Skocz do zawartości
Tedeusz

DS3 - gdzie ta vibra?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś dostałem nową przesylke z Japonii...Mianowicie DS3 w wersji "ceramic white"...Podłączam do Mojego PS3, wykrywa odrazu, pyta sie czy chce włączyc vibre, a jak wlączam gry, to mimo iż w opcji pada jest włączona to nic nie chodzi...Nie mam pojęcia jak zrobic update gier aby smigały z vibra...Jakieś sugestje...?! Mam nadzieje, ze to nie regionalizacja...I dopiero Europa na wiosne...;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet.... jak chcesz grac w gry ktore nie maja obslugi wibry z wibracjami? Tworcy nie przewidzieli takiej opcji wiec do czasu az nowego patcha nie zrobia (do kazdej ze starszych gier!) to Twoi DS3 bedzie za SIXAXISa robil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale np. jest podane na stronce SONY że mają wyjść UPDATE do gier...Mam nadzieje, że niedługo...Zreszta, w piatek sprawdze jak to w DRAKE będzie chodzić...Bo ta już byc powinno i dam znać na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancho

Jak masz Motorstorm to tam będziesz mógł przetestować wibracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieststety nie mam MOTORSTORMA (jakoś mi nie podszedł...) wiec nie mam jak sprawdzić, na HS i RFoM nie ma vibry, reszte gier NexGen mam na X-Pudło...Bo szczerze kupilem PS3 dla MGS4 (bo promocja była;-) Ale coraz lepiej mi sie gra na nim, tylko czemu gry są droższe niż na X-pudło...Mniejsza z tym, dam znać co z vibra jak tylko dostane DRAKE bo już zamowiłem w Pre-Order;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...W DRAKE vibra działa ślicznie;)...Narazie gram, później wrzuce jakieś własne spostrzeżenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×