Skocz do zawartości
Allu

Najlepsze intro z gry...

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest jasne:

Intro z jakiej gry najlbardziej zapadlo wam w pamiec? I dlaczego akurat to?

Ja musze napisac ze trzy:

1) Soul Blade (Soul Edge)! Czemu? Genialnie zmontowane, swietnie pokazane i z piekna muzyka (ma ktos ta mp3???)! Cudo nawet w naszych czasach

2) Chrono Cross... Wiem moje maniaczenie jest juz nudne ale zerknijcie na nie! Jest piekne i spokoje by zaraz stac sie szalone z mocna muza! Dzis juz nie ma takich intr

3) Final Fantasy X Sin niszczacy Zanarkand, Auron pociagajacy z flachy i Tidus nie kumajacy czemu jego mecz zmienia sie w armagedon... A do tego Other World w tle... GENIALNE

A jak z wami ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God Of War gdy kratos skacze z urwiska [span style=color:#000000;background:#000000]myslalem ze gra sie po to aby zobaczyc jego smierc, a na koncu mila niespodzianka kratos lata bo jest bogiem [/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Ohh tak pamiętam jak za młodziana napierdzielałem w Sould Edge'a w salonie Arcade to intro było boskie !!

U mnie też będzie więcej

Sengoku Basara 1

Sengoku Basara 2

Dynasty Warriors 3,4,4 extreme, 5

Ogólnie większość tego typu gier od Koei

DB: Budokai Tenkaichi

Trailer ale nie jestem pewny która część...

Coś na pewno tam jeszcze siedzi w moim łepetynku, chyba TekkeN 5 z piosenką "Sparking" w tle super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

4) Kingdom Hearts 2 Miodzio! Utada z piosenką dała czadu a i wizulanie jest lepiej niż OK

Skleroza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 5 i Tony P.8 ^ ^ Piekna muza az sie & piekne filmiki ^ ^

PS. Zna ktos tytol piosen z Tekkena ?? Zakochalem sie w niej ^ ^ Sciagnalem MP3ke z odglosami wszystkich postaci ^ ^ Chodzi mi o zespol jaki to wykonuje bo napewno maja wiecej fajnych Songow ^ ^ z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dirzuce. Soul blade, Legend of mana , Chrono cross.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

PsycholPK piosenka to Sparking! a wykonawcy: Tom Leonard and Jeff Pescetto. jeśli wpiszesz Tekken 5 - Sparking! powinieneś łatwo znaleźć, i tak - to jest najlepsze intro z tych które wypisałem wcześniej ! Asuka ratuje kotka.. i w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProroK a wiesz jak sie ta muza z Soul Edge'a nazywa? Ty wiesz wszystko

Help! Kiedys mialem nagrane ale plyte zgubilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Oczywiście, że wiem

Khan (super sesion) - Edge of Soul

Służę uprzejmie

btw oglądałem video i aż mi się łezka zakręciła =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intro do Fallout 2. Zabiło mnie po prostu. Po obejrzeniu usiadłem i musiałem chwile odsapnąć (War, war never changes). Ma niesamowitą moc i zawiera esencje radioaktywnego klimatu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProroK JESTES WIELKI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkei czesci MGS - sadze ze i w MGS 4 zostane zauroczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to temat ten powinen nazywac sie najlepsza muza z intra. Ja np moje ulubione intra wybralem wlasnie dlatego ze podobala mi sie w nich muza. Widze ze wiekszosc z was prawdopodobnie swoje ulubione intra wybrala w ten sam sposob. Bo wyobrazmy sobie np takie intro Soul Edge z muza "Mandaryna - cos tam" Troche przesadzilem ale wiadomo o co chodzi. To juz niebylo by to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak... Ale intro pamietamy za caloksztalt.

To jest dziwny proces- czesto najpierw podoba Ci sie samo wykonanie wiec ogladasz filmik kilka razy. Po drodze w ucho wpada muzyka i jestes juz stracony

Ja tak mialem w tych czterech podanych przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN
Intro do Fallout 2. Zabiło mnie po prostu. Po obejrzeniu usiadłem i musiałem chwile odsapnąć (War, war never changes). Ma niesamowitą moc i zawiera esencje radioaktywnego klimatu tej gry.

O tak! Ten tekst jest nieśmiertelny. I jeszcze klimatyczny głos tego kolesia. Samo intro też genialne, mimo że beż żadnych specjalnych wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostanie filmik z Mafi jak Tommy walczy z Samem a potem goni sama i go zabija (zajebiscie tam gadają) a potem jak zabijaja Tommiego to az sie łezka w oku kreci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze intro miała gra jRPG z PSX o nazwie "Wild Arms". Mało tego, ta gra kilka dni temu zawitała na PlayStation Store do ściągnięcia !!! Ja łykam może juz jutro Polecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Najlepsze intro miała gra jRPG z PSX o nazwie "Wild Arms". Mało tego, ta gra kilka dni temu zawitała na PlayStation Store do ściągnięcia !!! Ja łykam może juz jutro Polecam !!!

Ja już załykałem intro jest rzeczywiście świetne, zawsze uwielbiałem ten tytuł - teraz nie mogę przestać grać, choć grafika kole w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zbyt kiepską pamięć, żeby pamiętać intra z ostatnich kilkunastu lat, ale Majlosh mi przypomniał stosunkowo świeżą grę - Mafia. Pamiętam jak opadła mi szczena przy końcowej scenie. Tommy podlewa trawnik i ...

(youtube ma oczywiście wszystko - http://www.youtube.com/watch?v=6ZOva3GLD5o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze ma Wiedzmin na PC

Na konsoli jeszcze zbyt malo widzialem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam podobnie jak Shubnyggurath intra w Fallout2 aktualnie nic nie jest w stanie pobić. Zobaczymy co pokaże F3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×