Skocz do zawartości
timetoshake

Gta 4 Event

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejną rzeczą może być type netu jeżeli ktoś ma 3 a drugi 1 to mogą się nie widzieć w grze :) lub wejść na serwer . Kiedyś miałem type 3 i mnie wywalało z gry co parę rozgrywek ;) Powinienem też dzisiaj dołączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) type netu jeżeli ktoś ma 3 a drugi 1 to mogą się nie widzieć w grze

Próbujemy temu zapobiegać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę wiało nudą ale w sumie zaliczyłem pare rakiet w ryj więc źle nie było, dziś raczej odpadam ale nigdy nie mówię nigdy :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo "trochę" się spóźniłeś, zdążyłeś na planowany koniec! :) Było nas więcej wcześniej ^^Chyba nie musze przypominac, ze terminy sa widoczne na 1 stronie tematu :)

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe, Tomas_1982 (Hs, Klawiaturka, Ps Eye, Singstar i Buzzery też mam :) ) koło 20 się pojawię ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników FORUM :)

Zabawa w Eventach TimeToShake to naprawde przednia sprawa, są problemy z utrzymaniem stabliności serwera ale organizator zawsze dba aby wszyscy mogli się podłączyć.

Organizacja na 5+

Zabawa dla wszystkich, osobiście wogóle nie gram w GTA4, miałem nawet problem żeby w menu odszukać opcję MULTI :rofl: ale to też udało się rozwiązać, tak więc aby zabawa była jeszcze lepsza proponuję aby nawet dla sprawdzenia przyłączyć się do zabawy ...

Zabawa na 5+

Podczas grania cały czas komunikujemy się za pomocą chatu tekstowego lub jak ktoś ma to przez HeadSet'y ....

Uszczypliwe komenty na 5+ ;)

Polecam, zapraszam, zachęcam ... :ok: :ok: :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: W związku z pojawieniem się nowych dodatków informuję o planach eventu na weekend w dodatku The Ballad Of Gay Tony. Na chwilę teraźniejszą event jest w planach. Jeżeli znalazła by się osoba chętna do pomocy przy organizacji takiego eventu proszę pisać na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkich posiadaczy dodatku The Ballad Of Gay Tony zapraszam do wspólnej gry w Sobotę o 20.00. GTA 4 Event powraca :)

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×