie ułatwia nam dojścia do kolejnych questów głównych lub subquestów. Nie ma kropeczek na mapie albo casualowej zielonej strzałeczki. Można się zaciąć.

oj wlasnie o tym trzeba wspomniec - bez dobrej znajomosci angielskiego tracimy z 50% calego miodu, jaki wylewa sie z tv/glosnikow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem gre. REWELACJA. Wciaga jak bagno. Moim zdaniem najlepsza gra na PSN. [uWAGA SPOILER] A motyw rozmowy z ogrami pracujacymi wczesniej w World of Warcraft mnie rozwalil. Zakonczenie daje nadzieje na kolejna czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długa wogóle ona jest? I czy jest więcej niż na jeden raz?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długa wogóle ona jest? I czy jest więcej niż na jeden raz?:P

Mi przejscie zajelo jakies 8-9 godzin, przy czym zrobilem ok. 90% zadan. Wg mnie gra jest raczej na jedno przejscie. Jak chce sie zrobic trofea na 100% to trzeba poswieci troche wiecej czasu ze wzgledu na trofeum, do ktorego trzeba zabic 2500 stworow. Szkoda, ze nie mozna jakos sprawdzic ile jeszcze brakuje do tego wyniku, bo nie liczac trofeum za 20 poziom (niewiele mi brakuje), zostanie mi wtedy tylko to jedno trofeum do zdobycia.

Edytowane przez Adam Gołąbiewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przejscie zajelo jakies 8-9 godzin, przy czym zrobilem ok. 90% zadan. Wg mnie gra jest raczej na jedno przejscie. Jak chce sie zrobic trofea na 100% to trzeba poswieci troche wiecej czasu ze wzgledu na trofeum, do ktorego trzeba zabic 2500 stworow. Szkoda, ze nie mozna jakos sprawdzic ile jeszcze brakuje do tego wyniku, bo nie liczac trofeum za 20 poziom (niewiele mi brakuje), zostanie mi wtedy tylko to jedno trofeum do zdobycia.

ja gram praktycznie wykorzystujac kazda opcje dialogowa w grze, gdyz sa tego warte. mam juz 12h gry i sporo przede mna. rewelka pomysl to gra z pomocnikiem - marudzaca kobieta szybko przestaje marudzic i wsiaka w swiat gry ;D

a ilosc zabitych stworow sprawdzasz w leaderboardzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w co-opie można normalnie przejść kampanie?

Można, ale jest tylko co-op offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Gadaliście z krową? (na zachód od dziewczynki z miksturami) W ogóle DeathSpank jest świetny. Sposób w jaki mówi, brawa dla aktora. Najlepsza z gier z PSN jakie kupiłem.

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic - w grze znajduje sie postac, ktora zglebila najswietszy z sekretow i UWAGA - wie jaki jest Secret of Monkey Island :woot: :rofl:

PS - fortune cookies pomagaja i to znacznie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greetings random forum-trolls. I AM DeathSpank.

Gra oryginał, niesamowita pod wieloma względami, ale przede wszystkim oryginalna i genialna w swojej prostocie.

HUMOR bijący z każdego przeprowadzanego dialogu to mistrzostwo i klasa sama w sobie.

Grafika 'wycinanki' środowiskowej połączonej z pięknie wymodelowanymi postaciami i masą szczegółów to niuanse. Jedne z wielu, biorąc pod uwagę oprawę A/V i rzetelny voice-acting. Takiego przeboju na PSS już dawno nie było i nie oszpecę się, twierdząc iż to chyba najlepsza gra wartych swych pieniędzy dotychczas.

Skierowana do doroślejszej masy, ze względu na jednak dość wysublimowany humor, ale też na alegorie/anegdoty i inne przytyki w języku ang. nie do wychwycenia, jeśli nie ma się choć trochę pojęcia o jęz. ang; kulturze hamerykańskiej i gier jako takich. "I know the secret of monkey island" :D

Sama gra jest niebywale wciągająca i urzekająca. Diablo z jajem, jak to zwykłem nazywać odkąd uderzyłem 'stoopid chickena' z buta usadowionego na czubku młotka. Kto ma wiedzieć, ten wie do jakich gagów się odnoszę. Solidna pozycja, godna ściągnięcia i na pewno nie sposób się przy niej nudzić mimo czasami wlekących się questów, które nomen omen, wypełnia się z uśmiechem na twarzy.

Pełny 'rekomend' z mojej strony i solidne 9/10 jeśli kogoś interesują proste oceny, niezwykłych produkcji :rolleyes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś przeszedłem z kolegą całą grę, mam 100% trofików i 91 % gry, kończę jutro. Gra w koopie pokazuje większy pazur niż w singlu, szczególnie przy gagach z których śmiejemy się wspólnie. Mag się przydaje, ale jest za mało rozbudowany (brak wyboru postaci, fabularnych powiązań z DeathSpankiem, rozwoju czarów i wyboru ekwipunku). Jedna osoba wabi wrogów a druga rozwala od tyłu, przez co zabicie wrogów 2 levele wyżej jest dość łatwe. Fabuła się skończyła dziwnie, nie rozumiem zakończenia. Cliffhanger jest, ale to pierwsza gra w której mnie ucieszył. DeathSpank 2 w wersji pudełkowej, na 30 h zabawy, z rozwinięciem postaci koopowej i multikiem przez sieć to byłby ideał.

Ogólnie polecam wszystkim lubiących ten gatunek (jak mój kolega) i tych którzy go lubią, ale o tym nie wiedzieli (ja). Zasłużone 10/10.

(Nie spodziewałem się że jakaś gra oderwie mnie od Red Dead Redemption, a DS się to udało).

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajna gierka!

Mocno polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×